bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


2 posters

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Нед Яну 27, 2013 9:19 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:...да го ползваме за ръгане на по някой триметил или каквато му казват там синтетика в чайчетата, тъй като разбрах, че го бива в тези работи
    Триметил ксантинът не е синтетика, а натурален растителен пестицид срещу носорози alien


    Това ще го обясняваш на следователите, ако се наложи. Гуруто каза, че е важно да ръгъш сръчно.alien


    Последната промяна е направена от Rhino на Нед Яну 27, 2013 9:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Нед Яну 27, 2013 9:22 am

    pljushen написа:

    Целувате ли гуруто под опашката като част от ритуала в неделя сутрин след чая със халюцигенната синтетика?

    Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

    Не, но може да го предложиш като идея, когато копторът ти стане молитвен дом. Smile
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Нед Яну 27, 2013 3:54 pm

    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:...да го ползваме за ръгане на по някой триметил или каквато му казват там синтетика в чайчетата, тъй като разбрах, че го бива в тези работи
    Триметил ксантинът не е синтетика, а натурален растителен пестицид срещу носорози alien
    Това ще го обясняваш на следователите, ако се наложи.alien
    Ти можеш да си говориш каквото си искаш, но то си остава твоя защитна теза What a Face

    При аутопсията патоанатомът пуска лабораторен тест и всичко си проличава много ясно pig
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Нед Яну 27, 2013 4:03 pm

    Rhino написа:
    pljushen написа:Целувате ли гуруто под опашката като част от ритуала в неделя сутрин след чая със халюцигенната синтетика?

    Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
    Не, но може да го предложиш като идея, когато копторът ти стане молитвен дом. Smile
    Къде го виждаш внука на майор Газдов да членува в сектата "Хвац"? pig

    Ако зависеше от мен, по-скоро бих ви предоставил терен за молитвен дом в каменната кариера на курорта "Слънчев бряг край Ловеч" Twisted Evil
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Нед Яну 27, 2013 7:14 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:...да го ползваме за ръгане на по някой триметил или каквато му казват там синтетика в чайчетата, тъй като разбрах, че го бива в тези работи
    Триметил ксантинът не е синтетика, а натурален растителен пестицид срещу носорози alien
    Това ще го обясняваш на следователите, ако се наложи.alien
    Ти можеш да си говориш каквото си искаш, но то си остава твоя защитна теза What a Face

    При аутопсията патоанатомът пуска лабораторен тест и всичко си проличава много ясно pig

    Абе знаем ги тия аутопсии. Израснал съм на две преки от Моргата. affraid

    Друго искам да ти кажа: гуруто се впечатли много от уменията ти. В България има страшно много ненужни коптори и за способни ръгачи на синтетика ще има доста работа. За процентите ще се разберем. pirat
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Нед Яну 27, 2013 7:16 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:Целувате ли гуруто под опашката като част от ритуала в неделя сутрин след чая със халюцигенната синтетика?

    Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
    Не, но може да го предложиш като идея, когато копторът ти стане молитвен дом. Smile
    Къде го виждаш внука на майор Газдов да членува в сектата "Хвац"? pig

    Ако зависеше от мен, по-скоро бих ви предоставил терен за молитвен дом в каменната кариера на курорта "Слънчев бряг край Ловеч" Twisted Evil

    Остави тези работи. След десети най-маститите партийци започнаха да се пъчат на първите редове в църквата и сега по-големи защитници на православието от тях няма. Най-активните комунисти станаха национално отговорни капиталисти. Че защо да не станат? Друг ли да го направи?! bom
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Нед Яну 27, 2013 7:43 pm

    Rhino написа:Друго искам да ти кажа: гуруто се впечатли много от уменията ти. В България има страшно много ненужни коптори и за способни ръгачи на синтетика ще има доста работа. За процентите ще се разберем. pirat
    Носи,

    Ако не си разбрал: фактите сочат, че след като ти (под влияние на халюцигенната синтетика, която гуруто ти ръга в чая) си продаде копторите и дари кинтите на сектата "Хвац", тя няма повече нужда от тебе pig

    Вече можеш, в пристъп на умопомрачение, да заколиш семейството си с кухненски нож, след което да се метнеш от площадката на стълбището. Така иска сектата alien

