bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


2 posters

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Нед Яну 20, 2013 6:28 pm

    За по-кратко, аз ще продължа да наричам сектата "Хвац" секта, а не например "неделно религиозно матине" Laughing

    Отварям тази тема, за да може Носорогът да обясни с какво сектата "Хвац" на живо се отличава от всички други секти, за да може който не ходи по секти да придобие някаква далечна представа какви тъпни се проповядват по сектите pig

    Очаквам също така да бъда опроверган за чая, иначе ще продължа да смятам, че гуруто на сектата им ръга синтетика в него, за да са послушни, да ги манипулира по-лесно и да приемат безкритично тъпните му (нарочно им мъти мозъците, за да им прилапа копторите) clown
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Пон Яну 21, 2013 3:20 am

    Вместо проповед, бичуваща недъзите на съвремието, свещениците от Петричко предлагат на енориашите си марихуана, научи „Всеки ден". Така вместо спасение за душата в отвъдното „клиентите" им намират нирвана и забравят за тегобите си тук и сега.



    <p>
    Причината за странната иначе преквалификация на духовниците се оказа прозаична - заработване на допълнителни средства. Със свещеническата заплата от около 400 лева отците, които канонът изисква да са семейни, не успяват да свържат двата края. Затова на помощ идва нелегалното отглеждане на индийски коноп, познат повече като марихуана, ганджа, джойнт или канабис.



    <p>
    За странния бизнес, несъвместим с битността им на православни водачи, призна отец Иван Стоянов Иванов, който обслужва храмовете в петричките села Яково, Дреново и махалите в района.



    <p>
    „Колегите от Петричка епархия - селата Дреново, Яково, Кукуряхцево и Гега, сеят масово канабис, за да преживяват", вдига рамене отец Иван. Зад гърба си свещеникът има 40 лазарника в служба на бог. Това не му пречи да държи и кръчмата в село Яково. Финансите обаче не стигат, затова и той се решил да се впусне в рискования „зелен" бизнес.



    <p>
    Наркотичното растение, което омайва клира, той отглежда не в свои ниви, а в крайпътни участъци и запустели местности в региона, каквито дал бог достатъчно. Сега започва сезонът на засаждането му, уточни производителят на марихуана с килимявка. Чрез наркосхемата светите ни отци от Петричка епархия си докарвали допълнителни доходи от 2000 лева върху богообидната си заплата от 400 лева, стана ясно от изповедта на отец Иван.




    Поповете поне били коректни търговци. За да имаш избор и да не се прецакаш, в църквата се предлага и асортимент от марихуана. Наредени една до друга кутийки с различен сорт трева се предоставят на клиента да пробва. За да не се излъжеш, отецът даже ти подава лула, от която да пушиш на място и да прецениш кой вид канабис ти харесва най-много.



    http://www.vsekiden.com/129115



    Very Happy:D:D
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Пон Яну 21, 2013 5:16 pm

    Я виж ти какви лоши работи правел православния клир, а Плюшен се заял за една нищо и никаква синтетика дето гуруто я ръга в чая Laughing Laughing Laughing
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Вто Яну 22, 2013 2:00 am

    pljushen написа:Я виж ти какви лоши работи правел православния клир, а Плюшен се заял за една нищо и никаква синтетика дето гуруто я ръга в чая Laughing Laughing Laughing

    Абе я си признай, че подкрепяш светите отчета, за да си набавиш по-евтина дрога.LaughingLaughing
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Вто Яну 22, 2013 2:42 am

    Rhino написа:
    pljushen написа:Я виж ти какви лоши работи правел православния клир, а Плюшен се заял за една нищо и никаква синтетика дето гуруто я ръга в чая Laughing Laughing Laughing

    Абе я си признай, че подкрепяш светите отчета, за да си набавиш по-евтина дрога.LaughingLaughing

    По-добре ти си признай, че ходиш в сектата "Хвац", за да те дрогиргат със синтетика всяка неделя сутрин clown

