bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


5 posters

    Ресторант "Куцото пиле"

    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Ресторант "Куцото пиле" - Page 4 Empty Re: Ресторант "Куцото пиле"

    Писане  Rhino Пет Мар 19, 2010 6:46 am

    Emma написа:
    Rhino написа:
    Emma написа:
    Йончев написа:
    Emma написа:Честит Банго Васил или наричан още Василица на Плюшеничкия.

    Днес ромите празнуват Нова година. cheers

    Мда, това чак сега го видях. Мерси на патерици.

    Слезнах само да ви кажа, че капанчето ни комай върви към фалит Surprised

    Подържайте факела жив, щото...

    И за Велик Ден ща поздравя! Very Happy

    А за Цветница? Very Happy

    И за Цветница може... Very Happy

    cheers
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Ресторант "Куцото пиле" - Page 4 Empty Re: Ресторант "Куцото пиле"

    Писане  Rhino Пет Мар 19, 2010 7:20 am

    Алексей Петров заръчал октоподчета в менюто за рождения си ден

    http://www.blitz.bg/news/article/73354
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Ресторант "Куцото пиле" - Page 4 Empty Re: Ресторант "Куцото пиле"

    Писане  Rhino Пет Апр 16, 2010 5:35 am



    Безпризорните много отдавна - близо година - трябваше окончателно да се закрият, поради липса на кворум. Има по-подходящи (и по-дискретни) програми и платформи за общуване между трима-четирима души. Форумът за трима човека е може би най-неподходящата.

    Тая игра, Петър Дяков я играе от около година, просто защото му е най-удобно да се мотае и съответно, да мотае и връзва хората с които общува в нета. То, аслъ, заради това мотаене е на това дередже. Да се изживяваш като администратор и да ми налагаш бан при това положение е признак за химически чиста глупост, при положение, че съм ти ходил в къщи и ти си ми идвал вкъщи, дондуркал съм ти телето и си знаеме и кътните зъби. Т.е., ние сме девиртуализирани.

    Всъщност, и девиртуализирани, продължаваме да робуваме на холистични фактори. Пишейки на открит форум, ние се излагаме на чужди погледи. Обсъждаме и ни обсъждат. Мъкне се боклук от форум на форум. Ако аз до голяма степен съм си спестил униженията, които не са се разминали на хората, които пишат с имената си, то е защото съм успял през годините да пиша много, запазвайки удобен полуанонимат, при което личните нападки са ми били спестени.

    При положение, че аз съм те пуснал в къщата си и ти си ме пуснал в къщата си, а третия ценен член на форума е в Швеция, не виждам основание тази платформа за общуване да не бъде сменена с по-удобна вместо да рискувам да се излагам на показ на форумна платформа, експлоатирана под капацитета си, където пишат само трима, оставайки зависим от холистичните фактори, за които споменах. За лична комуникация си има скайп, има също социални мрежи, има блогове.

    Нека направим малка проверка на валидността на горните съждения: пише ли някой от Медиапул при П. Дяков на безпризорните, вкл. приятеля му Дамянов с който (също) си ходят на гости? Не, не пише. За кого тогава поддържа Петър Дяков безпризорните? За гугълските ботове? Очевидно не. Той поддържа форума за удобство, за да контактува с още три-четири лица. Това си е негова работа.

    Тъй като настоящият анализ е в областта на ергономията, позволявам си да продължа горната дигресия. Освен безпризорните, в колко форума вкл. такива под статии има регистрация Петър? Вероятно могат лесно да се изброят, но той едва ли ще си каже за тия, за които не сме сигурни.

    Някакъв вид диверсификация на виртуалните забавленията? Това е само формалната обосновката. В какъв ред следва да се считат тогава приоритетите на Админа на безпризорните - виртуалното общуване пред девиртуализацията или обратното? Тук, естествено, има само един възможен правилен отговор.

    Може ли да си позволи при това положение да си прави експерименти с налагане на санкции? Очевидно не е много рационално. А ако все пак бъде предизвикан да го направи и го стори, какво означава това. Означава, че е самонадеян, защото е или глупав, или е некоректен. Тези човешки качества всъщност също спадат към кръга на холистичните фактори, които са форс мажор. Наталия и Реалистка са прави в оценката си за Петър и аз съм му го казвал.

    Затова ми е интересно какво ще става на безпризорните в обозримо време и кой ще продължи да пише там.

    Мислех само един абзац, то излезе чаршаф. Както и да е


    "Безпризорните" са форум с традиции, друже. Аз съм консервативен човек и затова ще бъде последният, който ще напусне форума, защото си спомням как беше създаден и през какви етапи мина. Казал съм и друг път - тук не се гонят рекорди, най-важното е спокойната атмосфера и липсата на псувни и интриги. Поне за мене.

    Всеки с разбиранията си.

    Sponsored content


    Ресторант "Куцото пиле" - Page 4 Empty Re: Ресторант "Куцото пиле"

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Вто Май 21, 2024 5:56 am