bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


+3
Стоян Христов
Emma
Надя
7 posters

    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум?

    Poll

    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум?

    [ 1 ]
    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Vote_lcap17%Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Vote_rcap [17%] 
    [ 4 ]
    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Vote_lcap67%Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Vote_rcap [67%] 
    [ 1 ]
    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Vote_lcap16%Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Vote_rcap [16%] 

    Общо гласове: 6
    Poll closed
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Empty Re: Има ли нещо общо Сиккор с новия форум?

    Писане  Апостолът на Свободата Сря Апр 29, 2009 8:17 pm

    Стоян Христов написа:Сега вече на 100% съм сигурен ,че Сикор няма общо с тоя форум.Той беше компютърно грамотен ,и неговите версии на Безпризорни бяха много добре оформени.Като гледам тоя тюрлюгювеч тука ,очевадно е че някой сега се учи.Лошо няма,но поне да си признае. Very Happy
    -------------------------
    http://4321.bulboard.com/
    Стоянчо, почваш да дразниш!
    Какво значение има вида на форума?
    Длъжни сме да го приемем такъв какъвто тръгна и ни подслони!
    Какво толкова има което те притеснява?
    Човек първо си купува Трабант и като се понаучи се качва на Мерцедес!
    Форумът е такъв какъвто е! Ако стане по хубав добре ни дошло!
    И дай да не ровим с карфицата в земята и да искаме кладенец да изкопаем?
    Така ни говореше преди повече от 50 г. писателя Марко Марчевски, като го питахме как се става писател. Нощес ако беше слушал "нощен хоризонт" щеше да си свериш часовника с оценка за турците в България и кои партии ги капсулират и разделят!?Баща ти е дядка младежо! Ако имаш куража да се срещнем и да побеседваме на живо! Може и на връх Вихрен или на връх Мусала, Или на Монблан! Ако имаш дупце да го изкачиш? няма значение от кага ти е позицията , аз я чета тук и сега взичма отношение. Беше ми симпатичен в началото но почна да се оливаш!


    Последната промяна е направена от Апостолът на Свободата на Чет Апр 30, 2009 12:14 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Стоян Христов
    Стоян Христов


    Брой мнения : 117
    Join date : 23.04.2009

    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Empty Re: Има ли нещо общо Сиккор с новия форум?

    Писане  Стоян Христов Сря Апр 29, 2009 8:28 pm

    Апостолът на Свободата написа:
    Стоян Христов написа:Сега вече на 100% съм сигурен ,че Сикор няма общо с тоя форум.Той беше компютърно грамотен ,и неговите версии на Безпризорни бяха много добре оформени.Като гледам тоя тюрлюгювеч тука ,очевадно е че някой сега се учи.Лошо няма,но поне да си признае. Very Happy
    -------------------------
    http://4321.bulboard.com/
    Стоянчо, почваш да дразниш!
    Какво значение има вида на форума?
    Длъжни сме да го приемем такъв какъвто тръгна и ни подслони!
    Какво толкова има което те притеснява?
    Човек първо си купува Трабант и като се понаучи се качва на Мерцедес!
    орумът е такъв какъвто е! Ако стане по хубав добре ни дошло!
    И дай да не ровим с карфицата в земята и да искаме кладенец да изкопаем?
    Така ни говореше преди повече от 50 г. писателя Марко Марчевски, като го питахме как се става писател. Нощес ако беше слушал "нощен хоризонт" щеше да си свериш часовника с оценка за турците в България и кои партии ги капсулират и разделят!?

    Хайде бйгай някъде бе!!!Ти не прочете ли от кога е това мое мнение?Сега форумът е добър.Явно си пийнал повечко.
    "Яман" от побъркани дядки по форумите!
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Empty Re: Има ли нещо общо Сиккор с новия форум?

