bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


+2
Admin
Rhino
6 posters

    Party time

    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Чет Фев 04, 2010 12:05 pm

    Браво, друже, постарал си се.

    От мене две неща. ГМО са изключително вредни. Освен другото, мошениците слагат в храните вещества, които увеличават апетита, така е например в много заведения на Макдоналдс.

    И, понеже сме в темата: синият екран отдавна вече не е син. Викат му "малък".
    Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Чет Фев 04, 2010 6:53 pm

    Йончев написа:
    Rhino написа:ГМО са изключително вредни.

    От гледна точка на биоразнообразието - да. Иначе за здравето не са проблем, освен ако не са ги модифицирали нарочно за да проидвеждат токсини. Освен това, генното модифициране не е нещо ново. Давам ти жокер. Присаждането в градинарството е точно това. Взема се клонче с пъпка от една овошка и се присажда на друг вид. И си се знае кое с кое може.


    Не става въпрос за такова ашландисване, а за генно модифициране, свързано с огромни интереси и пари.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Пет Фев 05, 2010 6:00 am

    Йончев написа:
    Rhino написа:Не става въпрос за такова ашландисване, а за генно модифициране, свързано с огромни интереси и пари.

    Анадък. Ще се сетиш ти за щатите Twisted Evil

    За австралийските ли? Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Пет Фев 05, 2010 6:21 am

    Йончев написа:
    Rhino написа:
    Йончев написа:
    Rhino написа:Не става въпрос за такова ашландисване, а за генно модифициране, свързано с огромни интереси и пари.

    Анадък. Ще се сетиш ти за щатите Twisted Evil

    За австралийските ли? Very Happy

    за марсианските - чел ли си the sword of rhiannon? alien

    Не, обаче съм гледал "Империята отвръща на удара". What a Face
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Пет Фев 05, 2010 6:42 am

    Йончев написа:има известна разлика - все пак ти извадих нещо от предкласическия период What a Face

    ММ, обичам предкласика.
    Лека.
    Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Пон Мар 08, 2010 6:52 pm

    Парамов: Калфин ще оглави партия на Първанов

    http://www.standartnews.com/news/details/id/61177/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2%3A-%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D1%84%D0%B8%D0%BD-%D1%89%D0%B5-%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%9F%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Вто Мар 09, 2010 8:03 am

    Йончев написа:
    Rhino написа:Парамов: Калфин ще оглави партия на Първанов

    Парамов не го ли водеха леко наакан? Rolling Eyes

    Чел съм му глупостите по интервюта, на профан ми звучи. Молете се в ХВАЦ на магарешкия си господ дано даде да се разцепи столетницата да не сте само вие тъмносините жив зян Laughing

    Да им имам 15-те минути слава на някои членове на махленска избирателна комисия Laughing

    Човекът черпи вода от извора, не от бабешки клюки. Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Чет Мар 11, 2010 12:52 pm

    клоаката на прехода

    Very Happy Very Happy Very Happy

    http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=5314&sectionid=5&id=0000901
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Чет Мар 11, 2010 7:29 pm

    Йончев написа:
    Rhino написа:
    Йончев написа:
    Rhino написа:Парамов: Калфин ще оглави партия на Първанов

    Парамов не го ли водеха леко наакан? Rolling Eyes

    Чел съм му глупостите по интервюта, на профан ми звучи. Молете се в ХВАЦ на магарешкия си господ дано даде да се разцепи столетницата да не сте само вие тъмносините жив зян Laughing

    Да им имам 15-те минути слава на някои членове на махленска избирателна комисия Laughing

    Човекът черпи вода от извора, не от бабешки клюки. Very Happy

    В етнографията, в която живеем, двете най-често са тъждествени.

    И ти си прав, но едно е да си етнограф и друго - част от фауната... Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Пет Апр 16, 2010 5:58 am

    Татяна Дончева си направи партия
    Само след седмица ще се роди нова политическа формация. Нейн създател е бившият депутат от БСП Татяна Дончева. В инициативния комитет на "Движение 21", както ще се нарича формацията, влизат бившият треньор на националния отбор по футбол Пламен Марков и общинският съветник в София Жельо Бойчев.

    Като евентуални поддръжници на новата формация се сочат и бившият финансов министър Пламен Орешарски и бившият шеф на Агенцията за младежта и спорта в кабинета "Станишев" - Весела Лечева.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Вто Май 04, 2010 3:43 am

    Георги Първанов основава нова партия – “Строители на съвременна България” (ССБ)


    http://razkritia.com/%D0%B3%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B8-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%8F/
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Пет Май 21, 2010 2:37 pm

    Пиратската партия на Чехия пред избори

    http://piratskapartia.bg/content.php?166-%CF%E8%F0%E0%F2%F1%EA%E0%F2%E0-%EF%E0%F0%F2%E8%FF-%ED%E0-%D7%E5%F5%E8%FF-%EF%F0%E5%E4-%C8%E7%E1%EE%F0%E8&nocache=1
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Нед Юли 04, 2010 2:21 am

    Днес се проведе деветият редовен конгрес на БДФ. По решение на конгреса за лидер на партията беше избрана Жаклин Толева. Досегашният ръководител на БДФ проф. Стефан Карастоянов, беше посочен в новия национален съвет, но си направи отвод.

