bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


+6
Владо
Emma
pljushen
Rhino
Надя
Боян Д.
10 posters

    Резилът на червените

    Боян Д.
    Боян Д.


    Брой мнения : 568
    Join date : 05.08.2013

    Резилът на червените Empty Резилът на червените

    Писане  Боян Д. Пон Авг 05, 2013 9:39 pm

    Дъртата 122-годишна уруспия се сдоби с нов жиголо (по съвместителство, иначе по професия
    е сутеньор):

    Резилът на червените Photo_verybig_1058138

    Мишо Шамара към протестиращите: “Ако някой ми посегне, ще коля!”

    Разбира се, един читав и нормален човек никога не би се застъпил за червената мърша. Mad
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Надя Вто Авг 06, 2013 1:12 am

    Бояне, тази за която говориш няма такава дълга история, тя е само на 23 години, иначе не би се спряла на такъв "защитник" дори в най-трудните си времена.Neutral 
    Боян Д.
    Боян Д.


    Брой мнения : 568
    Join date : 05.08.2013

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Боян Д. Вто Авг 06, 2013 2:35 am

    Надя написа:Бояне, тази за която говориш няма такава дълга история, тя е само на 23 години, иначе не би се спряла на такъв "защитник" дори в най-трудните си времена.Neutral 
    Наде, би ли ми описала "твоята партия", за да преценя дали ще ми допадне?
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Rhino Вто Авг 06, 2013 4:28 pm

    Мишо Шамара държал реч на контрапротестите пред НДК. Минала една госпожа и го скастрила:
    - Не те ли е срам, бре! Дърт пезевенк такъв!
    - Как ще съм дърт, ма! - обидил се резонно Шамара.affraid 
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Надя Вто Авг 06, 2013 8:15 pm

    Боян Д. написа:
    Надя написа:Бояне, тази за която говориш няма такава дълга история, тя е само на 23 години, иначе не би се спряла на такъв "защитник" дори в най-трудните си времена.Neutral 
    Наде, би ли ми описала "твоята партия", за да преценя дали ще ми допадне?
    Моята партия, вече не е моя, Бояне. Ти я знаеш коя е, превзеха я и нея тарикати, а  ръководството й пое нов курс към обединение с  леви люспи. Аз разбира се вместо да се боря докрай, реших да я напусна, преди да са ме изгонили като неудобна. Интересното за някогашната моя партия е, че т.н. "леви" говореха, че била на издръжка на СДС. Наложи се да доказваме с документи този абсурд. Но в България, както знаеш,  всичко е възможно. Както е възможно  виртуалното  общуване между хора с коренно различни убеждения.Neutral
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  pljushen Сря Авг 07, 2013 2:22 am

    Дамян Б. е решил да се регистрира на Безпризорните, за да избяга от смрадтта на СРХ в М-пул? На негово място да съм го направил много отдавна. Но също така аз все пак бих се явил на килимчето на Стояна с извадка от колажите на господина. Тая работа с плешивия алабаш, педераста и четката за кенеф не бива да се оставя ненаказана. Мдаа..

    LaughingLaughingLaughing

    Е, та все пак, ха добре дошъл, гусине Бояновъ! Twisted Evil

    П.П. Сега следва ли да очакваме и почитаемата регистрация на министър Иван Йорданов? Twisted Evil
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  pljushen Сря Авг 07, 2013 2:42 am

    forum.mediapool.bg написа:Уважаеми читатели,
    Информираме ви, че поради липса на технически ресурс за поддръжка на 19 август 2013 форумът на Mediapool ще бъде затворен. Извиняваме се за причиненото неудобство и се надяваме, че ще продължите активното си участие в сайта и дискусиите под статиите.
    С уважение,
    Екипът на Mediapool

    Пардон, съжалявам, не бях влизал в М-пул от известно време и не бях видял горното.

    Поднасям моите извинения на уважаемия г-н Дамян Боянов. Черпя го една виртуалта троянска сливова за бог да прости форума след дълга седемгодишна агония. Надявам се, че разбира от хубаво. Троянската сливова е виртуална, защото засега нямам намерения да се срещам с господина в реалното. Мдааа....

    pig
    Боян Д.
    Боян Д.


    Брой мнения : 568
    Join date : 05.08.2013

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Боян Д. Сря Авг 07, 2013 3:15 am

    Наде, моето отношение към левите идеи е добре известно, макар че дядо ми беше широк социалист и близък приятел на покойния бай Таню Москов.
    А иначе за партията, от която си избягала, си напълно права. Малко неща могат да събудят у нормалния човек по-голямо отвращение от гледката на
    отчаяни дрипави бабички, съзерцаващи отдолу нагоре, с упование и сляпа вяра, мазните загладени мултимилионери на трибуната, които ги баламосват
    с приказки за "социално равенство". No
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  pljushen Сря Авг 07, 2013 3:21 am

    По повод на горното: гусине Боянов, нали знаете приказката, че "кучето си лае, керванът си върви"?
    Боян Д.
    Боян Д.


