bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


2 posters

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Rhino Вто Май 05, 2009 4:04 am

    Ква каша - това си е тюрлю гювеч... Twisted Evil

    http://www.pisnani.com/article.php?V0b95e6ec=5&V92a2b5cb=1616

    Гювечът се пече, докато омекне зеленчукът. Cool
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Rhino Сря Май 13, 2009 6:43 pm

    ... Има и една група седесари, които сега са в процес на изчакване, както винаги е правила номенклатурата на СДС по съвета на др. Тодор Живков: "да се снишим, докато мине бурята". Много хора, които в момента трябва да имат ясна позиция, мълчат. Най-фрапиращият пример е софийската организация, която винаги е имала единно мнение по всички въпроси. Например да има ли коалиция с ДСБ - "не, заради Костов". Изведнъж по въпроса дали СДС може да бъде регистриран от Юруков и Радонов софийската организация се разцепи. Това се видя при гласуването за изключването на Пл.Юруков и компания. Иван Сотиров и Стефан Иванов гласуваха "за". Членът на НИС и кмет на община "Витоша" Любен Петров гласува "въздържал се". А лидера на СДС-София Борислав Бориславов въобще го нямаше. И мълчи като... да не казвам какво, защото той представлява точно такова. Питам - тези хора какви са? Защо Иван Сотиров като главен секретар на СДС не ги извика и не им каже - вие не можете да гласувате така, Боби, ти си лидер на софийската организация и трябва публично да кажеш, че не подкрепяме това, което прави Юруков. Те мълчат. Редно ли е такива хора да бъдат в редовете на Синята коалиция? Защото те са скритите лимонки на онези, изключените.

    Още нещо. Вярно ли е, че Личо Гогов, който е секретар на софийската организация, е събирал подписи за Пламен Юруков? И ако е вярно, защо е още секретар? Да го кажат Бориславов, Сотиров, Иванов, Любен Петров! Обадиха ми се от Търговище - и там била същата работа - местните лидери стояли и нищо не казвали. На това разчитат Юруков и Радонов. Много от тези хора чакат кой ще направи регистрацията. Фикс идеята им са листите. Но те няма да влязат в парламента. Ще влезе Синята коалиция. Може да не е с толкова, колкото прогнозирахме, защото тези атаки ерозират влиянието й, но тя ще влезе. Другите няма да влязат. И като влезем в управлението, ще искаме проверка на имуществото на хората от СДС, които продадоха идеята.


    От статията на Методи Андреев "Външен и вътрешен фронт срещу СДС"
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Rhino Сря Май 13, 2009 9:52 pm

    Stormy Sky написа:ХА ХА ХА, МОЛЯ СЕ НА БОГА ДА ВЗЕМЕ СИНЯТА КОАЛИЦИЯ НЯКОЙ ДРУГ ГЛАСЕЦ Laughing

    Amen. Smile
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Апостолът на Свободата Чет Май 14, 2009 11:54 am

    Написал съм стотици постинги по форумите и не искам д асе повтарям. Но СИНЯТА КОАЛИЦИЯ ЩЕ УСПЕЕ, защото НИЕ БЕЗПРИЗОРНИТЕ Я ПОДКРЕПЯМЕ.
    ЗАЩОТО БЕЗ ИВАН КОТОВ НЯМА И НЕ МОЖЕ ДА ИМА ПОДОБРЯВАНЕ НА СТАНДАРТА НА БЪЛГАРИНА.
    СЛАВО БОГУ икономическата организация на България издържа 8 години след макроикономиста Иван КОСТОВ.
    Ако той не управлява, България отново ще се отзове в "марианска политическа дупка" като тази от 1995 г., 1996 г. , до 4 февруари 1997 г..
    И за да не се случи съветвам всички кандидат пенсионери, ао искат да имат европейски пенсии и европейски стандарт да гласуват за СИНЯТА КОАЛИЦИЯ, защото КОСТОВ знае МОДЕЛА ЗА ИКОНОМИЧЕСКИ ПРОГРЕС!
    Казвам за пенсионерите, защото извода е прост.
    Ще го изразя математически, щом се постигне висок стандарт на пенсионерите, стандарта на останалата част от българското население няма да бъде проблем!
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Rhino Чет Май 14, 2009 4:21 pm

    Няма да коментирам как се наака юридически новото ръководство на СДС докато се прикрепяше към "здравия колец" Костов. Според едно изказване на Дракула Райчев, това е коствало на коалицията спад от 10% на около 6% електорална подкрепа.