    И че заради тая работа си писа копторите на сектата без да ти пука Laughing

    До там си я докарал elephant
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Вто Яну 22, 2013 3:40 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:Я виж ти какви лоши работи правел православния клир, а Плюшен се заял за една нищо и никаква синтетика дето гуруто я ръга в чая Laughing Laughing Laughing

    Абе я си признай, че подкрепяш светите отчета, за да си набавиш по-евтина дрога.LaughingLaughing

    По-добре ти си признай, че ходиш в сектата "Хвац", за да те дрогиргат със синтетика всяка неделя сутрин clown

    И че заради тая работа си писа копторите на сектата без да ти пука Laughing

    До там си я докарал elephant

    Ръгъй по-малко и не мешай с алкохол.alien
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Вто Яну 22, 2013 4:58 pm

    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:Я виж ти какви лоши работи правел православния клир, а Плюшен се заял за една нищо и никаква синтетика дето гуруто я ръга в чая Laughing Laughing Laughing

    Абе я си признай, че подкрепяш светите отчета, за да си набавиш по-евтина дрога.LaughingLaughing

    По-добре ти си признай, че ходиш в сектата "Хвац", за да те дрогиргат със синтетика всяка неделя сутрин clown

    И че заради тая работа си писа копторите на сектата без да ти пука Laughing

    До там си я докарал elephant

    Ръгъй по-малко и не мешай с алкохол.alien

    Аз нищо не "ръгам". На тебе сектата "Хвац" ти ръга синтетика в чая, за да ти обърка съзнанието и да се помешаш тотално, както и стана. Сега, след като си си дарил кинтите от копторите на сектата, нейният мениджмънт ти е качил дозата синтетика в чая, в очакване сам да се метнеш през джама. elephant

    Което най-вероятно ще стане скоро, предвид на това, че вече халюцинираш, че си ял миди pale

    Да, ама не се чувстваш натровен, защото си ял миди, а защото са ти удвоили-утроили дозата, която ти бутат в чая от сектата неделя сутрин Twisted Evil
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Сря Яну 23, 2013 1:37 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:Я виж ти какви лоши работи правел православния клир, а Плюшен се заял за една нищо и никаква синтетика дето гуруто я ръга в чая Laughing Laughing Laughing

    Абе я си признай, че подкрепяш светите отчета, за да си набавиш по-евтина дрога.LaughingLaughing

    По-добре ти си признай, че ходиш в сектата "Хвац", за да те дрогиргат със синтетика всяка неделя сутрин clown

    И че заради тая работа си писа копторите на сектата без да ти пука Laughing

    До там си я докарал elephant

    Ръгъй по-малко и не мешай с алкохол.alien

    Аз нищо не "ръгам".

    Тъй де, тъй. Само отвреме навреме по някое амфетаминче в алкохолните напитки на гостите, ама това не се брои.cat
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Сря Яну 23, 2013 1:39 am

    На тебе сектата "Хвац" ти ръга синтетика в чая, за да ти обърка съзнанието и да се помешаш тотално, както и стана. Сега, след като си си дарил кинтите от копторите на сектата, нейният мениджмънт ти е качил дозата синтетика в чая, в очакване сам да се метнеш през джама. elephant

    Което най-вероятно ще стане скоро, предвид на това, че вече халюцинираш, че си ял миди pale

    Да, ама не се чувстваш натровен, защото си ял миди, а защото са ти удвоили-утроили дозата, която ти бутат в чая от сектата неделя сутрин Twisted Evil


    Пак ти казвам, не е зле да се прегледаш. Почна да въртиш и преповтаряш едни и същи халюцинации и се опасявам, че си попрекалил със синтетиката ( а може и с спирта, или пък с двете заедно).bounce
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Сря Яну 23, 2013 3:08 am