    За целта са ти качили дозата от което почна да бълнуваш миди и молитвени домове Twisted Evil

    Всичко това се прави, за да нямаш после претенции към тях, защото от сектата много добре знаят какво са причинили на семейството ти, взимайки ви копторите clown
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Нед Яну 27, 2013 8:06 pm

    Rhino написа:
    pljushen написа:Ако зависеше от мен, по-скоро бих ви предоставил терен за молитвен дом в каменната кариера на курорта "Слънчев бряг край Ловеч" Twisted Evil
    Остави тези работи. След десети най-маститите партийци започнаха да се пъчат на първите редове в църквата и сега по-големи защитници на православието от тях няма. Най-активните комунисти станаха национално отговорни капиталисти. Че защо да не станат? Друг ли да го направи?! bom
    Я ми кажи, колко комунисти има в сектата "Хвац", с изключение на Надюхата? Twisted Evil

    За агенти на ДС вербувани на 9-и ноември въз основа на компраматериали (т.е. за хомосексуализъм) не питам, защото очевидно те са в ръководството на сектата alien

    За доказателство на горното служи факта, че те на*баха с копторите farao
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Нед Яну 27, 2013 8:22 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:Друго искам да ти кажа: гуруто се впечатли много от уменията ти. В България има страшно много ненужни коптори и за способни ръгачи на синтетика ще има доста работа. За процентите ще се разберем. pirat
    Носи,

    Ако не си разбрал: фактите сочат, че след като ти (под влияние на халюцигенната синтетика, която гуруто ти ръга в чая) си продаде копторите и дари кинтите на сектата "Хвац", тя няма повече нужда от тебе pig

    Вече можеш, в пристъп на умопомрачение, да заколиш семейството си с кухненски нож, след което да се метнеш от площадката на стълбището. Така иска сектата alien

    За целта са ти качили дозата от което почна да бълнуваш миди и молитвени домове Twisted Evil

    Всичко това се прави, за да нямаш после претенции към тях, защото от сектата много добре знаят какво са причинили на семейството ти, взимайки ви копторите clown

    Плюши,

    не знам какво сочат "фактите" в развинтеното ти въображение и под влияние на какви стимуланти се намира то. Предлагам ти добра бизнес сделка, от която само можеш да спечелиш. Ако искаш да си се дрогираш и наливаш самичък, вместо да ръгаш синтетиката си където трябва - твой проблем. monkey
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Нед Яну 27, 2013 8:27 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:Ако зависеше от мен, по-скоро бих ви предоставил терен за молитвен дом в каменната кариера на курорта "Слънчев бряг край Ловеч" Twisted Evil
    Остави тези работи. След десети най-маститите партийци започнаха да се пъчат на първите редове в църквата и сега по-големи защитници на православието от тях няма. Най-активните комунисти станаха национално отговорни капиталисти. Че защо да не станат? Друг ли да го направи?! bom
    Я ми кажи, колко комунисти има в сектата "Хвац", с изключение на Надюхата? Twisted Evil

    За агенти на ДС вербувани на 9-и ноември въз основа на компраматериали (т.е. за хомосексуализъм) не питам, защото очевидно те са в ръководството на сектата alien

    За доказателство на горното служи факта, че те на*баха с копторите farao

    Надюхата? Пак бълнуваш нещо, уважаеми... affraid

    Внимавай с триметила, защо като го прибавиш към етила, става наистина взривоопасна комбинация... Laughing Laughing Laughing
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Нед Яну 27, 2013 8:31 pm

    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:Друго искам да ти кажа: гуруто се впечатли много от уменията ти. В България има страшно много ненужни коптори и за способни ръгачи на синтетика ще има доста работа. За процентите ще се разберем. pirat
    Носи,

    Ако не си разбрал: фактите сочат, че след като ти (под влияние на халюцигенната синтетика, която гуруто ти ръга в чая) си продаде копторите и дари кинтите на сектата "Хвац", тя няма повече нужда от тебе pig

    Вече можеш, в пристъп на умопомрачение, да заколиш семейството си с кухненски нож, след което да се метнеш от площадката на стълбището. Така иска сектата alien