    Брой мнения : 568
    Join date : 05.08.2013

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Боян Д. Сря Авг 07, 2013 3:53 am

    Колелото на историята се върти и ще продължава да се върти
    до окончателната победа на комунизма.
    (Г. Димитров)

    А за да се върти, трябват  п е д а л и. (С. Станишев)
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  pljushen Сря Авг 07, 2013 3:57 am

    Сега разбрах, защо Фандъкова строи велоалеи.

    Сетих се и за оня виц, дето един млад служител излиза от кабинета на началника си и като го питат за какво са го викали, оня отговорил: "от най-високо място научих, че съм бил педераст".

    Laughing Laughing Laughing
    Боян Д.
    Боян Д.


    Брой мнения : 568
    Join date : 05.08.2013

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Боян Д. Сря Авг 07, 2013 5:44 pm

    Това е точно за тук:

    ГЕРБ предлага мемориален комплекс,
    посветен на жертвите на комунизма


    Комунистът Бойко Борисов, участник във възродителния процес,
    се сетил как да се подмаже на антикомунистическата опозиция.

    Срам нямат тия говеда.
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Надя Сря Авг 07, 2013 6:15 pm

    Да не си мисли някой, че сега като дезертирах, се чувствам по-добре извън Партията. Напротив, това че имам свободата да наричам своите предатели, не ми действа никак успокояващо, пък на тях изобщо не им пука, как щяла съм да ги наричам, те продължават да си правят каквото си искат, все пак са мнозинството, а в техните очи аз съм предателят. Едно само ме успокоява, че ако си бях останала вътрешна опозиция, гласът ми изобщо нямаше да се чуе, а сега щат не щат до тях достигат сигнали, че върша "вредителска" дейност, която изобщо не помагала за единението на комунистите. Голям кеф, тъй мечтаното единение на преобладаващата част опортюнисти не можело да се осъществи заради мен, сякаш аз съм в състояние да ги спра, ако решат да се обединяват. Smile 
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Резилът на червените Empty :)

    Писане  Надя Сря Авг 07, 2013 6:45 pm

    Чрез политическата формация ГЕРБ в България окончателно се утвърди и укрепи по необратим начин позициите си съсловната и родово-племенна власт на късната социалистическа номенклатура, на нейните деца и на нейната челяд (феодалната природа на днешната българска власт налага да припомним смисъла на позабравената вече дума „челяд” - това са не наследниците или членовете на семействата и рода, а хранените хора, т.е. юрисконсулти, адвокати, охранители, фризьори, шофьори, приближени архитекти, опитомени или направо купени депутати, редактори и ръководители на медии, писачи на речи, чесачи на пети, майстори на интимни подстрижки - и всякакъв друг обслужващ персонал).(Валентин Вацев)
    Боян Д.
    Боян Д.


    Брой мнения : 568
    Join date : 05.08.2013

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Боян Д. Сря Авг 07, 2013 7:31 pm

    Очаквано, Плевнелиев върна бюджета с доста убедителна аргументация.
    Сега ще видим как турци и "националисти" гласуват в един и същий строй. Laughing 
    Ще ви чакаме пред парламента, червени другарчета ... ако ви стиска...What a Face 
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Надя Сря Авг 07, 2013 9:33 pm

    Тези трябва да си идат, въпросът е кой ще дойде след тях, от ГЕРБ само това чакат, а и на Кунева още не й е минал меракът, новите националисти също се готвят да заемат мястото на Атака, така че нищо ново под слънцето.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Rhino Сря Авг 07, 2013 11:58 pm

    Надя написа:Тези трябва да си идат, въпросът е кой ще дойде след тях,  от ГЕРБ само това чакат, а и на Кунева още не й е минал меракът, новите националисти също се готвят да заемат мястото на Атака, така че нищо ново под слънцето.

    Който и да дойде, само да не са опортюнисти. Десният опортюнизъм не е по-малко вреден от левия.cyclops 
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Надя Чет Авг 08, 2013 12:10 am

    Rhino написа:
    Надя написа:Тези трябва да си идат, въпросът е кой ще дойде след тях,  от ГЕРБ само това чакат, а и на Кунева още не й е минал меракът, новите националисти също се готвят да заемат мястото на Атака, така че нищо ново под слънцето.

    Който и да дойде, само да не са опортюнисти. Десният опортюнизъм не е по-малко вреден от левия.cyclops 
    Very Happy В това отношение си приличаме, Рино, десни, леви, все опортюнисти, все вредни за държава и народ. Smile
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Надя Чет Авг 08, 2013 12:16 am

    Вижте тук Валентин Вацев какво казва за истинските десни и сякаш е прав.
    Управлението на И.Костов беше успешно с оглед на заложените цели. Правителството на СДС (на ОДС) в края на 90-те год. успя да изпълни всичко, което беше възможно да се изпълни като реализация на първоначалния замисъл. Нищо странно няма в неговия последвал разпад - така се разпадат структури, станали вече ненужни, поради изпълнените си функции.
    Neutral 
    Боян Д.
    Боян Д.