    Rhino написа:Тъй де, тъй. Само отвреме навреме по някое амфетаминче в алкохолните напитки на гостите, ама това не се брои.cat
    Анфитаминче блъска дъщеря ти по чалготеките. Обясни ти се вече, че беше триметил ксантин, с който се прави домашна лимонада: захарен сироп, лимонов сок, лимонова кора и газирана вода alien
    Rhino написа:Пак ти казвам, не е зле да се прегледаш. Почна да въртиш и преповтаряш едни и същи халюцинации и се опасявам, че си попрекалил със синтетиката (а може и с спирта, или пък с двете заедно).bounce
    Ти трябва да се прегледаш, за да се види синтетиката, с която те трови сектата "Хвац" какви поражения е нанесла върху мозъка ти pig

    След като си продаде копторите и дари парите на сектата, вече си им ненужен, затова са ти качили дозата, за да се самоубиеш и да не им мътиш водата affraid

    А гуруто на сектата вече се е разходил до Лас Вегас да поиграе на ротативки с парите от твоя коптор alien
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Сря Яну 23, 2013 6:17 am

    pljushen написа:[Анфитаминче блъска дъщеря ти по чалготеките. alien

    Tz, единствените наркотици, които някога са ѝ са предлагали, е било в училище. Споменах вече, че там са на особена почит.

    Оправи си правописа, че е срамота.clown
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Сря Яну 23, 2013 6:20 am

    pljushen написа:
    Ти трябва да се прегледаш, за да се види синтетиката, с която те трови сектата "Хвац" какви поражения е нанесла върху мозъка ти pig

    След като си продаде копторите и дари парите на сектата, вече си им ненужен, затова са ти качили дозата, за да се самоубиеш и да не им мътиш водата affraid

    А гуруто на сектата вече се е разходил до Лас Вегас да поиграе на ротативки с парите от твоя коптор alien

    Това го разбрахме, дай нещо по-оригинално.cat
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Чет Яну 24, 2013 6:45 pm

    Rhino написа:
    pljushen написа:А гуруто на сектата вече се е разходил до Лас Вегас да поиграе на ротативки с парите от твоя коптор alien
    Това го разбрахме, дай нещо по-оригинално.cat
    Ти май не разбираш, че аз се притеснявам за теб pig

    Заради синтетиката, която гуруто ти ръга в чая, ти лиши дъщеря си от наследство и дари парите от наследствените коптори в центъра на София - твоя и на жена ти - на сектата "Хвац", за да може гуруто на сектата да се разходи до Лас Вегас да поиграе на ротативки pig

    А ти продължаваш да посещаваш сектата и да поемаш като шаран религиозната боза, с които ви баламосват тарикатите от ръководството на сектата (същите, които похарчиха на ротативки наследството на щерка ти) clown

    alien alien alien
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Пет Яну 25, 2013 5:04 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:А гуруто на сектата вече се е разходил до Лас Вегас да поиграе на ротативки с парите от твоя коптор alien
    Това го разбрахме, дай нещо по-оригинално.cat
    Ти май не разбираш, че аз се притеснявам за теб pig

    Заради синтетиката, която гуруто ти ръга в чая, ти лиши дъщеря си от наследство и дари парите от наследствените коптори в центъра на София - твоя и на жена ти - на сектата "Хвац", за да може гуруто на сектата да се разходи до Лас Вегас да поиграе на ротативки pig

    А ти продължаваш да посещаваш сектата и да поемаш като шаран религиозната боза, с които ви баламосват тарикатите от ръководството на сектата (същите, които похарчиха на ротативки наследството на щерка ти) clown

    alien alien alien



    Аз разбирам, че се притесняваш, което, естествено, е много мило.

    Това, което ме притеснява обаче е, че се притесняваш за неща, които хем не разбираш, хем и не искаш и да разбереш.

    Освен това ме притеснява, че повтаряш едно и също, което вече прилича на налудничаво бълнуване.

