bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


4 posters

    ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  Rhino Сря Фев 04, 2015 3:13 pm

    Драги ми Блаже, намерих ти маймунката, има я и във форума на Таки. Сам трябва да се справиш с качването й тук като аватар. Има начин, намери го в нета - знам, че обичаш да се ровиш там, пък и нали сме капиталисти вече, трябва да разчитаме на себе си. Smile

    Що се отнася до Лилито, няма за какво да й завиждам. Такъв й бил късметът: като малка до бай Тошо, като пораснала до Бат Бойко - живо олицетворение на Прехода. Първият побърза да се отрече от соца, понеже бил недоносче, вторият предпочете да напусне службата, вместо да напусне БКП. После и двамата пак се отрекоха, ама тъй е то в политиката...

    Що пък и Лилито да не гордее сега с родата си? Времето, в което тя беше пионерче, пък Павлик Морозов - герой, отдавна отмина...
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Най-после

    Писане  blag009 Чет Фев 05, 2015 1:09 am

    Най-после, БЕЗ да искам успях ! Как стана не ми стана много ясно, но оригнала ГО няма никъде из нета. Поне два дни рових!
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  Rhino Чет Фев 05, 2015 2:38 am

    blag009 написа:Най-после, БЕЗ да искам успях ! Как стана не ми стана много ясно, но оригнала ГО няма никъде из нета. Поне два дни рових!
    Кибик Блаже

    Честито, Блаже! Very Happy

    Да ти кажа още малко какво ме подразни у изказването на Лилито. Ако беше заявила: "Не се срамувам от дядо си, той не е вършил престъпления, бил е достоен човек", както и да е. Но да се гордееш?! С какво - че дядо й, пък и баба й, са обслужвали една престъпна система, при това принадлежейки към висшия ешалон на номенклатурата - дядото например е бил депутат цели 37 години, бил е личен приятел на Живков /не е ли оттам топлата връзка?!/ - просто идва в повече. Да не говорим пък, че и баща й, съветски възпитаник, е работел в ЦК и е бил началник-отдел в кабинета на Жан Виденов. Всичко това при положение, че комунизмът е осъден от международната общност и че въпросното Лили заема важни постове, както в ГЕРБ, така и в двете правителства на Бойко Борисов.





    Последната промяна е направена от Rhino на Чет Фев 05, 2015 3:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  blag009 Чет Фев 05, 2015 2:51 am

    Rhino написа:
    blag009 написа:Най-после, БЕЗ да искам успях ! Как стана не ми стана много ясно, но оригнала ГО няма никъде из нета. Поне два дни рових!
    Кибик Блаже

    Честито! Very Happy
    Уважаеми "Rhino", имаш нещо общо със съдебната система, като адвокат и т-н.?
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  Rhino Чет Фев 05, 2015 3:06 am

    blag009 написа:
    Rhino написа:
    blag009 написа:Най-после, БЕЗ да искам успях ! Как стана не ми стана много ясно, но оригнала ГО няма никъде из нета. Поне два дни рових!
    Кибик Блаже

    Честито! Very Happy
    Уважаеми "Rhino", имаш нещо общо със съдебната система, като адвокат и т-н.?
    Кибик Блаже

    Нямам, уважаеми Блаже. Адвокат е нашият общ познат Хобита. Smile
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  blag009 Чет Фев 05, 2015 3:51 am

    Rhino написа:

    Нямам, уважаеми Блаже. Адвокат е нашият общ познат Хобита. Smile
    Е, той сега е в политиката ! В интерес на истината, според мен, най-тежко е на Хобита!
    От това ще спечели както ДСБ, така и ГЕРБ, като ДСБ,покрай Москов и правният министър са
    в добра позиция! Просто няма как бат Бойко да НЕ се съобразява с двамата!
    Според мен, ако през 2009 г. беше станала сварката м/у Костов и бат Бойко, картината щеше да е МНОГО по-различна!
    Смятам, че много добре знаеш американският лаф "Знам, че е куче)идиот и т.н. !НО е наш идиот относно бат Бойко!
    Вярно, че към Костов, америчко  ВИНАГИ ще има едно наум, относно косоварските бежанци, но Запада си беше приоритет на Костов.
    Колкото до Украйна и Русия, съм в противополжна позиция от таз на форума писана до сега!
    Относно Крим, той си е руски! До Украйна, когато САЩ, разрешат на руснаците да разположат, свои бази в Централна и  Южна  Америка, тогава и руснаците ще разрешат да има бази на НАТО в Украйна!
    Нещо, което е напълно ясно и на Меркел и Обама.
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  Rhino Чет Фев 05, 2015 12:22 pm

