bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


3 posters

    МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2

    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2 Empty Сини маратонки!

    Писане  Emma Пон Фев 22, 2010 6:20 pm

    Пожелавам ти да ти се случи нещо хубаво. cheers
    Обуй ги като стане още по сухо, например в един хубав слънчев ден през април или май. Very Happy

    Хубаво е, че разказваш така хубаво! Smile
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2 Empty Re: МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2

    Писане  Emma Вто Фев 23, 2010 7:54 pm

    Йончев написа:
    Emma написа:Пожелавам ти да ти се случи нещо хубаво. cheers
    Обуй ги като стане още по сухо, например в един хубав слънчев ден през април или май. Very Happy

    Ще направя точно както казваш. Аз принципно обичам новите дрешки ама все доизносвам нещо старо докато на новото му мине модата Laughing

    Изобщо съм като оная баба, дето цял живот яла гнили крушки и сухи корички, защото й се досвидяло да изхвърли първата гнила крушка и първата суха коричка, които се появили в къщата Laughing

    Да не ти пука.
    Па хайде със здраве да си ги носиш и сте почерпиш за новите маратонки. bounce
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2 Empty Re: МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2

    Писане  Emma Сря Фев 24, 2010 3:26 am

    Йончев написа:
    Emma написа:
    Йончев написа:
    Emma написа:Пожелавам ти да ти се случи нещо хубаво. cheers
    Обуй ги като стане още по сухо, например в един хубав слънчев ден през април или май. Very Happy

    Ще направя точно както казваш. Аз принципно обичам новите дрешки ама все доизносвам нещо старо докато на новото му мине модата Laughing

    Изобщо съм като оная баба, дето цял живот яла гнили крушки и сухи корички, защото й се досвидяло да изхвърли първата гнила крушка и първата суха коричка, които се появили в къщата Laughing

    Да не ти пука.
    Па хайде със здраве да си ги носиш и сте почерпиш за новите маратонки. bounce

    Няма да е за тях. Току-виж почерпката надвишила стойността им. Вече никой не се лови на еклери Smile

    Oooo, значи има за какво да черпиш повече, а си мълчиш ? affraid rabbit
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2 Empty Re: МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2

    Писане  pljushen Пон Ное 05, 2012 12:11 pm

    Скъсах ги миналата календарна година Smile

    Впрочем, ебаси - изчех целия Лаф-олсун и останах без дъх. На глас съм се смял. Даже се плашим смръдливите комший да не са ме вземали за луд.

    П.П. Носорог, извинявай за всичко, прав си бил, показал съм се наистина незрял в отношението си към вас Laughing

    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2 Empty Re: МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2

    Писане  Rhino Пон Ное 05, 2012 5:15 pm

    pljushen написа:Скъсах ги миналата календарна година Smile

    Впрочем, ебаси - изчех целия Лаф-олсун и останах без дъх. На глас съм се смял. Даже се плашим смръдливите комший да не са ме вземали за луд.

    П.П. Носорог, извинявай за всичко, прав си бил, показал съм се наистина незрял в отношението си към вас Laughing


    Век живи, век учись. Smile
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2 Empty Re: МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2

    Писане  pljushen Сря Ное 28, 2012 4:58 pm

    "Кожа и Костов ли останаха сините?" Отговор на този въпрос търси "24 часа" от различни анализатори. Политологът Румяна Коларова определя случващото се като "политическа катастрофа, която се дължи не само и не толкова на раздялата с разпознаваеми фигури с голям политически багаж, а най-вече на начина, по който това се случи."

    Социологът Мира Радева: "СДС от раждането си е в процес на люспене. Най-хубавите му години бяха свързани с управлението на ОДС. Съюзът не можа да приеме загубата на изборите през 2001 г. И от тогава избирателите на синята идея останаха безпризорни лица. Топяха се и преминаваха към други формации. В този смисъл последното, което се случи, вече дори никого не интересува".

    affraid
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2 Empty Re: МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2

    Писане  Emma Сря Яну 09, 2013 11:38 pm

    Йончев написа:

    Ще ми се, като извадя новите маратонки от тъмносин велур, за да ги поднося, да ми се случи нещо хубаво. А не да мине например кола и да ме опръска с кал, `щото съм със нови маратонки Very Happy [/b][/color]

    Плюши, какво стана с маратонките ? Rolling Eyes

    Донесоха ли ти нещо хубаво ? bounce
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2 Empty Re: МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2

    Писане  pljushen Чет Яну 10, 2013 12:00 am

    Emma написа:
    Йончев написа:Ще ми се, като извадя новите маратонки от тъмносин велур, за да ги поднося, да ми се случи нещо хубаво. А не да мине например кола и да ме опръска с кал, `щото съм със нови маратонки Very Happy
    Плюши, какво стана с маратонките ? Rolling Eyes

    Донесоха ли ти нещо хубаво ? bounce
    Изтъркаха се до сиво и се прокъсаха по-миналата пролет. Голямото им предимство беше, че струваха 36 лева. Сега имам три чифта, но никой от тях не е на тази цена.

    Не ми донесоха нищо сами по себе си, но съпътстваха една промяна в живота ми.

    А ти как се сети за тях? Suspect
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2 Empty Re: МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2

    Писане  Emma Чет Яну 10, 2013 1:54 am

    pljushen написа:
    Emma написа:
    Йончев написа:Ще ми се, като извадя новите маратонки от тъмносин велур, за да ги поднося, да ми се случи нещо хубаво. А не да мине например кола и да ме опръска с кал, `щото съм със нови маратонки Very Happy
    Плюши, какво стана с маратонките ? Rolling Eyes

    Донесоха ли ти нещо хубаво ? bounce
    Изтъркаха се до сиво и се прокъсаха по-миналата пролет. Голямото им предимство беше, че струваха 36 лева. Сега имам три чифта, но никой от тях не е на тази цена.

    Не ми донесоха нищо сами по себе си, но съпътстваха една промяна в живота ми.

    А ти как се сети за тях? Suspect

    Ми сетих се...и аз не знам..

    Дано промяната да е била хубава... cyclops
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2 Empty Re: МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2

    Писане  pljushen Чет Яну 10, 2013 5:23 am

    Emma написа:
    pljushen написа:
    Emma написа:
    Йончев написа:Ще ми се, като извадя новите маратонки от тъмносин велур, за да ги поднося, да ми се случи нещо хубаво. А не да мине например кола и да ме опръска с кал, `щото съм със нови маратонки Very Happy
    Плюши, какво стана с маратонките ? Rolling Eyes

    Донесоха ли ти нещо хубаво ? bounce
    Не ми донесоха нищо сами по себе си, но съпътстваха една промяна в живота ми.
    Дано промяната да е била хубава... cyclops
    Просто един завой, но беше единственото нещо, с което мога да се гордея - на фона на сегашната мизерия.

    Sponsored content


    МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2 Empty Re: МАРАТОНКИ ОТ ТЪМНОСИН ВЕЛУР 2

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 10, 2024 1:24 pm