    За целта са ти качили дозата от което почна да бълнуваш миди и молитвени домове Twisted Evil

    Всичко това се прави, за да нямаш после претенции към тях, защото от сектата много добре знаят какво са причинили на семейството ти, взимайки ви копторите clown
    Плюши,

    не знам какво сочат "фактите" в развинтеното ти въображение и под влияние на какви стимуланти се намира то. Предлагам ти добра бизнес сделка, от която само можеш да спечелиш. Ако искаш да си се дрогираш и наливаш самичък, вместо да ръгаш синтетиката си където трябва - твой проблем. monkey
    Ти май не си разбрал още, че аз не се наливам и дрогирам самичък, а се гавря с глупави носорози, които членуват в секта и си продават копторите alien

    Освен това, както вече казах, триметил ксантинът не е синтетика, а натурален растителен пестицид срещу носорози alien
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Нед Яну 27, 2013 8:35 pm

    Rhino написа:
    pljushen написа:Я ми кажи, колко комунисти има в сектата "Хвац", с изключение на Надюхата? Twisted Evil
    Надюхата? Пак бълнуваш нещо, уважаеми... affraid

    Внимавай с триметила, защо като го прибавиш към етила, става наистина взривоопасна комбинация... Laughing Laughing Laughing
    Пардон, грешка на езика, имах впредвид Фани Twisted Evil

    П.П. Защо, на тебе какво ти изгърмя, като ти го турих в ракията? Laughing
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Нед Яну 27, 2013 9:25 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:Я ми кажи, колко комунисти има в сектата "Хвац", с изключение на Надюхата? Twisted Evil
    Надюхата? Пак бълнуваш нещо, уважаеми... affraid

    Внимавай с триметила, защо като го прибавиш към етила, става наистина взривоопасна комбинация... Laughing Laughing Laughing
    Пардон, грешка на езика, имах впредвид Фани Twisted Evil

    П.П. Защо, на тебе какво ти изгърмя, като ти го турих в ракията? Laughing

    Пардон, не знаех, че Фани е комунистка, но ако ми ръгнеш още две-три дози синтетика в ракията, може и да го повярвам... bounce

    Пак ти казвам: имаш уникален талант, не го профуквай залудо. santa
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Нед Яну 27, 2013 9:27 pm

    pljushen написа:

    Освен това, както вече казах, триметил ксантинът не е синтетика, а натурален растителен пестицид срещу носорози alien

    Е, нищо де. Няма да те съдя за отровителство. Признат грях е половин грях, а като на бъдещ брат в сектата ти прощавам предварително. Laughing Laughing Laughing
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Нед Яну 27, 2013 9:48 pm

    Rhino написа:Пардон, не знаех, че Фани е комунистка, но ако ми ръгнеш още две-три дози синтетика в ракията, може и да го повярвам... bounce

    Илядо пъти ти повторих, че триметил ксантинът не е синтетика Evil or Very Mad

    Rhino написа:
    pljushen написа:Освен това, както вече казах, триметил ксантинът не е синтетика, а натурален растителен пестицид срещу носорози alien

    Е, нищо де. Няма да те съдя за отровителство. Признат грях е половин грях, а като на бъдещ брат в сектата ти прощавам предварително. Laughing Laughing Laughing

    Няма какво да ми прощаваш. Аз не се нуждая от прошката ти.
    По-добре се ориентирай към напускане на сектата What a Face
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Нед Яну 27, 2013 11:59 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:Пардон, не знаех, че Фани е комунистка, но ако ми ръгнеш още две-три дози синтетика в ракията, може и да го повярвам... bounce

    Илядо пъти ти повторих, че триметил ксантинът не е синтетика Evil or Very Mad


    Няма такъв филм. Щом ХВАЦ е секта, то и триметилът е синтетика. Иначе сценарият отива на кино. alien
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Пон Яну 28, 2013 12:00 am

    pljushen написа:

    Е, нищо де. Няма да те съдя за отровителство. Признат грях е половин грях, а като на бъдещ брат в сектата ти прощавам предварително. Laughing Laughing Laughing

    Няма какво да ми прощаваш. Аз не се нуждая от прошката ти.
    По-добре се ориентирай към напускане на сектата What a Face[/quote]