    Брой мнения : 568
    Join date : 05.08.2013

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Боян Д. Чет Авг 08, 2013 1:55 am

    Иван Костов беше този, без когото днешна България щеше да бъде нещо като Молдова, Армения или
    (като крайно лош вариант) Беларус. Или (като нереалистично добър) - Македония.

    Всички, които го хулят, плюят и осмиват, очевидно биха предпочели някоя от гореизброените държави
    за свое местоживеене.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Rhino Чет Авг 08, 2013 4:18 am

    Надя написа:Чрез политическата формация ГЕРБ в България окончателно се утвърди и укрепи по необратим начин позициите си съсловната и родово-племенна власт на късната социалистическа номенклатура, на нейните деца и на нейната челяд (феодалната природа на днешната българска власт налага да припомним смисъла на позабравената вече дума „челяд” - това са не наследниците или членовете на семействата и рода, а хранените хора, т.е. юрисконсулти, адвокати, охранители, фризьори, шофьори, приближени архитекти, опитомени или направо купени депутати, редактори и ръководители на медии, писачи на речи, чесачи на пети, майстори на интимни подстрижки - и всякакъв друг обслужващ персонал).(Валентин Вацев)

    Това до голяма степен е вярно. Вярно е обаче и това, че голяма част от гласувалите за ГЕРБ са хора, които традиционно подкрепят десните партии /условно казано/.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Rhino Чет Авг 08, 2013 4:25 am

    Надя написа:Вижте тук Валентин Вацев какво казва за истинските десни и сякаш е прав.
    Управлението на И.Костов беше успешно с оглед на заложените цели. Правителството на СДС (на ОДС) в края на 90-те год. успя да изпълни всичко, което беше възможно да се изпълни като реализация на първоначалния замисъл. Нищо странно няма в неговия последвал разпад - така се разпадат структури, станали вече ненужни, поради изпълнените си функции.
    Neutral 

    Това пък е доста манипулативна перифраза на "Мавърът си свърши работата и може да си ходи". Омразата към Костов, която и досега съществува, след като отдавна не е във властта и от неотдавна - и в политиката, е достатъчно доказателство. Не че и Бойко не го мразят, но с по-друг вид омраза - както се мрази ренегат.Smile 
    Боян Д.
    Боян Д.


    Брой мнения : 568
    Join date : 05.08.2013

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Боян Д. Чет Авг 08, 2013 12:14 pm

    Е, сега вече се разбра от всички защо работите не вървят и защо народо е беден -
    защото кръгът "Капитал", соросоидите и лично Плевнелиев спряха актуализацията
    на бюджета.

    "Искаме си милиарда!" - отекна мощен вик от пивници и тотопунктове, от гаражни
    кафенета и аутлети за дрехи втора употреба (германски внос, прани).

    И сега, като се вдигне народо, па като фане по една гьостерица, па като подпука
    тази мръсна соросоидна пяна...


    Боян Д.
    Боян Д.


    Брой мнения : 568
    Join date : 05.08.2013

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Боян Д. Чет Авг 08, 2013 12:29 pm

    Rhino написа:Омразата към Костов, която и досега съществува, след като отдавна не е във властта и от неотдавна - и в политиката, е достатъчно доказателство.

    Ще го мразят, я!

    Костов направи фундаменталната грешка да им каже, че съдбата им е и в техни ръце.
    Това народо не го прощава лесно. Народо иска съдбата му да е в ръцете на царо, на
    Великите сили, на Крали Марко, Индже Войвода или Бойко Борисов. Не и в неговите -
    откъде накъде?!

    Народо също така иска да знае прекия виновник за мизерията си - виж по-горния пост.
    Като към соросоидите и кръга "Капитал" се добавят произволни пропорции Старейшини
    на Цион, юдео-масонски заговори, Ротшилд, ЦРУ и, разбира се, световната реакция. pale 

    И Костов, разбира се.
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Надя Чет Авг 08, 2013 2:06 pm

    В България още не се е родил държавник, който да обича народа си, страната си като Лукашенко например. На него нито Горбачов успя да му повлияе, нито следващите управляващи в Русия след перестройчика, даже по съседски Беларус не се поучи от техните "успехи". Молдова не би могла да послужи за пример, защото тя дефакто не е комунистическа държава, нищо че и там продължават да се веят червени знамена, като нашите тук на Бузлуджа само около 2 август. Иначе във всички останали страни от ОНД си има една носталгия по времето на соца. Neutral 

    Sponsored content


    Резилът на червените Empty Re: Резилът на червените

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 10, 2024 7:52 am