bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


+5
asparuh
Стоян Христов
Rhino
Надя
marri_ana
9 posters

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    asparuh
    asparuh


    Брой мнения : 61
    Join date : 24.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  asparuh Чет Апр 30, 2009 5:48 am

    .


    Последната промяна е направена от asparuh на Пет Май 01, 2009 6:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Emma Чет Апр 30, 2009 5:41 pm

    [quote="marri_ana"]
    Emma написа:
    marri_ana написа:
    Emma написа:
    asparuh написа:
    Emma написа:
    asparuh написа:
    marri_ana написа:
    Стоян Христов написа:Тъпи блондинки

    17 блондинки стоят пред киното.От касата един човек ги пита "Филмът започва-кои чакате?" А блондинките му отговорили "Чакаме осемнайстата,защото филма е за над 18..." **** Две блондинки се качили в един асансьор.По едно време едната казала " Замириса ми на сперма." А другата "Извинявай,оригнах се"... **** 7 блондинки стоят в един ресторант и вдигат наздравица с думите "2 години,2 години".По едно време сервитьорът се позаинтересувал и ги попитал какво празнуват и защо викат ''2 години...." А блондинките му отговорили "Купихме си пъзел на който пишеше от 3-5 години,а ние го наредихме за 2" Smile...
    По добре тъп /тъпа отколкото тъпанар Laughing
    Марианче,
    защо реагираш на двуноги от предиАДАМОВО време? Laughing

    И какво толкова е направил ? What a Face Hай-учтиво е написал няколко вица и даже предваритeлно се е извинил. Според мен напълно тактично е постъпил, пък и малко хумор не е излишен. Basketball[/quote]Мади,
    това е сигурният начин да останеш с единствените фенове в кафяво и червени одежди тук!Ако това искаш, постигаш го без усилие имисловни напъни Cool
    Щом като високо интелегентна дама от твоят калибър неДовижда откровената простащина на един индивид с фашизоидна политическа аФилация, то коментара ще го оставим за публиката на Азис и Славчо Трифонов! Cool
    Не е нужно да се представяш за ТЪПА БЛОНДИНКА(в общоприетия банален тълковен аспект), за да се отдадеш на неприязънността си към други "блондинки"! Cool
    Б Л А Г О Д А Р Я!

    Сбъркал си ме. Тук сам за игрите, наминавам, не ме интересува нищо особено, мога да пиша, мога и да не пиша. Второто сте влезе в сила или ако ми омръзне много или ако се заформят конфликти и други подобни. Иначе съм за мирното съвместно съществуване на всички! Ако това го няма налице и стане много обяcнително, аз си тръгвам. alien

    Стой си бе Мади ooooops Емми,не си нося метлата тази вечер Very Happy Пък той Babatta по принцип си е добронамерен Wink

    Благодаря, времето сте покаже. Smile


    Времето било наше... Razz казват Very Happy

    Rolling Eyes
    Стоян Христов
    Стоян Христов


    Брой мнения : 117
    Join date : 23.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Стоян Христов Чет Апр 30, 2009 6:49 pm

    Спокойно бе хора,това е само виц.Вицовете са като народните песни,измислени са от народа.(в тях не винаги има истина)Не разбрах защо се сърди злобната баба,дали е блондин?
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Emma Пет Май 01, 2009 4:29 pm

    marri_ana написа:
    Emma написа:
    marri_ana написа:Ами ,че чела не дочела имаш мнение.

    Едното пречи ли на другото ? Very Happy
    В случая пречи на мен Razz

    Като ти пречи, напусни!
    Никoй бе те кара да седиш на сила тук. alien
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  marri_ana Пет Май 01, 2009 4:54 pm

    Emma написа:
    marri_ana написа:
    Emma написа:
    marri_ana написа:Ами ,че чела не дочела имаш мнение.

    Едното пречи ли на другото ? Very Happy
    В случая пречи на мен Razz

    Като ти пречи, напусни!
    Никoй бе те кара да седиш на сила тук. alien

    Very Happy Чак сега ли го прочете Laughing
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  marri_ana Пет Май 01, 2009 4:56 pm

    Нямам желание да се заяждам с теб.
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Апостолът на Свободата Пет Май 01, 2009 8:28 pm

    marri_ana написа:Нямам желание да се заяждам с теб.
    Чудесно е казано. Нямах желание да се впускам в размисли, но ми се иска и Ема, и Марияна, които са от вярната страна на бариерата да не погубват младостта си, заради едно кафяво петно във форума.
    Иска ми се да си останат чудесни безпризорни приятели.
    Този извод правя с цената на целия си авторитет пред тях.
    Не си струва да хабим патрони за "кибер продукт", по думите на Аспарух, втъкал по някакъв начин във Форум Безпризорни, кафявото си пристрастие на фен на партията, зад която стоят еднакво добре и руски и депесарски капитали.
    Защо е така, защото за ДПС е нужно присъствието на Атака", за да го има на аванс сцената и да оправдае присъствието всред българите, говорещи и турски език.
    С поздрав и към двете Апостола на СВободата
    Стоян Христов
    Стоян Христов