    Новото ръководство на Българския демократически форум ще провежда национално отговорна политика и ще търси сътрудничество с партиите от класическата десница, най-вече със Синята коалиция. Предвижда се и създаване на международен отдел на партията.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Нед Юли 04, 2010 5:05 am

    Да бе. Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Сря Юли 21, 2010 3:45 pm

    Австралийска секс-партия беше официално регистрирана от Австралийската избирателна комисия /АИК/, въпреки възраженията от обществото, които последваха. Молбата е прецедент за AИК. Тя трябваше да прецени дали регистрацията на партията е обида срещу раздел 129 на Общия избирателен закон и дали името на страната и/или неговото съкращение може да съдържа в „неприлично“ словосъчетание.

    Този въпрос никога не е възниквал преди в австралийски избирателния история. В крайна сметка АИК реши, че това партийно наименование не е неприлично. Представителката на Секс партията Фиона Патън сподели, че „една от причините за създаването на партията е да се осигури положителна платформа за сексуални проблеми на фона на негативните представи за секса, която политиците и политическите партии имат“. Фактът, че АИК отдели толкова много време за обсъждане на думата „секс“, показва необходимостта от сериозна и открита дискусия по въпросите на секса, смята партийната функционерка.
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  blag009 Съб Юли 31, 2010 6:13 pm

    Rhino написа:...

    Драги Rhino, преди близо 3 г. след кметските избори за кмет на София, ти публикува една статия за Андрей Иванов - председател на Столичният Общинският Съвет, как е охраняван и т.н.
    Ако случайно бъркам, приеми моите извинения.
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Пон Авг 02, 2010 5:14 am

    blag009 написа:
    Rhino написа:...

    Драги Rhino, преди близо 3 г. след кметските избори за кмет на София, ти публикува една статия за Андрей Иванов - председател на Столичният Общинският Съвет, как е охраняван и т.н.
    Ако случайно бъркам, приеми моите извинения.
    Кибик Блаже

    Уважаеми Блaже, възможно е, но не си спомням. Все пак ще проверя.
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Party time - Page 2 Empty П.П. Маймуно, минавай по-често.

    Писане  Надя Вто Авг 03, 2010 4:58 am

    Аз минавам, ама никого не заварвам. Smile
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Emma Вто Авг 03, 2010 9:05 pm

    Йончев написа:

    П.П. Маймуно, минавай по-често.

    Бе, доскуча ми...сте напускам...пък и ти си блокиран Rolling Eyes ...все по-често... Laughing
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Пет Окт 29, 2010 11:01 pm

    blag009 написа:
    Rhino написа:...

    Драги Rhino, преди близо 3 г. след кметските избори за кмет на София, ти публикува една статия за Андрей Иванов - председател на Столичният Общинският Съвет, как е охраняван и т.н.
    Ако случайно бъркам, приеми моите извинения.
    Кибик Блаже

    Драги ми Блаже, сега разбрах, че си ме объркал с Радан Кънев - Хобита.
    Нямам много общо с него, освен че и двамата принадлежим към реформаторската десница. Smile
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  blag009 Съб Окт 30, 2010 3:08 pm

    Rhino написа:
    blag009 написа:
    Rhino написа:...

    Драги Rhino, преди близо 3 г. след кметските избори за кмет на София, ти публикува една статия за Андрей Иванов - председател на Столичният Общинският Съвет, как е охраняван и т.н.
    Ако случайно бъркам, приеми моите извинения.
    Кибик Блаже

    Драги ми Блаже, сега разбрах, че си ме объркал с Радан Кънев - Хобита.
    Нямам много общо с него, освен че и двамата принадлежим към реформаторската десница. Smile



    Драги Rhino, чувешко е да се заблуди човек. Laughing Повода да те питам е, че след Лъчко-умното шеф дирегент на софийското ГЕРБ стана пак гусин Иванов.А.
    По време на събранието в Красно село с негово участие, ПОИСКАХ да ми се даде отчет "Как са били разпределени парите от ДЪРЖАВНИТЕ субсидие за ПП"ГЕРБ" за 2009 г.Все пак говориме за една сума от 10 млн.лв. и ДОСЕГА се оправдавахме от липса на средства и т.н."
    Та тогава се сетих за една статия на Радан от преди три год. и по асоциация с Rhino, предположих че си ти.
    Та както виждаш, събитията в ГЕРБ вървят след мен...хахахааааа...има една поговорка "Лани баба пръднала, сега замирисало"!!! Дори с горната поговорка имам едно питане до премиера г-н Борисов...та ... ШЪ...ШЪ...
    За сведение припомни си как преди ехееее ... 5-6 г., Милен Радев ме подгони от Мееепууул и СЪЩИЯ се оказа един ЖАЛЪК ДОНОСЧИК на ВКР!!!
    Мъка...но НЕ завиждам на доносниците...
    Колкото до ...реформаторската десница има разлика в подхода, докато ДСБ са си ЧИСТИ болшевики, то ти си ... ВО истина авентичен десен. Не ти права четка ... не съм чел да наричаш Ригас, Надето и т.н. лекета защото са със цървени разбирания...Явно си на принципа "СветЪт е хубав, че е шарен"!!!
    Бъди здрав
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Съб Окт 30, 2010 11:05 pm