    blag009 написа: В интерес на истината, според мен, най-тежко е на Хобита!
    От това ще спечели както ДСБ, така и ГЕРБ, като ДСБ,покрай Москов и правният министър са
    в добра позиция! Просто няма как бат Бойко да НЕ се съобразява с двамата!
    Според мен, ако през 2009 г. беше станала сварката м/у Костов и бат Бойко, картината щеше да е МНОГО по-различна!
    Кибик Блаже

    Тук съм напълно съгласен. Участието на ДСБ в това правителство носи позитиви като цяло на партията и на РБ в частност. Всъщност, това е и практическо реализиране на идеята на Костов за съвместно управление на Синята коалиция и ГЕРБ през 2009 г., за която се направиха много компромиси, вкл. и неиздигането на кметска кандидатура и подкрепа на Фандъкова. Но Бойко предпочете да играе сам и накрая се оказа в изолация.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  Rhino Чет Фев 05, 2015 12:35 pm

    blag009 написа:
    Колкото до Украйна и Русия, съм в противополжна позиция от таз на форума писана до сега!
    Относно Крим, той си е руски! До Украйна, когато САЩ, разрешат на руснаците да разположат, свои бази в Централна и  Южна  Америка, тогава и руснаците ще разрешат да има бази на НАТО в Украйна!
    Нещо, което е напълно ясно и на Меркел и Обама.
    Кибик Блаже

    Тук, разбира се, не мога да се съглася.
    Крим навремето е бил руска територия, но е даден на Украйна от Хрушчов/етнически руснак, дълго живял и работил в Украйна!/, а след разпадането на СССР Русия се е задължила да спазва границите. Русия и без Крим си има предостатъчно територия, за която не полага достатъчно грижи, но и в това не е основният въпрос. Проблемът е, че по изкуствен начин се създава конфликт, за да се накаже сегашното украинско правителство и да се създаде прецедент. Какви са тези Донецка и Луханска републики? Защо Русия не даде независимост на Чечения, например?
    За базите не мога да те разбера. Нали студената война уж отдавна свърши? Или за Путин още не е? Rolling Eyes
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  blag009 Пет Фев 06, 2015 5:30 am

    Rhino написа:
    blag009 написа:
    Колкото до Украйна и Русия, съм в противополжна позиция от таз на форума писана до сега!
    Относно Крим, той си е руски! До Украйна, когато САЩ, разрешат на руснаците да разположат, свои бази в Централна и  Южна  Америка, тогава и руснаците ще разрешат да има бази на НАТО в Украйна!
    Нещо, което е напълно ясно и на Меркел и Обама.
    Кибик Блаже

    Тук, разбира се, не мога да се съглася.
    Крим навремето е бил руска територия, но е даден на Украйна от Хрушчов/етнически руснак, дълго живял и работил в Украйна!/, а след разпадането на СССР Русия се е задължила да спазва границите. Русия и без Крим си има предостатъчно територия, за която не полага достатъчно грижи, но и в това не е основният въпрос. Проблемът е, че по изкуствен начин се създава конфликт, за да се накаже сегашното украинско правителство и да се създаде прецедент. Какви са тези Донецка и Луханска републики? Защо Русия не даде независимост на Чечения, например?
    За базите не мога да те разбера. Нали студената война уж отдавна свърши? Или за Путин още не е? Rolling Eyes