    Което ме кара да си мисля, че си под въздействието на някакъв опиат, затова най-добронамерено те съветвам да се обърнеш към лекар, а защо не и към някое гуру от Максимовия синод. Все пак не всички там се занивамат с ръгане на духовна или материална синтетика.santa
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Пет Яну 25, 2013 5:16 am

    Rhino написа:
    Ти май не разбираш, че аз се притеснявам за теб pig

    Заради синтетиката, която гуруто ти ръга в чая, ти лиши дъщеря си от наследство и дари парите от наследствените коптори в центъра на София - твоя и на жена ти - на сектата "Хвац", за да може гуруто на сектата да се разходи до Лас Вегас да поиграе на ротативки alien alien alien
    Аз разбирам, че се притесняваш, което, естествено, е много мило.

    Това, което ме притеснява обаче е, че се притесняваш за неща, които хем не разбираш, хем и не искаш и да разбереш.
    Мдааа.. pig Не мога да ги разбера някои неща, но мога доста картинно да си ги представя alien

    Представям си например, как гуруто (който тъкмо се е прибрал от Лас Вегас, леко махмурлия и все още кисел от часовата разлика) те привиква неделя след службата в тъмната стаичка за изповедалня и ти казва: "Брат Петьо, трябва да си поговорим. Трябва да знаеш, че насън ми се яви Иисус Христос и ми каза: "брат Петьо не е нужен повече на Църквата на земята, но Ми е много нужен тук, в Царството небесно. Нека брат Петьо се представи пред Mене до Великден най-късно."

    Laughing Laughing Laughing
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Съб Яну 26, 2013 4:21 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    Ти май не разбираш, че аз се притеснявам за теб pig

    Заради синтетиката, която гуруто ти ръга в чая, ти лиши дъщеря си от наследство и дари парите от наследствените коптори в центъра на София - твоя и на жена ти - на сектата "Хвац", за да може гуруто на сектата да се разходи до Лас Вегас да поиграе на ротативки alien alien alien
    Аз разбирам, че се притесняваш, което, естествено, е много мило.

    Това, което ме притеснява обаче е, че се притесняваш за неща, които хем не разбираш, хем и не искаш и да разбереш.
    Мдааа.. pig Не мога да ги разбера някои неща, но мога доста картинно да си ги представя alien

    Представям си например, как гуруто (който тъкмо се е прибрал от Лас Вегас, леко махмурлия и все още кисел от часовата разлика) те привиква неделя след службата в тъмната стаичка за изповедалня и ти казва: "Брат Петьо, трябва да си поговорим. Трябва да знаеш, че насън ми се яви Иисус Христос и ми каза: "брат Петьо не е нужен повече на Църквата на земята, но Ми е много нужен тук, в Царството небесно. Нека брат Петьо се представи пред Mене до Великден най-късно."

    Laughing Laughing Laughing

    Ха тъй. Обаче брат Петьо хич не е сигурен, че ще попадне на небето, затуй вика на гуруто си: "Ваше Преподобие, това е богоугодна идея, но аз имам още по-добра. Аз има един познат Гошко, който си пада малко притеснително момче и склонно към известни халюцинации под въздействие на разни там стимуланти, но иначе много добро. То има връзки със самия Велзевул, който пък може да ни уреди по едно топло местенце в Ада, тоест не съвсем топло, ама поносимо. Та няма хич да е зле да го завербуваме в нашата секта - хем може да хариже някой и друг коптор, хем да ни препоръча където трябва. Щото човек никога не знае какво го чака".santa
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Съб Яну 26, 2013 4:30 am

    Rhino написа:Та няма хич да е зле да го завербуваме в нашата секта

    Надявай се alien
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Съб Яну 26, 2013 4:44 am

    Rhino написа:Ха тъй. Обаче брат Петьо хич не е сигурен, че ще попадне на небето, затуй вика на гуруто си: "Ваше Преподобие, това е богоугодна идея, но аз имам още по-добра...

    Гуруто (кисело): "Брат Петьо, пак ти казвам. Не аз, а Иисус Христос каза: "Нека брат Петьо дойде при мен." Брат Петьо, ти направи голямо добро на Църквата с твоето дарение и си заслужи място в Царството Божие. Сега Иисус Христос има нужда от тебе на Небето и чака сам да се явиш при него до Великден, най-късно. А, да. И забравих да ти кажа, че Иисус Христос иска да се представите пред него по възможност семейно..."

