bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


+10
Hunter Douglas
jasmin
Admin
Плюшен
momo
blue
Апостолът на Свободата
Emma
Надя
Rhino
14 posters

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пон Май 25, 2009 5:57 pm

    За да не замърсяваме или задръстваме публичното пространство, въвеждам тази тема за коментар върху реплики и мнения, пуснати в други форуми.
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Надя Пон Май 25, 2009 6:02 pm

    Rhino написа:За да не замърсяваме или задръстваме публичното пространство, въвеждам тази тема за коментар върху реплики и мнения, пуснати в други форуми.
    Ааа, тази тема вече беше излишна. Абе остави ги там да си пасат спокойно, тъкмо са си свикнали на мурафетите! Smile
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пон Май 25, 2009 6:04 pm

    Надя написа:
    Rhino написа:За да не замърсяваме или задръстваме публичното пространство, въвеждам тази тема за коментар върху реплики и мнения, пуснати в други форуми.
    Ааа, тази тема вече беше излишна. Абе остави ги там да си пасат спокойно, тъкмо са си свикнали на мурафетите! Smile

    Наде, нямах предвид само Едното място, а и по-проветрени пространства. Very Happy
    Макар че това ми хареса много:

    Абе ... вие защо си разделихте форумите, като пак си контактувате по същия начин ... Много сте ми смешни, даже жалки понякога ... Или приключваш с някого окончателно, или не ... какво е това плюене, каква е тази злоба ... пък казват после, че жените били злобни ...
    Аз не влизам и не чета във форуми, където ме оплюват ... още повече, ако нямам възможност да се защитя! Ама то при такова злостно оплюване, трябва да си напълно луд, за да тръгнеш да се защитаваш, остава да си по-злобен и по-лош,за да отговориш с по-голяма гадост и по-голяма помия от хвърлената върху теб. Мен това не ми харесва, но явно има много хора, които осмислят живота си по този начин. Щом ви харесва, правете го, но не се опитвайте да ме въвличате...


    Very Happy
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Пон Май 25, 2009 8:59 pm

    Агата е много печена значи! cheers Bеднага ги схваща някои работи, но не се сеща, че може и на пазар да отива човекът! Laughing Или то т`ва беше в събота и неделя. Rolling Eyes Wink
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Вто Май 26, 2009 1:02 am

    Emma написа:Агата е много печена значи! cheers Bеднага ги схваща някои работи, но не се сеща, че може и на пазар да отива човекът! Laughing Или то т`ва беше в събота и неделя. Rolling Eyes Wink

    Дамм... Агата Кристи много обичаше отровите... Very Happy Very Happy Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Вто Май 26, 2009 11:08 am

    А сега се е възцарило едно духовно и пленително спокойствие ...

    КопчЕ


    ЕвалА


    АпчиХ


    ХапчЕ


    ЕклеР


    РендЕ

    Е, друго си е Огледалната класика:

    Спрете, се, МА! Very Happy Very Happy Very Happy

    Пък този евъргрийн винаги избива рибата:

    Отказвам на мои събеседници да ме приравняват с гнусни тъмносини индивиди.


    Laughing Laughing Laughing
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Вто Май 26, 2009 9:27 pm

    В този смисъл аз ви приканвам, трите дами, да спрете с взаимните нападки и да се помъчите да ги забравите.

    Long live Berolinism! Very Happy Very Happy Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Сря Май 27, 2009 12:04 pm

    Та в този ред на реклами, дали не е по-добре трите очарователни дами, вместо да си дърпат косите, да възкликнат заедно: "Play O!" и да си поделят един orgasmic gel for women

    Конструктивно предложение. Very Happy
    Простотията, казват, била заразителна... Cool
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Сря Май 27, 2009 3:02 pm

    Rhino написа:Та в този ред на реклами, дали не е по-добре трите очарователни дами, вместо да си дърпат косите, да възкликнат заедно: "Play O!" и да си поделят един orgasmic gel for women

    Конструктивно предложение. Very Happy
    Простотията, казват, била заразителна... Cool

    мдааа...подигравките са на мода... Crying or Very sad
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Надя Сря Май 27, 2009 3:57 pm

    Бих предложила на Апостола да приключва с мисията и да си се завръща тук и по-малко философстване. Както и да се мъчи да отъждестви фашизма с комунизма, просто някак не се получава, защото комунистът ако е комунист трябва да бъде преди всичко човечен и да се опитва всячески да помага на хората, а не да ги мачка. Neutral
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Май 28, 2009 4:58 am

    Emma написа:
    Rhino написа:Та в този ред на реклами, дали не е по-добре трите очарователни дами, вместо да си дърпат косите, да възкликнат заедно: "Play O!" и да си поделят един orgasmic gel for women

    Конструктивно предложение. Very Happy
    Простотията, казват, била заразителна... Cool