    Но уважаеми "Rhino", съгласен ли си , че като ВЕЛИКО сила, колкото и да не ни се иска да признае ме, Русия от времето на цар Петър Велики , имала, има и ще има национални интереси наравно с другите страни в света!
    Припомни си Кубинската криза ? И до сега САЩ, не е вдигнала блокадата на Куба, ЗАЩОТО на 80 км. с ядрен заряд ... почустваха и те какво е страх!
    Руснаците са казали ясно на Запада и САЩ , Грузия и Украйна са червената линия, пристъпи ли се ...ВОЙНА !
    Смятам, че в течение за действията на РФ и Китай относно Вторият канал в Никарагуа, платен от Китай и пазен от Русия и т.н. !
    За Крим, искам да МИ разрешиш да говоря ясно и открито без да влагам антисемитски елемент на моето писане.
    Уважавам мнението на хората с различна от моята вяра и разбирания.
    За да говоря зя Украйна , особено след Великия Октомври, просто няма как да не засегна ролята на руските евреи!
    Знаеш, че когато говориш за евреи и комунисти, нещата са деликатни и не знаеш в кой момент, като кажеш дори и ШАЛОМ, да не ти скочат, че си антисемит и т.н.!
    Но едно леко открехване ... ?!?! Една от целите на Великия Октомври е била създаване на Държавата Израел на територията на Русия в границите на Хазария. Но Сталин им попречил! Спомням си много добре, че на Атласа на СССР през 1958-59 г. Имаше ЕАО(Еврейска Автономна Област) в Далечният Изток !
    Но,дали ще си кажа моето мнение , зависи от теб.
    Кибик Блажо
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  Rhino Нед Фев 08, 2015 1:47 am

    Уважаеми Блаже, ако интересите на Русия включват анексия на територии, ще се получи нещо подобно на това, което се случи с интересите на Германия по време на Хитлеровия режим... Спомни си какво стана и с интересите на Сърбия в ново време.

    За евреите: тъкмо благодарение на Сталин /и поради временните му интереси/ се създава Държавата Израел. Но още по негово време той се убеждава, че макар и с леви убеждения, ръководителите на новата еврейска държава нямам намерение да му бъдат марионетки. И курсът се сменя. Същото е и с Еврейския комитет - създаден е в началото на германо-съветския конфликт за набиране на средства в полза на Сталин, след войната е закрит, а ръководителите му - ликвидирани. Антисемитизмът в Русия е дълбоко вкоренен, от което губи единствено тя.
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  blag009 Нед Фев 08, 2015 7:34 am

    Rhino написа:Уважаеми Блаже, ако интересите на Русия включват анексия на територии, ще се получи нещо подобно на това, което се случи с интересите на Германия по време на Хитлеровия режим... Спомни си какво стана и с интересите на Сърбия в ново време.

    За евреите: тъкмо благодарение на Сталин /и поради временните му интереси/ се създава Държавата Израел. Но още по негово време той се убеждава, че макар и с леви убеждения, ръководителите на новата еврейска държава нямам намерение да му бъдат марионетки. И курсът се сменя. Същото е и с Еврейския комитет - създаден е в началото на германо-съветския конфликт за набиране на средства в полза на Сталин, след войната е закрит, а ръководителите му - ликвидирани. Антисемитизмът в Русия е дълбоко вкоренен, от което губи единствено тя.
    Уважаеми "Rhino", достатъчно сме голяме, че да се забляждаваме с руският антисемитизъм! Прав си , че Сталин, до смърта си падеше гърбът на Държавата Израел, самите те го признават!
    Но, ако обърнеш внимание кои направиха ВОСР, все нещо ШЪ те зачовръка. Не забравай, че и първият премиер на Украйна Кръстьо Раковски е български евреин. Дори има една версия, че самият Ленин е евреин от Русе, ноооо ... още малко и ШЪ задминеме макетата!
    Но пък в интерес на истината , един от най-добрите тълкователи на Талмуда в средновековието, по време на турското робство е евреин роден в Свищов или в някои от дунавските градове. Нещо като Маркс за комунизмът!
    Ако има нещо за което да съжалявам е че българските евреи не са като руските !
    Но виж тази песен на КОНСТАНТИН БЕЛЯЕВ - Кругом одни евреи https://www.youtube.com/watch?v=ik1rw0AEuSU
    Просто ми е мъка , къде са българските евреи. Не говоря за мухльото Паси!
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  Rhino Нед Фев 08, 2015 5:38 pm

    Уважаеми Блаже, антисемитизмът в Русия съществува и си е държавна политика. Виж поне статията на Бердяев, бях я пуснал в медиапул.