    Плюш, ти пък намери кого да цитираш... Smile
    Юруков няма право да подава самостоятелно документи за участие без решение на НИС. След като има легитимно избрано ръководство, а старото се е оттеглило още преди пет месеца, за какво говорим.
    За тези пет месеца Софийският градски съд можеше да регистрира новото ръководство пет пъти. alien
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Rhino Чет Май 14, 2009 4:46 pm

    Партията СДС не е консолидирана и в нея има различни лобита.
    Проведени са редовни вътрешнопартийни избори за предстоящия евровот и листата подлежи на регистрация. Действията на Юруков, Радонов и останалите боклуци са не само неморални, ами и незаконни.
    Ти познаваш по-добре от мене правораздавателната система, за да ти обяснявам за "гащичките на Мартин". Cool
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Rhino Чет Май 14, 2009 5:16 pm

    Така или иначе, и съдът и тайните служби преди 10 години минаваха за тъмно сини

    Това става за темата "Вицове". Laughing
    Толкова "тъмносини" бяха, че мой съученик, главен юристконсулт в министерство при Костов, 5 години след това не можа да си намери работа в системата. Smile

    Сега работи в друго министерство, като експерт, след като през 2006 го назначиха на служба в една софийска община.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Rhino Чет Май 14, 2009 5:18 pm

    Петнайсет години се люспи тая партия, и накрая - пак "боклуци".

    И след всеки пореден рунд, "свестните" - излъгани.


    Причините за люспене са бивали различни.
    Нагаждачите винаги успяват, това не можеш да отречеш. Smile
    Отивам във Вицовете. cyclops
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Апостолът на Свободата Чет Май 14, 2009 5:48 pm

    Stormy Sky написа:Бай Апостоле, не се излагай с тая груба предизборна агитация и ти като някои други. Тука влизат да четат седем човека, така че е абсолютно безпредметно да убеждаваш когото и да било. Така например, леко подразнен, ще ти кажа, че лично аз НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА СИНЯТА КОАЛИЦИЯ и им пожелавам добро представяне за сметка на РЗС и ГЕРБ, защото ми е неудобно от начина, по който се сринаха от управляващи до един файтон хора. Това говори много зле за нравите и политиката в българското общество. Допускам, че чисто и просто ГЕРБ ще наследи легитимността на традиционната десница в България. Фактът на присъствието на брата на Петър Стоянов в техните листи е показателно в този смисъл.

    Няма да коментирам как се наака юридически новото ръководство на СДС докато се прикрепяше към "здравия колец" Костов. Според едно изказване на Дракула Райчев, това е коствало на коалицията спад от 10% на около 6% електорална подкрепа.
    Сторми Sky! Прочетох до края всичко, но ти отговарям на постинга до мен!
    Съжалявам, че ти няма да гласуваш. Но съм сигурен като направим след четири години равносметка, ще стане ясно кой от двама ни е сгрешил в оценките си за настроенията на българина.
    Аз имам голям политически опит.
    Първо съм изстрадал онази система.
    Второ при тази съм видял и жилото й и меда й.

    Всичко тук в тази система е функция на статуквото, поради приетата през 1991 г. недотам перфектна конституция, предразполагаща, както към опити за деформиране на обществото чрез корубция, така и директно към корубция!

    Иска ми се да вярвам, а и ще те запитам вечерта преди изборите, дали не си си променил отношението и дали мерникът на успеха не трябва да бъде там, където се цели СИНЯТА КОАЛИЦИЯ?
    Рино е много точен в изводите и в оценките си за случващото се в СДС.
    Аз съм бил на всичките конференции на СДС от 3-та до 13-та. А няколко дни след насрочване на 14-та НК на СДС за 21/22 февр. 2004 г. в Медиапул написах статията "НАДЕЖДА и НИС на СДС вървете си"! Но месец след това някой закри онзи медияпул.
    Повода беше този едномесечен срок, който тогава НИС на СДС прие на 20 януари 2004 г..
    Като видях, че НК на СДС не отложи 14-та НК на СДС, а имаше почти едномесечни дебати в структурите на СДС до 20 февруари 2004 г. с цел отлагането й от 21/22 февруари 2004 г. за според мен на 15 май 2004 г., според Димитър Абаджиев и Муравей Радев за април 2004.
    Отлагането бе нужно за да приключи избирателната кампания в СДС, която до тогава бе 4 месеца. и на 21 февруари 2004 г. не отидох в НДК на 14 НК на СДС именно поради несъгласие с този едномесечен срок, в който тя бе обявена да се подготви.
    С поздрав оставам все още Апостол/а/ на Свободата.