    Жив и здрав, Блаже!

    Помня, че и аз бях писал тогава нещо за др. А.Иванов /какво и къде, нямам спомен/, оти тогава ГЕРБ се водеше като основна заплаха за десните. Отговорни фактори от ДСБ твърдяха, че кореняците-софиянци с леви убеждения не можели да понасят Бат Бойко и щели евентуално при балотаж да гласуват за Алианса... Вятър. Smile
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Нед Окт 31, 2010 12:09 am

    Йончев написа:Деморалицазията е тотална Twisted Evil

    Абе чем хуже, тем лучше. Twisted Evil
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Нед Окт 31, 2010 2:30 am

    Йончев написа:
    Rhino написа:
    Йончев написа:Деморалицазията е тотална Twisted Evil

    Абе чем хуже, тем лучше. Twisted Evil

    "- За бога, братя!.." Twisted Evil

    Laughing Laughing Laughing

    Аз засега продавам... Laughing
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Rhino Нед Окт 31, 2010 2:37 am

    blag009 написа:
    Rhino написа:
    blag009 написа:
    Rhino написа:...

    Драги Rhino, преди близо 3 г. след кметските избори за кмет на София, ти публикува една статия за Андрей Иванов - председател на Столичният Общинският Съвет, как е охраняван и т.н.
    Ако случайно бъркам, приеми моите извинения.
    Кибик Блаже

    Драги ми Блаже, сега разбрах, че си ме объркал с Радан Кънев - Хобита.
    Нямам много общо с него, освен че и двамата принадлежим към реформаторската десница. Smile



    Драги Rhino, чувешко е да се заблуди човек. Laughing Повода да те питам е, че след Лъчко-умното шеф дирегент на софийското ГЕРБ стана пак гусин Иванов.А.
    По време на събранието в Красно село с негово участие, ПОИСКАХ да ми се даде отчет "Как са били разпределени парите от ДЪРЖАВНИТЕ субсидие за ПП"ГЕРБ" за 2009 г.Все пак говориме за една сума от 10 млн.лв. и ДОСЕГА се оправдавахме от липса на средства и т.н."
    Та тогава се сетих за една статия на Радан от преди три год. и по асоциация с Rhino, предположих че си ти.
    Та както виждаш, събитията в ГЕРБ вървят след мен...хахахааааа...има една поговорка "Лани баба пръднала, сега замирисало"!!! Дори с горната поговорка имам едно питане до премиера г-н Борисов...та ... ШЪ...ШЪ...
    За сведение припомни си как преди ехееее ... 5-6 г., Милен Радев ме подгони от Мееепууул и СЪЩИЯ се оказа един ЖАЛЪК ДОНОСЧИК на ВКР!!!
    Мъка...но НЕ завиждам на доносниците...
    Колкото до ...реформаторската десница има разлика в подхода, докато ДСБ са си ЧИСТИ болшевики, то ти си ... ВО истина авентичен десен. Не ти права четка ... не съм чел да наричаш Ригас, Надето и т.н. лекета защото са със цървени разбирания...Явно си на принципа "СветЪт е хубав, че е шарен"!!!
    Бъди здрав
    Кибик Блаже

    Блаже,

    Материалът, който те интересува, е публикуван на втора страница в петъчния брой на Дачковия парцал*/копирайт Ригас/ "Гласове" под заглавие "Късата памет на ДСБ".
    За протокола, гласовитият противник на ГЕРБ Радан Кънев, автор на споменатия материал, стана член на Костовото политбюро именно на конференцията, когато бе решено синята коалиция и специално ДСБ да не издигат кандидат за софийски кмет.
    Кой разбрал, разбрал.
    Cool

    * По времето, когато Ригас нарече този вестник парцал, той беше един от добрите десни издания. Сега в електронното си издание той пуска такива анкети:

    Кой е по-близо до главата на "Октопода"?
    Георги Първанов.
    Иван Костов.
    И двамата.


    с което напълно си е заслужил авансово дадения епитет.





    Sponsored content


    Party time - Page 2 Empty Re: Party time

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 10, 2024 1:20 pm