bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


4 posters

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Emma Чет Фев 25, 2010 12:46 am

    Йончев написа:
    Rhino написа:
    Йончев написа:Сега пък станах и Наталия Laughing

    "Хари Худини" от Офшорката на Таки да оди да си кърпи съдраните гащи.

    Имитатора на Помощ граждани е бай му Вълко. Може да го цуне под опашката ако желае, той тъкмо се мотае из Свободните Very Happy

    Ха-ха-ха...не си по разследването, моето момче.
    Но иначе си отличен криминален репортер, свалям ти шапка. bounce

    Брей как от всичко разбира тоз Носорог Laughing

    Ще те разочаровам: никога не съм мечтал за репортерско поприще Smile

    Щеше да ти отива, Миcля, че от теб ще излезе добър журналист, а и имаш данните за това.

    За какво си мечтаеш ? Какъв искаш да станеш като пораснеш ? Very Happy
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  marri_ana Сря Фев 24, 2010 5:35 pm

    Впрочем, каква ти десница
    Десница няма,няма и левица .Има икономически групировки,има интереси -надземни ,подземни,както и да ги наречеш няма да сбъркаш...Лошото ,обаче е ,че няма гражданско общество.Има стадо обезверени ,озверени хора.Някой беше казал,не помня кой ,че "тълпата тръгва след всичко което се движи".Ние сме тълпа,това е истината Twisted Evil
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  marri_ana Сря Фев 24, 2010 2:45 pm

    Йончев написа:
    Emma написа:
    Йончев написа:
    Emma написа:
    Йончев написа:
    Emma написа:Ти па ме утрепа тотално! What a Face

    Я се стегни бе!!!! affraid

    Кое не е така бе, Маймуно? Laughing

    Какво правиш бе , Плюши ? Rolling Eyes Защо да не ядем еклери ? Surprised И да си пием бозичка...Ще те заведа аз този път на сладкарница... bounce

    Еми Маймуно, като прелетиш насам ще ми бъде приятно да метнеме по едни еклери с бозица на припек Laughing

    Непременно, а после сте отидем на кръчма. cheers Някой друг път.

    А ти какво яде тази вечер ? Smile

    Не съм ял.

    Иначе сутринта за пореден път приготвих свинско с гъби по китайски.

    За пореден път се убеждавам, че в тази държава всичко е сбъркано. Заради високите акцизи, народа масово пуши цигари контрабанда. Тъкмо тече репортаж за това как хората минавали на тютюн на грамаж, внос от Турция. Знам, вдигането на акциза е въпрос на хармонизация в рамките на ЕС, но от друга страна всеки специалист по данъчно право ще ти каже, че вдигне ли се данъка, събираемостта пада.

    Това е само един пример за това, което става в тази държава. В момента като че ли нищо не функционира. Язвите почват да излизат наяве, но какво от това? Кога ще "тръгне" отново икономиката и как ще се "преструктурира", засега никой не може да предвиди.

    За пореден път се убеждавам, че в тази държава всичко е сбъркано
    В тази държава никой няма интерес нещата да се оправят,така мисля вече аз.Всяка поредна акция- нагли ,магли, факири , макири и т.д. е поредна димка ,зад която май има нещо далеч по дълбоко...
    Започвам да си мисля,че тези нагли ще се сменят от други Laughing Пък икономиката,ако в София все още нещо работи ,то в провинцията е пълна мъгла. affraid И докато ни разиграват цирка ,потъваме още по яко Laughing Ама пък си го заслужаваме ,та ние и Бин Ладен можем да си изберем Laughing само да каже ,че ще ни оправи Laughing
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Rhino Сря Фев 24, 2010 6:44 am

    Йончев написа:Сега пък станах и Наталия Laughing

    "Хари Худини" от Офшорката на Таки да оди да си кърпи съдраните гащи.

