bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


+12
Black seed
Самодива
marri_ana
Апостолът на Свободата
blue
asparuh
momo
Стоян Христов
Надя
Emma
Rhino
Admin
16 posters

    За форума

    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Emma Нед Апр 24, 2011 12:35 am

    Admin написа:Днес последното издание на форум "Безпризорни" навършва две години.
    Да иляди! Very Happy

    https://www.youtube.com/watch?v=LWWcVmD1NlY&NR=1 Very Happy


    Да ни е честито!!! cheers

    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Надя Нед Апр 24, 2011 1:18 am

    Emma написа:
    Admin написа:Днес последното издание на форум "Безпризорни" навършва две години.
    Да иляди! Very Happy

    https://www.youtube.com/watch?v=LWWcVmD1NlY&NR=1 Very Happy


    Да ни е честито!!! cheers

    Честита да ни е годишнината на най-новото издание на форума и все така да си се имаме! flower sunny flower
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Надя Нед Апр 24, 2011 1:59 am

    За форума - Page 16 8e18bd8fed93c3e5
    Да слагаме масата викам аз, до 12h Рожден ден, след 12h Великден Smile
    Admin
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 139
    Join date : 23.04.2009

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Admin Пон Юли 25, 2011 8:15 pm

    Форумът ще бъде затворен за профилактика от утре, 26 юли, до 5 август 2011 г.
    Пожелавам приятна почивка на участниците. Smile
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Emma Пон Юли 25, 2011 9:48 pm

    Admin написа:Форумът ще бъде затворен за профилактика от утре, 26 юли, до 5 август 2011 г.
    Пожелавам приятна почивка на участниците. Smile



    Цели две седмици Shocked ...голяма ще е профилakтика тогава...сте е като нов после... Laughing
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Rhino Вто Юли 26, 2011 2:36 pm

    Emma написа:
    Admin написа:Форумът ще бъде затворен за профилактика от утре, 26 юли, до 5 август 2011 г.
    Пожелавам приятна почивка на участниците. Smile



    Цели две седмици Shocked ...голяма ще е профилakтика тогава...сте е като нов после... Laughing

    Десет дена само, не две седмици... Very Happy
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Emma Вто Юли 26, 2011 5:12 pm

    Emma написа:
    Admin написа:Форумът ще бъде затворен за профилактика от утре, 26 юли, до 5 август 2011 г.
    Пожелавам приятна почивка на участниците. Smile



    Цели две седмици Shocked ...голяма ще е профилakтика тогава...сте е като нов после... Laughing


    Надявам се да не го оставиш в този му вид, защото поне за мен е неприемлив и въобще трудно разбираем, а и цветовете дразнят. Twisted Evil
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Emma Сря Юли 27, 2011 4:32 pm

    На мен си ми харесваше както си беше... Surprised
    Admin
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 139
    Join date : 23.04.2009

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Admin Нед Юли 31, 2011 10:57 am

    Форумът ще остане в този вид. Направени са известни корекции, като някои неособено актуални теми са преместени и заключени в новия форум Laf olsun.

    До нови срещи пак. Smile
    Admin
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 139
    Join date : 23.04.2009

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Admin Пет Авг 05, 2011 10:59 am

    Добре дошли в обновеното издание на форума! Smile
    Admin
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 139
    Join date : 23.04.2009

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Admin Пон Дек 26, 2011 3:04 pm

    Прави се първо предупреждение на потребителя pljushen за употреба на нецензурни изрази.
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  pljushen Пон Дек 26, 2011 6:14 pm

    Admin написа:Прави се първо предупреждение на потребителя pljushen за употреба на нецензурни изрази.

    Съжалявам. Поувлякъл съм се и съм пресолил майтапите. Не е с лошо чувство.
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  pljushen Нед Яну 29, 2012 6:07 pm

    The friends we never knew we had...