    Писане  Апостолът на Свободата Сря Апр 29, 2009 8:52 pm

    Надя написа:
    blue написа:
    Надя написа:Ти кажи на баба си да дойде при мен, аз да и кажа някои работи, а вестниците сините нека си ги чете и аз ги чета иначе как ще разберем какво мисли врагът за нас. Smile
    Надке, бабата никога няма да си купи вестник от 1 лев! Very Happy важното е да се пести! то като не е внучката да напълни хладилника с разни софистицирани храни! Very Happy като ементал и разни хайвери! Very Happy съм правила експеримемента с доставка на пица за вкъщи, но има време! Very Happy китайската храна, която я носих минали път, нещо не й хареса! Very Happy
    И моята баба навремето не ми даваше да готвя, щото щяла съм да сложа повече олио в манджата, ама тя беше от габровския край, та затова. Пък дядо редовно четеше вестник "Работническо дело" и той балканджия като баба, но пък вестника тогава струваше само 3 ст. и не ги пестеше, на всичкото отгоре беше и четец и певец в църквата. Имаше много хубав глас. Smile
    Надя, то пък какво ли пишеше в Работническо дело. Аз не го четях. Вмест него, Спортните страници на Народна Младеж и Отечествен Фпонт. Като дойде бабата на "Блу" при теб ще си изпрося от нея да съм и ветробрана или дъждобрана срещу "червения дъжд", който може да се изсипе над нея, както през 40-те години, когато над София е валял червен дъжд. Че където падне червената капка, семето не пониква! А и обърни внимание на своя текст. Дядо Ти бил певец в църквата? Виж това е добре! Значи си от християнско семейство? Това на мен ми говори твърде много.
    Значи ти все още не си изгубена в червеното море. Може и да прогледнеш!
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Empty Re: Има ли нещо общо Сиккор с новия форум?

    Писане  Rhino Сря Апр 29, 2009 11:53 pm

    Апостоле, Надето преди отбелязваше и християнските празници, освен комунистическите, ама сега нещо я е домързяло, както казваше Нио... Smile
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Empty Re: Има ли нещо общо Сиккор с новия форум?

    Писане  Emma Чет Апр 30, 2009 12:03 am

    Голяма Скука тук! cyclops
    blue
    blue


    Брой мнения : 104
    Join date : 26.04.2009

    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Empty Re: Има ли нещо общо Сиккор с новия форум?

    Писане  blue Чет Апр 30, 2009 3:36 am

    Ема, форумът е политически. той беше създаден от форумци от форума на медиапул. но се изроди в говорилня на прекалено лекото говорене - свалки, задявки, заяждания. блондинските будоари бяха място за смешки. но после нещата станаха нетърпими, защото във форума се вмъкнаха много хора, които дойдоха с единствена цел да обиждат и да се заяждат. настоящия безпризорни съответства на първоначания замисъл на сики да направи едно място на безпризорните интелектуални скиталци.
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Empty Re: Има ли нещо общо Сиккор с новия форум?

    Писане  Надя Чет Апр 30, 2009 3:47 am

    Rhino написа:Апостоле, Надето преди отбелязваше и християнските празници, освен комунистическите, ама сега нещо я е домързяло, както казваше Нио... Smile
    Не е вярно, знам ги всичките и си ги празнувам. Neutral
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Empty Re: Има ли нещо общо Сиккор с новия форум?

    Писане  Апостолът на Свободата Чет Апр 30, 2009 4:07 am

    Стоян Христов написа:
    Апостолът на Свободата написа:
    Стоян Христов написа:Сега вече на 100% съм сигурен ,че Сикор няма общо с тоя форум.Той беше компютърно грамотен ,и неговите версии на Безпризорни бяха много добре оформени.Като гледам тоя тюрлюгювеч тука ,очевадно е че някой сега се учи.Лошо няма,но поне да си признае. Very Happy
    -------------------------
    http://4321.bulboard.com/
    Стоянчо, почваш да дразниш!
    Какво значение има вида на форума?
    Длъжни сме да го приемем такъв какъвто тръгна и ни подслони!
    Какво толкова има което те притеснява?
    Човек първо си купува Трабант и като се понаучи се качва на Мерцедес!
    орумът е такъв какъвто е! Ако стане по хубав добре ни дошло!
    И дай да не ровим с карфицата в земята и да искаме кладенец да изкопаем?
    Така ни говореше преди повече от 50 г. писателя Марко Марчевски, като го питахме как се става писател. Нощес ако беше слушал "нощен хоризонт" щеше да си свериш часовника с оценка за турците в България и кои партии ги капсулират и разделят!?

    Хайде бйгай някъде бе!!!Ти не прочете ли от кога е това мое мнение?Сега форумът е добър.Явно си пийнал повечко.
    "Яман" от побъркани дядки по форумите!
    Стоянчо, няма да бягам.
    Единство бих бягал, ако си до мен, да се състезаваме и да се надбягваме. Да видим, кой по може как и колко да бяга?
    Още не ме е напуснала формата.
    Доста ме познават.
    Въпреки, че на маратона счупих крак.
    Преди 10 дена в тъмното при бързо ходене в за малко щях да счупя и една метална тръба 10"/цола/, но единствено тръбата за спомен ми остави дълга прорезна рана.
    Но живея с мисълта, че ще зарасне.

    Sponsored content


    Има ли нещо общо Сиккор с новия форум? - Page 3 Empty Re: Има ли нещо общо Сиккор с новия форум?

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Вто Май 21, 2024 1:44 am