    мдааа...подигравките са на мода... Crying or Very sad

    Хе-хе - кажи по-добре плювките. Smile
    Нашият кенеф няма договорка с тяхната клоака за взаимопомощ, тъй че сами да си налягат парцалите за забърсване... Laughing
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Апостолът на Свободата Чет Май 28, 2009 8:35 am

    Надя написа:Бих предложила на Апостола да приключва с мисията и да си се завръща тук и по-малко философстване. Както и да се мъчи да отъждестви фашизма с комунизма, просто някак не се получава, защото комунистът ако е комунист трябва да бъде преди всичко човечен и да се опитва всячески да помага на хората, а не да ги мачка. Neutral
    Здравей Надя!
    Разбирам несъгласието ти с изразеното от мен в този Ми постинг:
    http://rigas.forumotion.com/forum-f1/topic-t100-585.htm#38106 ,
    но да си призная такава е истината.
    Наистина значението на доктрината ФАШО се припокрива с доктрината за КОМУНАРСТВОТО!
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Май 28, 2009 1:43 pm

    Мило момиче,
    налей си едно питие, запали си цигара, преброй до десет и се опитай наистина да чуеш какво ще ти кажа. Отговарям ти директно за първи и последен път.
    Тебе просто те употребиха миличка. Нима наистина не разбра, че сме просто пионки в нечия игра. Хайде като толкова искаш да си говорим в очите ми посочи един, единствен мой постинг насочен директно към теб. Не спираш да повтаряш, че те нападам. Къде бе миличка? В "Безпризорни", където нямам дори регистрация, или в "Приятели", където ме изгониха минути преди да активират твоят ник? Изгониха ме защото не исках точно ти да виждаш моите снимки. Нали държиш на правото на личната неприкосновеност? Въпреки неспазените обещания на един админ ти видя моят образ. Мадикен видяхме заради неспазената дума на приятелят и Рино.


    Ей, човек като лъже, не е зле поне да се опитва да си връзва лъжите... Very Happy Very Happy Very Happy
    Едно напълно вярно изречение няма в горния текст. Razz
    Наистина рядко постижение. bounce
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Чет Май 28, 2009 2:44 pm

    Какво се косиш. Twisted Evil

    " Сапунката " поне на мен ми е ясна от самото начало. Arrow
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Чет Май 28, 2009 3:14 pm

    Мило момиче,
    налей си едно питие, запали си цигара, преброй до десет и се опитай наистина да чуеш какво ще ти кажа. Отговарям ти директно за първи и последен път.
    Тебе просто те употребиха миличка. Нима наистина не разбра, че сме просто пионки в нечия игра. Хайде като толкова искаш да си говорим в очите ми посочи един, единствен мой постинг насочен директно към теб. Не спираш да повтаряш, че те нападам. Къде бе миличка? В "Безпризорни", където нямам дори регистрация, или в "Приятели", където ме изгониха минути преди да активират твоят ник? Изгониха ме защото не исках точно ти да виждаш моите снимки. Нали държиш на правото на личната неприкосновеност? Въпреки неспазените обещания на един админ ти видя моят образ. Мадикен видяхме заради неспазената дума на приятелят и Рино. Ахчийски заради директните обиди. Кой започна пръв и защо вече трудно може да бъде доказано. И ако аз не показах снимката заради, която ти ме плашиш тук с конситуция и съд, не е защото ме е страх, а защото си давам сметка, че кръгът в който се въртим просто е безкраен. (и моля не ми търсете липсващите запетайки, не те определят думите и мнението ми) Няма значение кой е Джоко. За някои ми е син, за други като теб гадже, аз казах приятел и съдружник. Истината е, че е просто човек в моята реалност, на който вярвам и мога да разчитам вече 5 години. Няма значение коя е Джовина (и каква е). За мен тя е приятел, който измина 500 км за да може на Четиридесетият ми рожден ден, да ми каже бъди здрава. И да бъде до мен. Няма значение и ти коя си. На колко си години, какво работиш или не работиш. Омъжена ли си или не, имаш ли деца. Ти си жена и аз съм такава. Дишаме, смеем се, плачем, любим. Въздухът е за нас, слънцето е за нас. Вярата ни, убежденията ни...просто сме хора.Казваш, че си победител. Добре. Но защо не водиш по-глобални битки. Ако наистина си толкова морална, отговорна, устремена към идеята, която прокламираш. Аз просто ще ида да гласувам. Ще прегърна детето си, ще пия една бира с приятеля си, ще си поскайпя с приятелката си и ще си легна ако не щастлива, доволна от животът си. И ако за теб мъжът е просто градинска мебел, а музиката израз на вътрешните ти емоции, то за мен има много по истински неща от това да мисля, кой е по-състоятелен. Не си плащам за да ме обичат. Просто го заслужавам. И отказвам да бъда пионка в игра чиито правила дори не разбирам. Обърни се и виж какво си оставила след себе си. Помисли какво можеш да постигнеш. И просто го направи.
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Чет Май 28, 2009 3:15 pm