    ОТНОСНО "ПЕТЪР Д." - ДА, ТОЙ МИ Е ПРИЯТЕЛ, НО В ОТЧЕТЛИВО ПРОТИВОРЕЧИЕ С ТОВА,
    НАИСТИНА НЕ ОДОБРЯВАМ В РЕДИЦА АСПЕКТИ НЕГОВОТО ПОВЕДЕНИЕ. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ СЪМ
    УПЪЛНОМОЩЕН ДА СЪМ МУ СЪДИЯ, ИНАЧЕ ВЕРВАЙ МИ, БИХ ЧУКНАЛ С ЧУКЧЕТО КАТО ПО ФИЛМИТЕ
    И БИХ ГО ПРАТИЛ ЗА 190 ГОДИНИ ВЪВ ЗАТВОРА ДА СЕ ПРЕВЪЗПИТАВА

    Рино, я ми припомни кой беше тоя навлек?
    Oh, това е едно фютче, което Рогатият постоянно дърпа за опашката да прави поразии. Не се съмнявам, че политологът не би пропуснал шанса да се възползва от поредната смяна на настроенията му. Той и ряпа с чушки би консумирал, стига да се добере по някоя клюка.
    Като каза 'политологът', та се сетих кой беше тоя.
    Един, дето разправяше за 'политолога', че разменял двойно уиски за свирка в евтин хотел около Лъвов мост, нали?
    Е, не виждам нищо лошо в rapprochement-а им. Дето се вика, те са родени един за друг. Що направо не се оженят?

    Носорог, не става дума за смяна на настроенията, а за неща, за които нямам намерение да си спестя критиките, и които сме обсъждали на чашка със съвсем културен тон. Това с клюките свърши, не ми е интересно. А ряпата с чушки наистина е страхотен ордьовър. Колкото до твоя душеприказчик Дамян, моят съвет е отстрани е, да не бърза да обижда /т. е. да се пуйчи/ преди да се е сресал с клюна пред огледалото.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Rhino Пон Яну 30, 2012 2:56 am

    pljushen написа:
    The friends we never knew we had...

    ОТНОСНО "ПЕТЪР Д." - ДА, ТОЙ МИ Е ПРИЯТЕЛ, НО В ОТЧЕТЛИВО ПРОТИВОРЕЧИЕ С ТОВА,
    НАИСТИНА НЕ ОДОБРЯВАМ В РЕДИЦА АСПЕКТИ НЕГОВОТО ПОВЕДЕНИЕ. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ СЪМ
    УПЪЛНОМОЩЕН ДА СЪМ МУ СЪДИЯ, ИНАЧЕ ВЕРВАЙ МИ, БИХ ЧУКНАЛ С ЧУКЧЕТО КАТО ПО ФИЛМИТЕ
    И БИХ ГО ПРАТИЛ ЗА 190 ГОДИНИ ВЪВ ЗАТВОРА ДА СЕ ПРЕВЪЗПИТАВА

    Рино, я ми припомни кой беше тоя навлек?
    Oh, това е едно фютче, което Рогатият постоянно дърпа за опашката да прави поразии. Не се съмнявам, че политологът не би пропуснал шанса да се възползва от поредната смяна на настроенията му. Той и ряпа с чушки би консумирал, стига да се добере по някоя клюка.
    Като каза 'политологът', та се сетих кой беше тоя.
    Един, дето разправяше за 'политолога', че разменял двойно уиски за свирка в евтин хотел около Лъвов мост, нали?
    Е, не виждам нищо лошо в rapprochement-а им. Дето се вика, те са родени един за друг. Що направо не се оженят?

    Носорог, не става дума за смяна на настроенията, а за неща, за които нямам намерение да си спестя критиките, и които сме обсъждали на чашка със съвсем културен тон. Това с клюките свърши, не ми е интересно. А ряпата с чушки наистина е страхотен ордьовър. Колкото до твоя душеприказчик Дамян, моят съвет е отстрани е, да не бърза да обижда /т. е. да се пуйчи/ преди да се е сресал с клюна пред огледалото.