    Имитатора на Помощ граждани е бай му Вълко. Може да го цуне под опашката ако желае, той тъкмо се мотае из Свободните Very Happy

    Ха-ха-ха...не си по разследването, моето момче.
    Но иначе си отличен криминален репортер, свалям ти шапка. bounce
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Emma Сря Фев 24, 2010 5:05 am

    Йончев написа:
    Emma написа:
    Йончев написа:
    Emma написа:
    Йончев написа:
    Emma написа:Ти па ме утрепа тотално! What a Face

    Я се стегни бе!!!! affraid

    Кое не е така бе, Маймуно? Laughing

    Какво правиш бе , Плюши ? Rolling Eyes Защо да не ядем еклери ? Surprised И да си пием бозичка...Ще те заведа аз този път на сладкарница... bounce

    Еми Маймуно, като прелетиш насам ще ми бъде приятно да метнеме по едни еклери с бозица на припек Laughing

    Непременно, а после сте отидем на кръчма. cheers Някой друг път.

    А ти какво яде тази вечер ? Smile

    Не съм ял.

    Иначе сутринта за пореден път приготвих свинско с гъби по китайски.

    За пореден път се убеждавам, че в тази държава всичко е сбъркано. Заради високите акцизи, народа масово пуши цигари контрабанда. Тъкмо тече репортаж за това как хората минавали на тютюн на грамаж, внос от Турция. Знам, вдигането на акциза е въпрос на хармонизация в рамките на ЕС, но от друга страна всеки специалист по данъчно право ще ти каже, че вдигне ли се данъка, събираемостта пада.

    Това е само един пример за това, което става в тази държава. В момента като че ли нищо не функционира. Язвите почват да излизат наяве, но какво от това? Кога ще "тръгне" отново икономиката и как ще се "преструктурира", засега никой не може да предвиди.

    Плюши, нищо не разбирам от това. No
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Emma Сря Фев 24, 2010 4:05 am

    Йончев написа:
    Emma написа:
    Йончев написа:
    Emma написа:Ти па ме утрепа тотално! What a Face

    Я се стегни бе!!!! affraid

    Кое не е така бе, Маймуно? Laughing

    Какво правиш бе , Плюши ? Rolling Eyes Защо да не ядем еклери ? Surprised И да си пием бозичка...Ще те заведа аз този път на сладкарница... bounce

    Еми Маймуно, като прелетиш насам ще ми бъде приятно да метнеме по едни еклери с бозица на припек Laughing

    Непременно, а после сте отидем на кръчма. cheers Някой друг път.

    А ти какво яде тази вечер ? Smile
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Emma Сря Фев 24, 2010 3:19 am

    Йончев написа:
    Emma написа:Ти па ме утрепа тотално! What a Face

    Я се стегни бе!!!! affraid

    Кое не е така бе, Маймуно? Laughing

    Какво правиш бе , Плюши ? Rolling Eyes Защо да не ядем еклери ? Surprised И да си пием бозичка...Ще те заведа аз този път на сладкарница... bounce
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Rhino Вто Фев 23, 2010 11:35 pm

    Йончев написа:
    Rhino написа:
    Йончев написа:С него ти и след три поколения няма за можеш да си го премериш.
    В доносничеството - 100%.
    Very Happy

    Ако предположим, че и двамата служите на Родината, то определено неговите сведения ще са по-ценни от твоите, предвид на неговия статус. Very Happy

    Продължение на мисълта ми. Преживяваме някакво невиждано морално падение, а най-тъпото е, че не е напълно осъзнато.

    Ако в "Клоаката", както вулгарно наричате гръцкия форум, участниците все пак успяват да водят някаква по-смислена дискусия, то в Медиапул падението е тотално. Приятелите ти там не ги ли е поне малко срам?

    Ха-ха-ха... на Родината... това беше добре, Плюши... Laughing

    В медиапул сега всеки е добре дошъл да води смислени дискусии. Ако се заяжда на дребно, това е друг въпрос.
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Emma Вто Фев 23, 2010 11:34 pm

    Ти па ме утрепа тотално! What a Face

    Я се стегни бе!!!! affraid
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Rhino Вто Фев 23, 2010 7:05 pm

    Йончев написа:С него ти и след три поколения няма за можеш да си го премериш.
    В доносничеството - 100%.
    Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Rhino Вто Фев 23, 2010 11:59 am

    Друже, ти си по солените ястия, не се бъркай в работата на сладкарите.

    Мнение може да си имаш.