    Ако ще напускам, то ще напускаме заедно, и то по пътя на ритуалното самоубийство. santa
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Пон Яну 28, 2013 12:36 am

    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:Пардон, не знаех, че Фани е комунистка, но ако ми ръгнеш още две-три дози синтетика в ракията, може и да го повярвам... bounce
    Илядо пъти ти повторих, че триметил ксантинът не е синтетика Evil or Very Mad
    Няма такъв филм. Щом ХВАЦ е секта, то и триметилът е синтетика. Иначе сценарият отива на кино. alien
    Отива на кино, такъв е животът Very Happy

    Погледни истината в очите, Носорог.

    "Хвац" си е чиста проба секта, а триметил ксантинът - чиста проба растителен алкалоид clown

    Rhino написа:
    pljushen написа:Няма какво да ми прощаваш. Аз не се нуждая от прошката ти.
    По-добре се ориентирай към напускане на сектата What a Face
    Ако ще напускам, то ще напускаме заедно, и то по пътя на ритуалното самоубийство. santa
    Ред сълзи, ред сополи elephant

    В интерес на истината, не мога да те спра да заколиш семейството си с кухненския нож и след това да се хвърлиш от стълбищната площадка pig

    Лично аз обаче нямам никакво намерение нито да членувам в "Хвац", нито да се самоубивам pirat
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Пон Яну 28, 2013 1:20 am

    pljushen написа:

    Лично аз обаче нямам никакво намерение нито да членувам в "Хвац", нито да се самоубивам pirat

    Като ти ръгнат поредната доза синтетика (няма само ти да ръгаш, я Razz ), ще видим каква песен ще пееш. pirat
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Пон Яну 28, 2013 1:24 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:Пардон, не знаех, че Фани е комунистка, но ако ми ръгнеш още две-три дози синтетика в ракията, може и да го повярвам... bounce
    Илядо пъти ти повторих, че триметил ксантинът не е синтетика Evil or Very Mad
    Няма такъв филм. Щом ХВАЦ е секта, то и триметилът е синтетика. Иначе сценарият отива на кино. alien
    Отива на кино, такъв е животът Very Happy

    Погледни истината в очите, Носорог.

    "Хвац" си е чиста проба секта, а триметил ксантинът - чиста проба растителен алкалоид clown


    Изобщо не е важно кое какво е, а под каква форма се поднася. Laughing Laughing Laughing
    Малко си живял при соца, драги. santa
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Пон Яну 28, 2013 2:54 am

    Rhino написа:
    pljushen написа:Лично аз обаче нямам никакво намерение нито да членувам в "Хвац", нито да се самоубивам pirat
    Като ти ръгнат поредната доза синтетика (няма само ти да ръгаш, я Razz ), ще видим каква песен ще пееш. pirat
    Сори, не ходя по сeктантски сбирки clown
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Пон Яну 28, 2013 3:25 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:Лично аз обаче нямам никакво намерение нито да членувам в "Хвац", нито да се самоубивам pirat
    Като ти ръгнат поредната доза синтетика (няма само ти да ръгаш, я Razz ), ще видим каква песен ще пееш. pirat
    Сори, не ходя по сeктантски сбирки clown

    Що бе - раздават безплатно синтетика! Shocked
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Пон Яну 28, 2013 3:59 am

    Rhino написа:безплатно
    Я си помисли хубаво clown
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Rhino Пон Яну 28, 2013 4:27 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:безплатно
    Я си помисли хубаво clown

    Какво аз да си мисля, ти му мисли - на тебе ти предлагат да раздаваш. Rolling Eyes
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  pljushen Пон Яну 28, 2013 5:49 pm

    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:безплатно
    Я си помисли хубаво clown
    Какво аз да си мисля, ти му мисли - на тебе ти предлагат да раздаваш. Rolling Eyes
    Не аз, а ти пак си помисли clown

    "Безплатната" синтетика, която ти даваше гуруто, ти изяде двата коптора farao farao

    За да може човекът да се разходи до Лас Вегас и да поиграе на ротативки alien

    Sponsored content


    ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ - Page 2 Empty Re: ЧАЛГА - РЕЛИГИЯ

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Съб Май 11, 2024 5:58 am