    Плюши, никой не ти пречи да критикуваш и тук, ако толкова ти се критикува. Изказванията ти във форум, където достъпът ми е спрян, при положение, че на господин Аврамова никой не пречи да пише нито тук, нито в медиапул /а там дори не му стискаше да напсува някого, за да бъде баннат/ са си твой избор. Изборът на Боян пък е да коментира твоите изказвания, както намери за добре.
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  pljushen Пон Яну 30, 2012 6:40 am

    Rhino написа:Плюши, никой не ти пречи да критикуваш и тук, ако толкова ти се критикува. Изказванията ти във форум, където достъпът ми е спрян, при положение, че на господин Аврамова никой не пречи да пише нито тук, нито в медиапул /а там дори не му стискаше да напсува някого, за да бъде баннат/ са си твой избор. Изборът на Боян пък е да коментира твоите изказвания, както намери за добре.

    Носи, за това, че достъпът ти е спрян сигурно има причина, за която сам си си допринесъл. Моят също беше спрян и дори към момента съм обект на всеобщо презрение там Laughing Laughing Laughing

    Все пак малко култура си требва. Липсата й в определени изказвания се превръща в обект на другарската ми критика. Става ми кофти заради помията по Виктор именно заради прегрешенията, които имам към него: съвестта ми се обажда clown
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Rhino Пон Яну 30, 2012 2:02 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:Плюши, никой не ти пречи да критикуваш и тук, ако толкова ти се критикува. Изказванията ти във форум, където достъпът ми е спрян, при положение, че на господин Аврамова никой не пречи да пише нито тук, нито в медиапул /а там дори не му стискаше да напсува някого, за да бъде баннат/ са си твой избор. Изборът на Боян пък е да коментира твоите изказвания, както намери за добре.

    Носи, за това, че достъпът ти е спрян сигурно има причина, за която сам си си допринесъл. Моят също беше спрян и дори към момента съм обект на всеобщо презрение там Laughing Laughing Laughing

    Все пак малко култура си требва. Липсата й в определени изказвания се превръща в обект на другарската ми критика. Става ми кофти заради помията по Виктор именно заради прегрешенията, които имам към него: съвестта ми се обажда clown

    Има разбира се причина, и тя се нарича "колективна обида". Smile

    Ако чувстваш някаква вина по отношение на Виктор, мисля, че най-добрият начин да я изкупиш, е да се разбереш с него, като си чукнете среща. Нали предписваш тази рецепта? clown

    Иначе всяка другарска критика, направена публично, води до ответна критика и накрая критиката се превръща в недотам другарска. Основен принцип на Беролинизма. queen
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  pljushen Пон Яну 30, 2012 4:09 pm

    Rhino написа:Ако чувстваш някаква вина по отношение на Виктор, мисля, че най-добрият начин да я изкупиш, е да се разбереш с него, като си чукнете среща. Нали предписваш тази рецепта? clown

    Да, принципно предписвам такава рецепта. Дали обаче конкретно ще ходя да се срещам с Виктор, това не знам.

    Rhino написа:Иначе всяка другарска критика, направена публично, води до ответна критика и накрая критиката се превръща в недотам другарска. Основен принцип на Беролинизма. queen

    Ти нали наистина не си мислиш, че бих те пратил за 190 години във затвора? Laughing

    Но ти си прав де, нещата не бива да ескалират clown
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Rhino Пон Яну 30, 2012 5:03 pm

    pljushen написа:

    Ти нали наистина не си мислиш, че бих те пратил за 190 години във затвора? Laughing


    Е, приемам, че е хипербола. Laughing
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  pljushen Пон Яну 30, 2012 11:09 pm

    Laughing Laughing Laughing
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Rhino Вто Дек 17, 2013 9:38 pm

    Да потретя и тук:  Повторно пускане на спам-теми или тяхното поддържане в дискусионната част от форума ще бъде санкционирано, както следва:

    Първа санкция: официално предупреждение на спамъра.
    Втора санкция: отстраняване от форума за неопределено време.

    - Писането в спамаджийските теми НЕ Е ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО и може да доведе до първо предупреждение /за редовните участници/.
    - В случай, че се появи още някоя подобна тема, тя ще бъде преместена и заключена в "Лаф олсун", заедно с останалите. Такава ще бъде и съдбата на всяка следваща от този род.

    Sponsored content


    За форума - Page 16 Empty Re: За форума

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 10, 2024 8:31 am