    Последната промяна е направена от Апостолът на Свободата на Чет Май 14, 2009 6:07 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Апостолът на Свободата Чет Май 14, 2009 6:44 pm

    Stormy Sky написа:
    Апостолът на Свободата написа:Иска ми се да вярвам, а и ще те запитам вечерта преди изборите, дали не си си променил отношението и дали мерникат на успеха не трябва да бъде там където се цели СИНЯТА КОАЛИЦИЯ! Рино е много точен в изводите си и в оценките си за случващото се в СДС. АЗ съм бил на всичките конференции н асДС от 3-та до 13-та. На 14-та през 2004 г. не отидох поради несъгласие за едномесечния срок в който обявиха д асе подготви.
    С поздрав оставам все още Апостол/а/ на Свободата.

    На това мога да ти отговоря само едно: в условията на либерална демокрация управленските алтернативи са в относително тясна рамка. Всичко извън тази рамка е плод на идеологически противопоставяния. Експертния капацитет оставям на страна, той е друга бира. При всички положения не бих съветвал малките хора да си врат гагата в политиката само заради спорта. Така или иначе винаги те са ебани.
    Пак в твой стил! В условия на деинкриминиран, всичко е позволено и човек придобива особена смелост. Разбирам те!
    Колкото до малките хора те разбирам. Ти си прав. Зависи от ръста им. Сина ми е на 25, но е цели повече от 201 см. И то йсе счита за голям човек.
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Апостолът на Свободата Пет Май 15, 2009 12:36 am

    Stormy Sky написа:Нищо не ти разбрах от последния отговор. Би ли могъл, ако имаш настроение, да го разясниш?
    Stormy Sky написа:
    Апостолът на Свободата написа:...
    С поздрав оставам все още Апостол/а/ на Свободата.
    ... При всички положения не бих съветвал малките хора да си врат гагата в политиката само заради спорта.Така или иначе винаги те са ебани. .
    За това говоря: Че пак пишеш в твой стил! А в условия на деинкриминиране, всичко е позволено и в такъв момент човек придобива особена смелост.
    Аз те разбирам!
    Колкото до малките хора също те разбирам. Ти си прав.
    Зависи от ръста им.
    Сина ми е на 25 г., но е доста висок. Ръста му е повече от 201 см. И той си се счита за голям човек, въпреки, че е само на 25 години.
    Сега ясен ли съм?
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Апостолът на Свободата Пет Май 15, 2009 12:51 am

    Rhino написа:... Има и една група седесари, които сега са в процес на изчакване, както винаги е правила номенклатурата на СДС по съвета на др. Тодор Живков: "да се снишим, докато мине бурята". Много хора, които в момента трябва да имат ясна позиция, мълчат. Най-фрапиращият пример е софийската организация, която винаги е имала единно мнение по всички въпроси. Например да има ли коалиция с ДСБ - "не, заради Костов". Изведнъж по въпроса дали СДС може да бъде регистриран от Юруков и Радонов софийската организация се разцепи. Това се видя при гласуването за изключването на Пл.Юруков и компания. Иван Сотиров и Стефан Иванов гласуваха "за". Членът на НИС и кмет на община "Витоша" Любен Петров гласува "въздържал се". А лидера на СДС-София Борислав Бориславов въобще го нямаше. И мълчи като... да не казвам какво, защото той представлява точно такова. Питам - тези хора какви са? Защо Иван Сотиров като главен секретар на СДС не ги извика и не им каже - вие не можете да гласувате така, Боби, ти си лидер на софийската организация и трябва публично да кажеш, че не подкрепяме това, което прави Юруков. Те мълчат. Редно ли е такива хора да бъдат в редовете на Синята коалиция? Защото те са скритите лимонки на онези, изключените.

    Още нещо. Вярно ли е, че Личо Гогов, който е секретар на софийската организация, е събирал подписи за Пламен Юруков? И ако е вярно, защо е още секретар? Да го кажат Бориславов, Сотиров, Иванов, Любен Петров! Обадиха ми се от Търговище - и там била същата работа - местните лидери стояли и нищо не казвали. На това разчитат Юруков и Радонов. Много от тези хора чакат кой ще направи регистрацията. Фикс идеята им са листите. Но те няма да влязат в парламента. Ще влезе Синята коалиция. Може да не е с толкова, колкото прогнозирахме, защото тези атаки ерозират влиянието й, но тя ще влезе. Другите няма да влязат. И като влезем в управлението, ще искаме проверка на имуществото на хората от СДС, които продадоха идеята.


