bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


5 posters

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    avatar
    battle


    Брой мнения : 28
    Join date : 01.07.2010

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  battle Пон Юли 05, 2010 9:53 pm

    Явно червените прашки,са седесарски патент!Няма защо да виним станишев,и сие.Аз,за тая в колата,не бих се хабил,но за другите не знам?
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  Emma Пон Юли 05, 2010 10:21 pm

    battle написа:Аз,за тая в колата,не бих се хабил,но за другите не знам?

    Що какво не ти харесва ??? Rolling Eyes
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  marri_ana Пон Юли 05, 2010 10:28 pm

    Emma написа:
    battle написа:Аз,за тая в колата,не бих се хабил,но за другите не знам?

    Що какво не ти харесва ??? Rolling Eyes
    Ако не си разбрала- това е Стоенчо Very Happy Той е женен за Атака Laughing
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  Emma Пон Юли 05, 2010 10:29 pm

    marri_ana написа:
    Emma написа:
    battle написа:Аз,за тая в колата,не бих се хабил,но за другите не знам?

    Що какво не ти харесва ??? Rolling Eyes
    Ако не си разбрала- това е Стоенчо Very Happy Той е женен за Атака Laughing

    Аха Rolling Eyes ...аз щото въобще не се мъча да ги позная Laughing
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  marri_ana Пон Юли 05, 2010 10:31 pm

    Emma написа:
    marri_ana написа:
    Emma написа:
    battle написа:Аз,за тая в колата,не бих се хабил,но за другите не знам?

    Що какво не ти харесва ??? Rolling Eyes
    Ако не си разбрала- това е Стоенчо Very Happy Той е женен за Атака Laughing

    Аха Rolling Eyes ...аз щото въобще не се мъча да ги позная Laughing
    И добре правиш.Не си струва.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  Rhino Вто Юли 06, 2010 12:57 am

    marri_ana написа:
    Emma написа:
    battle написа:Аз,за тая в колата,не бих се хабил,но за другите не знам?

    Що какво не ти харесва ??? Rolling Eyes
    Ако не си разбрала- това е Стоенчо Very Happy Той е женен за Атака Laughing

    Тая "Атака" не пристана ли на Бат Бойко преди година време?! Laughing
    avatar
    battle


    Брой мнения : 28
    Join date : 01.07.2010

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  battle Вто Юли 06, 2010 4:17 am

    "Що какво не ти харесва ??? "

    ...............................................................................................................................

    Прилича ми на селска пръчка.
    avatar
    battle


    Брой мнения : 28
    Join date : 01.07.2010

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  battle Вто Юли 06, 2010 4:27 am

    [Цитат = " marri_ana "] [цитат = " Ема "] [цитат = " битка "] Аз, за тая в колата , не бих се хабил , но за другите не знам ? [ / цитат ]

    Що какво не ти харесва ? ? : поименно : [ / цитат ]
    Ако не си разбрала - това е Стоенчо : D Той е женен за Атака : хаха : [ / цитат ]

    Кой е тоя Стоенчо?
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  marri_ana Вто Юли 06, 2010 2:31 pm

    Very Happy [Цитат = " marri_ana "] [цитат = " Ема "] [цитат = " битка "] цитат,цитат,цитат....
    Не ти се и налага да се хабиш ,тъй ,че води си битките Exclamation Само ,че внимавай ,като стигнеш моите години ,все още да си виждаш оная работа от шкембето Laughing Arrow
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  Emma Вто Юли 06, 2010 3:03 pm

    battle написа:"Що какво не ти харесва ??? "

    ...............................................................................................................................

    Прилича ми на селска пръчка.

    Че к`во му е лошо на селото ?
    Аз харесвам селото - спокойствие, тишина, зеленко... Very Happy
    avatar
    battle


    Брой мнения : 28
    Join date : 01.07.2010

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  battle Вто Юли 06, 2010 8:57 pm

    "Не ти се и налага да се хабиш ,тъй ,че води си битките Само ,че внимавай ,като стигнеш моите години ,все още да си виждаш оная работа от шкембето"
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Хахахаха,стига бе на твоите години(според теб) най вероятно вече сте забравили,какво се крие под шкембето,и какво се прави с него.А ,иначе нямаше нужда,да си пущаш снимката.Бухали виждаме всеки ден,пък,и деца четат в интернета,може да стане някоя беля.
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  marri_ana Вто Юли 06, 2010 9:17 pm

    battle написа:"Не ти се и налага да се хабиш ,тъй ,че води си битките Само ,че внимавай ,като стигнеш моите години ,все още да си виждаш оная работа от шкембето"
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Хахахаха,стига бе на твоите години(според теб) най вероятно вече сте забравили,какво се крие под шкембето,и какво се прави с него.А ,иначе нямаше нужда,да си пущаш снимката.Бухали виждаме всеки ден,пък,и деца четат в интернета,може да стане някоя беля.