    Що се отнася до ЕСФ, останал съм с впечатлението, че там може свободно да се пише, да се обижда и дори да се псува - разбира се, на определените за това места. На някои участници се гледа с предубеждение по една или друга причина, но това е разбираемо. Very Happy

    Аз нямам нищо против някоя Пипитка от мъжки, женски или неопределен пол да пише редовно в нашия форум, при условие, че спазва тукашните правила.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Rhino Вто Фев 23, 2010 6:47 am

    Йончев написа:
    бай Таки написа:- Отидохме в едно интернет-кафе и чичо Пешо ме записа в ЕСФ!
    - Знам я тази Църква.. Там членуват много наши верни другари!
    - Да, но той поиска от мен да започна веднага с писмата!
    - Какви писма?
    - Той ми обясни подробно, на примера на инструкциите към брата Велзевул.
    - Много широко скроена тази църква, пиленце, щом и с "брат Велзевул" се е сдобила .. А те какви бяха, инструкциите?
    - Бабо, срам ме е.. Нека ти разкажа друг път ...

    ..............................................................................

    бай Таки написа:Екзегезис: Писмо на анонимен форумен брат до Презвитера на Една Свободна Църква:

    Имам нужда от съвет ... В Петък бях атакуван с лични бележки от един форумен участник, съдържащи такива гнусни и отвратителни писания, че просто онемях... Кореспонденцията съдържаше гадни клевети по адрес на други форумни участници, изпратени ми под предлог, че е "време да разбера с какви хора тук съм се събрал"... Помията няма да публикувам, нито разпространявам, защото засяга хора, на които държа, хора, които познавам и в реалното, хора, които не желая да четат за себе си подобни гадории...

    Става дума за гнусния "Плюшкин", с който се забавляват няколко пропаднали индивиди в един пропаднал форум на Петър Дяков.
    Първо, за протокола, титулатурата ми е "гаден Плюшен", а не "гнусен Плюшкин".

    По същество: както всички знаят, Велзевул не е писал на ЕСФ от около две години. Въпреки всичко имам известен спомен какво съм писал, до кого горе-долу и какво. Въпросното писмо най-вероятно е от бай ви Панкрати Сотиров. Него именно засипах с най-много лични бележки.

    Е, Всеволод Сотиров малко се е объркал. Нарекъл е клевети едни малки зелени догадки, които могат да се окажат просто благородния пеницилин по релефа на чистата като сълза и студена като лед, кристална истина. Ако някой го е страх от истината и й се противопоставя с формални аргументи, губи човешко качество Twisted Evil

    Бих предложил на бай ви Таки като е толкоз ербап, ако са запазени, да публикува тези бележки. Бай Вълко, или Надя, може да сведе до знанието му моето предложение. Определено ще стане интересно. Всеки да си прочете колко струва Twisted Evil

    Бря, бря, бря...
    Некъв призрак пак броди из форума на бай Taky, та е решил да потърси духа на Велзевула...

    Плюши, тоя не може без тебе, ама скритата му болка е, че не си десебар...
    Basketball
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Rhino Вто Фев 23, 2010 6:41 am