    От статията на Методи Андреев "Външен и вътрешен фронт срещу СДС"
    Много пъти съм критикувал Методи Андреев от Перущица, сега живеещ в София за негови изявления.
    Но сега си признавам, че той ме изненада.
    Аз категорично поддържам тази негова теза!
    Методи като никога е прав!
    Такива хора като цитираните нямат място в Синята коалиция и след изборите трябва да им се проверят сметките.
    Но те може да са получили КЕШ-пари, които никога няма да влезнат в нормална банка, а ще попълнят резервите им в буркан банк и след това ще бъдат издухани през ауспусите на колите им!
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Апостолът на Свободата Пет Май 15, 2009 2:33 am

    Stormy Sky написа:Бай Апостоле, обработвай си градинката, както препоръчва Волтер Laughing

    Нито ще те направи някой кмет, нито депутат. Само ще цоцат твоя идеализъм, за да си наредят техните си дела.
    Сторми SKY, можех да съм депутат в 1997 г. но се отказах в полза на мой съпартиец, същевремено и мой подчинен по тази линия, който нямаше шанс за друго. А моят частен бизнес вървеше. Аз си имах работа.
    А аз съм бил в основата на определяне три кмета в моя район. Можех и аз да съм кмет през 1991,1995,1999 и даже 2003. Но за мен беше важно да съм този който подрежда пъзела на демокрацията и имах успех. Пак същите съображения имах. Виж за градски съветник не трябваше да се оттеглям защото съм капацитет в моята специалност и със знанията, които имам можех да помогна куп безобразия да не се извършат в София, от които пострадаха много градаът, дребния и средния бизнес, който се движи напред със стъпката на тангото. Крачка напред, две назад!
    Колкото до градинка си нямам, но друг тип "ниви" обработвам! Препоръчвам ти и те да имаш този късмет! Зимата карам кънки и ски, лятото карам колело, потичквам малко и не пропускам да поплувам. Ходя и по баирите до най-високите месечно по два пъти. Затова искам и да ВИ водя нависоко по върховете.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Rhino Пет Май 22, 2009 11:43 am

    Самопрочистването продължава...

    Лидерът на СДС - София област подаде оставка

    Председателят на СДС - София област Чанко Дучев подаде оставка от поста си в местната партийна структура и отказа да е водач в листата на "Синята коалиция" в 26 МИР в столицата. Той съобщи това с открито писмо до ръководството на СДС.

    В писмото той призова "дясно мислещите хора да подкрепят ГЕРБ на изборите за членове на Европейския парламент и за 41-о народно събрание". Според него, ако ГЕРБ спечели абсолютно мнозинство в следващия парламент, "най-сетне ще бъдат извършени необходимите реформи в секторите здравеопазване, образование и сигурност и България ще заеме достойно място в Европейския съюз".

    Дучев мотивира своята позиция с това, че СДС "се разкъсва от вътрешнопартийни спорове и вече месеци наред основната тема е "за" или "против" Иван Костов".

    Според него формацията няма смислени послания към гражданите, както и "искрата и ентусиазма, които могат да върнат доверието на хората в СДС".

    Областният лидер добавя, че когато през март ръководената от него организация е подкрепила създаването на "Синята коалиция", той е направил това с ясното съзнание, че се поставя началото на един процес на широко дясно обединение.

    Дучев е бивш главен секретар на младежката организация на СДС. Той зае този пост след като цялото ръководство на МСДС подаде оставка в несъгласие с политиката на тогавашния лидер на партията Петър Стоянов. Преди да заеме този пост, той бе координатор на СДС за Северозападна България.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Rhino Нед Мар 21, 2010 7:38 pm

    Йончев написа:Мда, организирали са поклонение на лобното място на Сашо Сладура, значи след ритуалното самоубийство (по Колчаков), СДС на Мавтин още мърда Laughing

    Мърда, но липсва партиен живот. И при ДСБ вече стана така. Трябва да се мисли за нова дясна партия.

    Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Rhino Пон Мар 22, 2010 12:03 pm

    Йончев написа:
    Rhino написа:
    Йончев написа:Мда, организирали са поклонение на лобното място на Сашо Сладура, значи след ритуалното самоубийство (по Колчаков), СДС на Мавтин още мърда Laughing

    Мърда, но липсва партиен живот. И при ДСБ вече стана така. Трябва да се мисли за нова дясна партия.

    Very Happy

    Ми влейте се в редиците на бойковистите Laughing

    Не си струва.

    Sponsored content


    Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство" Empty Re: Иван Колчаков: "СДС извърши ритуално самоубийство"

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Вто Май 21, 2024 1:44 am