    Laughing Laughing Laughing
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Съб Яну 26, 2013 4:55 am

    Rhino написа:известни халюцинации под въздействие на разни там стимуланти
    Не някой друг, а дъщеря ти Анелия се дрогирга до припадък със стимуланти по тоалетните на чалготеките в Студентски град. Няма смисъл да отричаш pig
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Съб Яну 26, 2013 11:12 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:Та няма хич да е зле да го завербуваме в нашата секта

    Надявай се alien

    Закъде без Надежда?alien
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Съб Яну 26, 2013 11:16 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:Ха тъй. Обаче брат Петьо хич не е сигурен, че ще попадне на небето, затуй вика на гуруто си: "Ваше Преподобие, това е богоугодна идея, но аз имам още по-добра...

    Гуруто (кисело): "Брат Петьо, пак ти казвам. Не аз, а Иисус Христос каза: "Нека брат Петьо дойде при мен." Брат Петьо, ти направи голямо добро на Църквата с твоето дарение и си заслужи място в Царството Божие. Сега Иисус Христос има нужда от тебе на Небето и чака сам да се явиш при него до Великден, най-късно. А, да. И забравих да ти кажа, че Иисус Христос иска да се представите пред него по възможност семейно..."

    Laughing Laughing Laughing

    Гуруто (понеже и то е от български произход): "Правилно, чадо мое. Преди всяко ритуално самоубийство е необходимо да се извърши по някое добро дело. Ако това момче ни съдейства за пъклото, няма да му продаваме коптора, а можем да го наемем за молитвен дом, примерно. А самия Гошко да го ползваме за ръгане на по някой триметил или каквато му казват там синтетика в чайчетата, тъй като разбрах, че го бива в тези работи."santa
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Съб Яну 26, 2013 11:19 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:известни халюцинации под въздействие на разни там стимуланти
    Не някой друг, а дъщеря ти Анелия се дрогирга до припадък със стимуланти по тоалетните на чалготеките в Студентски град. Няма смисъл да отричаш pig

    Колко свидетели ще представиш?elephant
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Съб Яну 26, 2013 4:47 pm

    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:известни халюцинации под въздействие на разни там стимуланти
    Не някой друг, а дъщеря ти Анелия се дрогирга до припадък със стимуланти по тоалетните на чалготеките в Студентски град. Няма смисъл да отричаш pig
    Колко свидетели ще представиш?elephant
    Не ти трябват свидетели pig

    Вържи я с белезници на радиатора, бий я на почивки и всичко ще си признае pirat
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Съб Яну 26, 2013 5:05 pm

    Rhino написа:...да го ползваме за ръгане на по някой триметил или каквато му казват там синтетика в чайчетата, тъй като разбрах, че го бива в тези работи
    Триметил ксантинът не е синтетика, а натурален растителен пестицид срещу носорози alien

    Rhino написа:Гуруто (понеже и то е от български произход): "Правилно, чадо мое. Преди всяко ритуално самоубийство е необходимо да се извърши по някое добро дело. Ако това момче ни съдейства за пъклото...
    Адамити-сатанисти, а? clown

    Целувате ли гуруто под опашката като част от ритуала в неделя сутрин след чая със халюцигенната синтетика?

    Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Нед Яну 27, 2013 9:17 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:известни халюцинации под въздействие на разни там стимуланти
    Не някой друг, а дъщеря ти Анелия се дрогирга до припадък със стимуланти по тоалетните на чалготеките в Студентски град. Няма смисъл да отричаш pig
    Колко свидетели ще представиш?elephant
    Не ти трябват свидетели pig

    Вържи я с белезници на радиатора, бий я на почивки и всичко ще си признае pirat

    Няма смисъл. След като в училище не можа да свикне към наркотици, явно е, че не взима въобще.elephant

    Sponsored content


    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 10, 2024 10:03 am