    Йончев написа:
    бай Таки написа:
    - Крокодил си ти, Бабо! А аз съм отлъчена от Църквата ! !
    - Като атеист, аз само мога да те поздравя с този голям успех, Буренце!
    - Какво говориш, бабо ..?! Та аз се чувствам опозорена, моят живот е вече лишен от всякакъв смисъл..
    - Не се притеснявай, мишленце, ще ти мине след 2 часа. Я разкажи за покаянието си ..
    - Ами .. Разказах как ти, с агентурно прозвище Хъмпърди ..
    - А така ..
    - .. на Девето управление на ДС за борба с малолетни кретени ..
    - Чудесно ..
    - И тогава една от госпожите на оргела писна!
    - Какво писна, пиленце?
    - Апетаксамин! Апетаксамин!
    - Не знам какво означава, но звучи много драматично .. А ти?
    - Аз отправих детски взор, пълен с надежда, към Презвитера. Но той ме гледаше със страшно син поглед!
    - Е, не е било толкова страшно.. По-лошо е, когато те гледат с червен, кървясал поглед, пиленце..
    - И той ми каза, бабо: "Покайся немедленно, дъще окаянная!".
    - А ти?
    - Аз си спомних за твоя съвет, застанах до вратата и се провикнах: "И все-пак, тя се върти!".
    - Дай да си го цункам аз, Галилейчето сладко.. После?
    - Той ме погледно още по-синьо, повдигна ръце към тавана и ревна: "Анатемаа!".
    .....................
    Преди да се освестят, аз напуснах храма.. А след мен тича г-н Дяков.
    - Аха .. Той е незаменим герой на сериала.. И какво ти каза, г-н Дяков?
    - Ами .. каза ми да не се отчайвам, защото, с негова помощ, аз мога да стана член на други Църкви!
    - Това не е човек, а супермаркет .. И какво ти предложи г-н Дяков?
    - Асортиментът беше много богат, бабо, главата ми се замая! Църква на Безпризорните + комплект бели дрешки + една година безплатен АDSL 12-тачка!
    - Не е лоша оферта.. Съгласи ли се?
    - Не, бабо, защото втората оферта беше още по-жестока: Две Църкви В Едно: ЕСФ + МпФ + 1 година абонамент за Hustler TV!
    - Победо, време е да се обадим на полицията!
    - Престани с твойте глупости, Вълко.. Полицията сега е заета с Октоподи, а не с такива мелочи.. И какво стана, пиленце?
    - Отидохме в едно интернет-кафе и чичо Пешо ме записа в ЕСФ!
    - Знам я тази Църква.. Там членуват много наши верни другари!
    - Да, но той поиска от мен да започна веднага с писмата!
    - Какви писма?
    - Той ми обясни подробно, на примера на инструкциите към брата Велзевул.
    - Много широко скроена тази църква, пиленце, щом и с "брат Велзевул" се е сдобила .. А те какви бяха, инструкциите?
    - Бабо, срам ме е.. Нека ти разкажа друг път ...

    ..............................................................................

    Не искам да пропусна да изкоментирам и горното. Трябва да си призная, че го прочетох не без удоволствие. Ако бай Таки не беше параноик, щеше да e забелязал уважението ми към личността му. Той обаче предпочита да се заобиколи с гъзолизци. Е, щом му харесва, халал да са му отклоненията. Благородна професия, тежки метали, сами разбирате... То и на нас ако вземем да общуваме по-отблизо с него, ще трябва да ни плащат вредности Laughing

    Но аз се поувлякох.

    Защо ми хареса горната подигравка? Ще обясня.

    Както е известно, Носорога членува в десебарската секта ХВАЦ, основана от непокаяли се свещеници, които на принципа "Лесньо дири леснината" от суета и от гордост сатанинская не са се смирили да изучат черковнославянската реч и са отрекли авторитета на майката БПЦ а вместо това са се отдали на сатанинская ерес. Впрочем веднъж в рейса ме запознаха с презвитера им Михаил и ми е жал, че този интелигентен служител на култа се е поддал на крайнодясна суета и на сатанинское изкушение.

    Жал ме обхваща като си помисля, че тези хора, включая драгите ми носорози Twisted Evil увлечени от греха на суетата, са попаднали в мрежите на тази сатанинска ерес и се моля да се покаят и да се върнат в лоното на светата майка БПЦ, за да избегнат врящия казан който им се готви в геената огнена Twisted Evil

    Ти нали се извини на дедо поп? Mad
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Надя Вто Фев 23, 2010 4:23 am

    marri_ana написа:Very Happy Надето да спре да ме трие във фейса и там ако искаш има начин да прочетеш Very Happy
    Е, за к`во да те държа? Рино поне пише от време на време по 2-3 букви. Ти нищичко. Smile
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  marri_ana Вто Фев 23, 2010 4:02 am

    Йончев написа:
    marri_ana написа:Значи , най важното е че съм жена Very Happy Малко дъртичка, гоня Маймуната Laughing .Много подробности не бива, щото става мазало Laughing Политически- като алековия герой /всички са маскари/
    И аз обичам ракийка Razz

    Няма да се женя за тебе я Laughing

    Но като сме се заприказвали, можеш да ми напишеш в л.б. коя си, що си - ако щеш по-абстрактно така, но поне да знам с кого горе-долу си имам работа Twisted Evil
    Айде утре , че ракийката ми е в повече Razz
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  marri_ana Вто Фев 23, 2010 3:51 am

    Йончев написа:
    marri_ana написа:Стига с тая ракия,мини на марково
    Марянче, аз от марково минах на ракия и нямам проблем. А и нямам засега акаунт на фейса. Две дини под една мишница не се носят.