    Що се отнася до Кръстю Раковски, няма нужда да го правим зорлем евреин. Той се пада роднина на Г.С.Раковски, нещо като праплеменник.

    А иначе относно българските евреи /които останаха да градят социализма, щото ги експортирахме повечето не в камерите, а в Израел/, повечето не са много приятни, факт. Във фейсбука наскоро прочетох едно мнение, което много ми хареса. "Как се става антисемит - ами като се запознаеш с Леа Коен"...
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  blag009 Пон Фев 09, 2015 12:22 am

    Rhino написа:Уважаеми Блаже, антисемитизмът в Русия съществува и си е държавна политика. Виж поне статията на Бердяев, бях я пуснал в медиапул.

    Що се отнася до Кръстю Раковски, няма нужда да го правим зорлем евреин. Той се пада роднина на Г.С.Раковски, нещо като праплеменник.

    А иначе относно българските евреи /които останаха да градят социализма, щото ги експортирахме повечето не в камерите, а в Израел/, повечето не са много приятни, факт. Във фейсбука наскоро прочетох едно мнение, което много ми хареса. "Как се става антисемит - ами като се запознаеш с Леа Коен"...
    Пропускаш и Соломончо! Basketball
    Колкото до нашите евреи, казвал съм, че "Да се "отървеш" от евреите трябва да ги спасиш от такъв като Хитлер! Те сами ШЪ се изнесат."
    Не съм съгласен, че сме ги експортирахме! На Държавата Израел им трябваше пешки!
    Пък и доколкото съм чел, някой и друг милион доларес са получили дугаите! Тия които останах в България си бяха комунистимески чада и т.н.!
    Нашите евреи идват от Испания през средновековието и са  си баш евреи.
    За антисемитизмът на Русия, според мен е преди всичко религиозен.
    1.Защото хазарите , нямат генетично нищо общо със семитите.
    2.По време на Киевска Рус е разбито Хазарското хагантство.
    3. По-голямата гонка на хазарите стана на територията на днешна Украйна.
    4.Разселването на хазарите към Западна Европа тръгва от Украйна, не от Русия и т.н.
    Юдейската религи, индефицира хазарите като народ, под името ЕВРЕИИИ ???
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  Rhino Вто Фев 10, 2015 6:05 pm

    blag009 написа:
    Rhino написа:Уважаеми Блаже, антисемитизмът в Русия съществува и си е държавна политика. Виж поне статията на Бердяев, бях я пуснал в медиапул.

    Що се отнася до Кръстю Раковски, няма нужда да го правим зорлем евреин. Той се пада роднина на Г.С.Раковски, нещо като праплеменник.

    А иначе относно българските евреи /които останаха да градят социализма, щото ги експортирахме повечето не в камерите, а в Израел/, повечето не са много приятни, факт. Във фейсбука наскоро прочетох едно мнение, което много ми хареса. "Как се става антисемит - ами като се запознаеш с Леа Коен"...
    Пропускаш и Соломончо! Basketball
    Колкото до нашите евреи, казвал съм, че "Да се "отървеш" от евреите трябва да ги спасиш от такъв като Хитлер! Те сами ШЪ се изнесат."
    Не съм съгласен, че сме ги експортирахме! На Държавата Израел им трябваше пешки!
    Пък и доколкото съм чел, някой и друг милион доларес са получили дугаите! Тия които останах в България си бяха комунистимески чада и т.н.!
    Нашите евреи идват от Испания през средновековието и са  си баш евреи.
    За антисемитизмът на Русия, според мен е преди всичко религиозен.
    1.Защото хазарите , нямат генетично нищо общо със семитите.
    2.По време на Киевска Рус е разбито Хазарското хагантство.
    3. По-голямата гонка на хазарите стана на територията на днешна Украйна.
    4.Разселването на хазарите към Западна Европа тръгва от Украйна, не от Русия и т.н.
    Юдейската религи, индефицира хазарите като народ, под името ЕВРЕИИИ ???
    Кибик Блаже

    Соломончо не може да се брои за истински евреин, оти майка му е българка. Very Happy

    Basketball

    Sponsored content


    ГЕРБ-аджийски идиотщини - Page 2 Empty Re: ГЕРБ-аджийски идиотщини

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 10, 2024 12:37 pm