    Very Happy Снимката ми не е предназначена за теб бе ,недорасляк.Твой проблем дали ще я гледаш или не.А и онова ,ако трябва да го търсиш под шкембе ...забрави Laughing
    avatar
    battle


    Брой мнения : 28
    Join date : 01.07.2010

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  battle Вто Юли 06, 2010 9:59 pm

    "Снимката ми не е предназначена за теб бе ,недорасляк."
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Браво"демократка"-патка.Ами отвори си тема,например "баба яга, забранено за деца под 12"и си показвай,и Д-то ако искаш.Тук не е място за запознанства.
    avatar
    battle


    Брой мнения : 28
    Join date : 01.07.2010

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  battle Вто Юли 06, 2010 10:02 pm

    "Че к`во му е лошо на селото ?
    Аз харесвам селото - спокойствие, тишина, зеленко"
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Аз също го харесвам,само,че е пълно с циганори,и докато заспиш си обран,.....а има и други случаи с баби.
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  marri_ana Вто Юли 06, 2010 10:25 pm

    battle написа:"Снимката ми не е предназначена за теб бе ,недорасляк."
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Браво"демократка"-патка.Ами отвори си тема,например "баба яга, забранено за деца под 12"и си показвай,и Д-то ако искаш.Тук не е място за запознанства.
    Не е за запознанства,но кой го е...е за къщата на Петър Стоянов Very Happy Кое ти е сбъркано бе л...о Very Happy Май всичко Exclamation
    avatar
    battle


    Брой мнения : 28
    Join date : 01.07.2010

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  battle Вто Юли 06, 2010 10:53 pm

    Абе няма ли кой да изгони,тия разгонени баби от темата?

    Чудя се дали всички демократи,са така сбъркани?
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  marri_ana Вто Юли 06, 2010 10:57 pm

    battle написа:Абе няма ли кой да изгони,тия разгонени баби от темата?

    Чудя се дали всички демократи,са така сбъркани?

    Very Happy Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 24002123591673869912526
    avatar
    battle


    Брой мнения : 28
    Join date : 01.07.2010

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  battle Вто Юли 06, 2010 11:20 pm

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 619461632180905530112784293948LAkTfOPckWKXLrtRub1
    avatar
    battle


    Брой мнения : 28
    Join date : 01.07.2010

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  battle Чет Юли 08, 2010 9:17 pm

    Къде изчезнахте бе сини маймунки?
    avatar
    battle


    Брой мнения : 28
    Join date : 01.07.2010

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  battle Пон Юли 12, 2010 8:42 pm

    Ето една изцепка на тъпият седесар Младенов:

    в.СЕГА


    Николай Младенов: България няма да създава трудности пред еврочленството на Турция
    ВМРО поиска оставката на външния министър и референдум за Турция и ЕС
    България е последната държава, която ще създава трудности в процеса на присъединяване на Турция към Европейския съюз. Това заяви българският министър на външните работи Николай Младенов пред Анадолската агенция, цитиран от bgnes. Той бе в Дубровник за срещата на високо равнище на страните от Югоизточна Европа.

    "България е последната държава, която ще създава трудности или ще се противопоставя на процеса на присъединяване на Турция към ЕС. Защото ние сме нов член на ЕС. Разбираме много добре и следим Турция, затова подкрепяме този процес," заяви Младенов.

    Помолен да коментира предишно свое изказване, в което заявява, че пътят на Турция към ЕС е много дълъг и може да продължи 15-20 години, Младенов заяви: "Не съм използвал израз като "20 години".

    Ние подкрепяме процеса на присъединяването на Турция към ЕС. Разбира се, продължителността на този процес е свързана с представянето на Турция". По думите му от Анкара зависи да осъществи нужните реформи, да направи стъпки за човешките права и демокрацията, да се съобрази с критериите на ЕС.

    Министър Младенов посочи обаче във връзка с възможно лобиране от страна на България за членството на Турция, че България не лобира не само за Турция, но и за никоя държава. "Важното тук е не лобирането, а обясняването на това, което е направено. Турция сама ще обясни това," заяви министърът.

    ВМРО поиска оставката на Николай Младенов заради това изказване.

    "Министърът не е прав, че Турция има да извърви дълъг път до ЕС. Според ВМРО "Турция просто няма път към ЕС". Воеводите припомнят искането им за референдум, който да определи българската позиция по въпроса за членството на Турция в общността.

    "Министърът грубо пренебрегва един от основните принципи, с които тези управляващи дойдоха на власт - допитване до народа по важните обществени въпроси. Необмислените изказвания относно съседните страни станаха практика и на това правителство", пише в становище на ВМРО.

    "Министърът не се поколеба да влезе в остър спор с турската позиция по казуса с "Флотилията на свободата". В същото време обаче той се бои да влезе в спор с Турция за нерешените въпроси между нашите две страни", казват от ВМРО.

    "Коя от двете държави - Израел или България - е по-важна за министъра на външните ни работи?", питат от ВМРО.

    avatar
    battle


    Брой мнения : 28
    Join date : 01.07.2010

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  battle Пон Юли 12, 2010 9:13 pm

    Тъп седесар!
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  Rhino Пон Юли 12, 2010 9:25 pm

    battle написа:Тъп седесар!

    Бивш седесар, Батка.
    От доста време е ГЕРБ-ер. Smile
    avatar
    battle


    Брой мнения : 28
    Join date : 01.07.2010

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  battle Вто Юли 13, 2010 7:03 am

    Бивш седесар, Батка.
    ..........................................................................................................................Да бивш седесар - дете на активни борци(комундета).Извинявай.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  Rhino Вто Юли 13, 2010 5:04 pm

    battle написа:Бивш седесар, Батка.
    ..........................................................................................................................Да бивш седесар - дете на активни борци(комундета).Извинявай.

    Ми те такива се уреждат. Smile
    avatar
    battle


    Брой мнения : 28
    Join date : 01.07.2010

    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  battle Чет Юли 15, 2010 10:31 pm

    Вижте каква тема,е пуснал тоя тъп демократ:

    http://www.democrati.org/f/viewtopic.php?f=20&t=5448

    Според него гората е само за животни,и хората нямат работа там.

    Дано Господ не дава пак,подобни простаци,да дойдат отново на власт!

    Sponsored content


    Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?   - Page 3 Empty Re: Петър Стоянов си купил къща в Сен Тропе?

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Вто Май 21, 2024 4:28 am