    Впрочем, защо не разкажеш нещо за себе си тук - каква си горе-долу по професия, от кой град си горе-долу, какво-що си учила, деца-меца, политически тежнения и так далее, току-виж ме зарибиш за фейса... мани я Надя, за нея знаем че е гнусно менте Twisted Evil
    Значи , най важното е че съм жена Very Happy Малко дъртичка, гоня Маймуната Laughing .Много подробности не бива, щото става мазало Laughing Политически- като алековия герой /всички са маскари/
    И аз обичам ракийка Razz
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  marri_ana Вто Фев 23, 2010 3:32 am

    Very Happy Надето да спре да ме трие във фейса и там ако искаш има начин да прочетеш Very Happy
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  marri_ana Вто Фев 23, 2010 3:30 am

    Йончев написа:
    бай Таки написа:- Здравствуйте, товарищи!
    - Победо, съблечи си шубата и ела да утешиш грешната си внучка.
    - Ах, пиленцето ми, то ми потънало в сълзи.. Я да видя дали са крокодилски, както понякога се случва ..
    - Крокодил си ти, Бабо! А аз съм отлъчена от Църквата ! !
    - Като атеист, аз само мога да те поздравя с този голям успех, Буренце!
    - Какво говориш, бабо ..?! Та аз се чувствам опозорена, моят живот е вече лишен от всякакъв смисъл..
    - Не се притеснявай, мишленце, ще ти мине след 2 часа. Я разкажи за покаянието си ..
    - Ами .. Разказах как ти, с агентурно прозвище Хъмпърди ..
    - А така ..
    - .. на Девето управление на ДС за борба с малолетни кретени ..
    - Чудесно ..
    - И тогава една от госпожите на оргела писна!
    - Какво писна, пиленце?
    - Апетаксамин! Апетаксамин!
    - Не знам какво означава, но звучи много драматично .. А ти?
    - Аз отправих детски взор, пълен с надежда, към Презвитера. Но той ме гледаше със страшно син поглед!
    - Е, не е било толкова страшно.. По-лошо е, когато те гледат с червен, кървясал поглед, пиленце..
    - И той ми каза, бабо: "Покайся немедленно, дъще окаянная!".
    - А ти?
    - Аз си спомних за твоя съвет, застанах до вратата и се провикнах: "И все-пак, тя се върти!".
    - Дай да си го цункам аз, Галилейчето сладко.. После?
    - Той ме погледно още по-синьо, повдигна ръце към тавана и ревна: "Анатемаа!".
    - Лелеее, толкова бързо? Ние, в другарския съд, бяхме по-търпеливи.. А ти .. сниши ли се, или ..
    - Аз си го бях наизустила, макар и без екзегезис. Протегнах дясна ръка с обвинителен показалец и започнах: "Исус ще влезе в храма ви и ще изпъди ония, които продават и ония, които купуват в храма, ще прекатури масите ви среброменителни и столовете на ония, които продават гълъби!"
    - Вълко, нашта внучка е готова за секретар на Синода под прикритие! И какво настана в храма, Буренце?
    - Бабо, всички млъкнаха и ме загледаха с боязън. А една госпожа припадна бавно до оргела, но с ръка се опря на педал, та се разнесе едно протяжно "ДО минор" в най-ниска октава.
    - ДО няма минор, пиленце. То си е СИ.
    - Може да е СИ, но много минорно звучеше, бабо..
    - А как те биха, минорно или мажорно?
    - Глупости .. Преди да се освестят, аз напуснах храма.. А след мен тича г-н Дяков.
    - Аха .. Той е незаменим герой на сериала.. И какво ти каза, г-н Дяков?
    - Ами .. каза ми да не се отчайвам, защото, с негова помощ, аз мога да стана член на други Църкви!
    - Това не е човек, а супермаркет .. И какво ти предложи г-н Дяков?
    - Асортиментът беше много богат, бабо, главата ми се замая! Църква на Безпризорните + комплект бели дрешки + една година безплатен АDSL 12-тачка!
    - Не е лоша оферта.. Съгласи ли се?
    - Не, бабо, защото втората оферта беше още по-жестока: Две Църкви В Едно: ЕСФ + МпФ + 1 година абонамент за Hustler TV!
    - Победо, време е да се обадим на полицията!
    - Престани с твойте глупости, Вълко.. Полицията сега е заета с Октоподи, а не с такива мелочи.. И какво стана, пиленце?
    - Отидохме в едно интернет-кафе и чичо Пешо ме записа в ЕСФ!
    - Знам я тази Църква.. Там членуват много наши верни другари!
    - Да, но той поиска от мен да започна веднага с писмата!
    - Какви писма?
    - Той ми обясни подробно, на примера на инструкциите към брата Велзевул.
    - Много широко скроена тази църква, пиленце, щом и с "брат Велзевул" се е сдобила .. А те какви бяха, инструкциите?
    - Бабо, срам ме е.. Нека ти разкажа друг път ...