    Basketball Феноменално!
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Май 28, 2009 4:00 pm

    Emma написа:Какво се косиш. Twisted Evil

    " Сапунката " поне на мен ми е ясна от самото начало. Arrow

    Да, бе - и да не споделиш с другарчето... silent
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Чет Май 28, 2009 4:08 pm

    Rhino написа:
    Emma написа:Какво се косиш. Twisted Evil

    " Сапунката " поне на мен ми е ясна от самото начало. Arrow

    Да, бе - и да не споделиш с другарчето... silent

    Ми...такава съм, дискретна... silent
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Май 28, 2009 4:14 pm

    Emma написа:
    Rhino написа:
    Emma написа:Какво се косиш. Twisted Evil

    " Сапунката " поне на мен ми е ясна от самото начало. Arrow

    Да, бе - и да не споделиш с другарчето... silent

    Ми...такава съм, дискретна... silent

    Айде ся...кой знай за какви гаджета сте си приказвали с Марето... Rolling Eyes
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Чет Май 28, 2009 4:18 pm

    Rhino написа:
    Emma написа:
    Rhino написа:
    Emma написа:Какво се косиш. Twisted Evil

    " Сапунката " поне на мен ми е ясна от самото начало. Arrow

    Да, бе - и да не споделиш с другарчето... silent

    Ми...такава съм, дискретна... silent

    Айде ся...кой знай за какви гаджета сте си приказвали с Марето... Rolling Eyes

    Чадо, бъркаш ме. Аз не участвам... No
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Май 28, 2009 4:20 pm

    Emma написа:
    Rhino написа:
    Emma написа:
    Rhino написа:
    Emma написа:Какво се косиш. Twisted Evil

    " Сапунката " поне на мен ми е ясна от самото начало. Arrow

    Да, бе - и да не споделиш с другарчето... silent

    Ми...такава съм, дискретна... silent

    Айде ся...кой знай за какви гаджета сте си приказвали с Марето... Rolling Eyes

    Чадо, бъркаш ме. Аз не участвам... No

    Майтап, бе. Свиркай си. Smile
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Май 28, 2009 9:43 pm

    Брей...
    до вчера бях като конска муха, на която никой не обръщал внимание. Пък днес гледам чак ми принесли "признанието" по други места.
    Абе Рино успокой се бе човек.
    Мадикен нали ти се отсърди.
    Пак ще пратиш детето си на гости. Може и да я задомиш по-далече. То иначе за какво бяха всичките тези инвестиции за изкуствени букли и парцалки. Вместо да направиш належащото посещение при личният си стоматолог. Едно е да се бориш за светлото бъдеще на страната си. Съвсем друго да си уредиш децата по чужбинско. Ама тя демокрацията е обща, а личните облаги....лични.


    Маре, нещо си в грешка, рожбо.

    Ти си тази, която ме споменаваш под път и над път, пък и жена ми намеси, сега детето отгоре.
    Аз просто ти казвам, че лъжеш безсрамно по форумите.
    Много смърди около тебе душичке. И смърди яката. Така че последвай примера на Колегата, при когото си намерила пристан. Затваряй си устата, ако ти е насран задникът. Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Май 28, 2009 11:51 pm

    Колегата Таки цитирал правилно.
    Време е да върна жеста на колегата. Very Happy

    Хм и Ригас имал днес РД. Гледай как в един и същи ден бог създава двама противоположни души. Единият светъл, позитивен и невероятно честен, другия противен интригант.

    Новата му позната, в постинг от 25 ноември м.г.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пет Май 29, 2009 4:46 am

    ... защото твърде дълго мърсува анонимно, върху достойнството на поименни !

    Дай линк, Колега. Very Happy

    Моето мнение за тебе е константно от самото начало и ще остане такова, независимо дали си поименният П.К. или "анонимният" Ригас. Същото се отнася и до хората, които уважавам или не чак толкова. Виж, за някои форумци съм си променял възгледите си, което е естествено. Но не се отказвам от нито една реплика, под която стоят моите никове Рино и Българанъ. Докато съм админ тук, лични нападки и мръсотии срещу достойнството на форумци, на които си бил автор ти и твоите авери в Медиапул и в другите форуми няма да бъдат допускани.

    Това е положението. Smile
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Апостолът на Свободата Пет Май 29, 2009 5:29 am

    Рино, Ригас, Таки, П.К. имат ли нормален достъп тук в Безпризорни?

    Sponsored content


    Дискусии - с и без кавички - от други форуми Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Съб Май 11, 2024 5:42 am