    ..............................................................................

    бай Таки написа:Екзегезис: Писмо на анонимен форумен брат до Презвитера на Една Свободна Църква:

    Имам нужда от съвет ... В Петък бях атакуван с лични бележки от един форумен участник, съдържащи такива гнусни и отвратителни писания, че просто онемях... Кореспонденцията съдържаше гадни клевети по адрес на други форумни участници, изпратени ми под предлог, че е "време да разбера с какви хора тук съм се събрал"... Помията няма да публикувам, нито разпространявам, защото засяга хора, на които държа, хора, които познавам и в реалното, хора, които не желая да четат за себе си подобни гадории...

    Става дума за гнусния "Плюшкин", с който се забавляват няколко пропаднали индивиди в един пропаднал форум на Петър Дяков.

    Ще се върна да го коментирам, но първо искам да пия една ракия с пасхално яйце, защото писането може да се проточи Twisted Evil
    Very Happy Стига с тая ракия,мини на марково Wink
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Emma Пет Фев 05, 2010 5:44 pm

    Йончев написа:
    Emma написа:Няма ли кой да му каже на тоя момък, че няма да се разпадне верозоната. Tz, tz, tz...

    Поне докато ЕС не приеме Турция, Грузия, Швейцария, Украйна и Израел, долара не претърпи хиперинфлация, повличайки вързаната във валутен борд с него йена и накрая, не се зароди набързо идеята за WCU clown

    2038? Rolling Eyes

    Laughing Laughing Laughing
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Emma Пет Фев 05, 2010 5:39 pm

    Sorry, this video is unavailable.

    Vimeo

    Shocked Shocked Shocked
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Emma Пет Фев 05, 2010 5:30 pm

    Няма ли кой да му каже на тоя момък, че няма да се разпадне верозоната. Tz, tz, tz...
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Emma Пет Фев 05, 2010 5:24 pm

    Йончев написа:
    Emma написа: Basketball На едни наши близки кученцето им се казва Сутис , защото е напълно черно.
    Много е сладко. bounce

    На кого е кръстено? Rolling Eyes

    На "Сотир " ...ти пък какви въпроси задаваш днес значи. Rolling Eyes Evil or Very Mad
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Emma Пет Фев 05, 2010 4:59 pm

    Йончев написа:
    Rhino написа:
    Йончев написа:
    Rhino написа:Птоломей, а?!

    Laughing

    black is beautiful cat

    what about white pale

    Имах предвид името "Сотир" Smile

    Впрочем, това не трябваше да го казвам. Естетическото ми чувство е все още силно наранено след вчерашната феминистка помия (да не обиждаме бозата), която се минах да изгледам докрая от чисто етнографски интерес monkey

    Basketball На едни наши близки кученцето им се казва Сутис , защото е напълно черно.
    Много е сладко. bounce
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Rhino Пет Фев 05, 2010 4:31 pm

    Йончев написа:

    Впрочем, това не трябваше да го казвам. Естетическото ми чувство е все още силно наранено след вчерашната феминистка помия (да не обиждаме бозата), която се минах да изгледам докрая от чисто етнографски интерес monkey


    Как се казваше помията? Laughing
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Rhino Пет Фев 05, 2010 4:00 pm

    Йончев написа:
    Rhino написа:Птоломей, а?!

    Laughing

    black is beautiful cat

    what about white pale

    Sponsored content


    ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ Empty Re: ПТОЛОМЕЙ СОТИРОВ - БЕРОЛИНИСТ

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Вто Май 21, 2024 3:02 am