    Брой мнения : 117
    Join date : 23.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Стоян Христов Пет Май 01, 2009 9:05 pm

    <BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>
    <BLOCKQUOTE>
    <BLOCKQUOTE>
    Апостолът на Свободата написа:
    Чудесно е казано. Нямах желание да се впускам в размисли, но ми се иска и Ема, и Марияна, които са от вярната страна на бариерата да не погубват младостта си, заради едно кафяво петно във форума.
    Иска ми се да си останат чудесни безпризорни приятели.
    Този извод правя с цената на целия си авторитет пред тях.
    Не си струва да хабим патрони за "кибер продукт", по думите на Аспарух, втъкал по някакъв начин във Форум Безпризорни, кафявото си пристрастие на фен на партията, зад която стоят еднакво добре и руски и депесарски капитали.
    Защо е така, защото за ДПС е нужно присъствието на Атака", за да го има на аванс сцената и да оправдае присъствието всред българите, говорещи и турски език.
    С поздрав и към двете Апостола на СВободата
    Същото може да се перефразира ,и така:

    Чудесно е казано. Нямах желание да се впускам в размисли, но ми се иска и Ема, и Марияна, които са от вярната страна на бариерата да не останат чудесни безпризорни приятели.
    Този извод правя с цената на целия си авторитет пред тях.
    Не си струва да хабим патрони за "остатъчен стар продукт на соца", , втъкал по някакъв начин във Форум Безпризорни, турско червеното си пристрастие на фен на партията, зад която стоят еднакво добре западни капитали.
    Защо е така, защото за СДС,и ДСБ са нужни на БСП", за да лъжат,че има десница. Хора като Ташков който чрез фирмата си“съюз на писателите“рекламираш по всички сайтове(с името Вашкевич-писател и.т.н) събиране на помощи за строеж на джамии,и разни не български проблеми са вредни да десницата,и България</BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>


    Последната промяна е направена от Стоян Христов на Пет Май 01, 2009 9:42 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  marri_ana Пет Май 01, 2009 9:28 pm

    Стоян Христов написа:<BLOCKQUOTE>погубват младостта си, заради едно червено петно във форума.
    Иска ми се да си </BLOCKQUOTE>
    <BLOCKQUOTE>
    <BLOCKQUOTE>Апостолът на Свободата написа: </BLOCKQUOTE>
    <BLOCKQUOTE style="MARGIN-LEFT: 2cm; MARGIN-RIGHT: 2cm">marri_ana написа:Нямам желание да се заяждам с теб.</BLOCKQUOTE>
    <BLOCKQUOTE>Чудесно е казано. Нямах желание да се впускам в размисли, но ми се иска и Ема, и Марияна, които са от вярната страна на бариерата да не погубват младостта си, заради едно кафяво петно във форума.
    Иска ми се да си останат чудесни безпризорни приятели.
    Този извод правя с цената на целия си авторитет пред тях.
    Не си струва да хабим патрони за "кибер продукт", по думите на Аспарух, втъкал по някакъв начин във Форум Безпризорни, кафявото си пристрастие на фен на партията, зад която стоят еднакво добре и руски и депесарски капитали.
    Защо е така, защото за ДПС е нужно присъствието на Атака", за да го има на аванс сцената и да оправдае присъствието всред българите, говорещи и турски език.
    С поздрав и към двете Апостола на СВободата</BLOCKQUOTE>

    Същото може да се перефразира ,и така:



    <BLOCKQUOTE style="MARGIN-LEFT: 2cm; MARGIN-RIGHT: 2cm">marri_ana написа:Нямам желание да се заяждам с теб.</BLOCKQUOTE>
    <BLOCKQUOTE>Чудесно е казано. Нямах желание да се впускам в размисли, но ми се иска и Ема, и Марияна, които са от вярната страна на бариерата да не останат чудесни безпризорни приятели.
    Този извод правя с цената на целия си авторитет пред тях.
    Не си струва да хабим патрони за "остатъчен стар продукт на соца", , втъкал по някакъв начин във Форум Безпризорни, турско червеното си пристрастие на фен на партията, зад която стоят еднакво добре западни капитали.
    Защо е така, защото за СДС,и ДСБ са нужни на БСП", за да лъжат,че има десница. Хора ката Ташков който чрез фирмата си“съюз на писателите“рекламираш по всички сайтове(с името Вашкевич) събиране на помощи за строеж на джамии,и разни не български проблеми са вредни да десницата,и България.


    </BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>

    Laughing Какви са тези глупости
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Умолявам Админа да отстрани за неморално поведение лицето от АТАКА - Стоян Христов!

    Писане  Апостолът на Свободата Съб Май 02, 2009 1:07 am

    Обръщам се към админа да вземе страна по случая и това лице, този кибер продукт, който разпалва страсти в полза на АТАКА да бъде елиминиран от този форум за опити да дезинформира форума и да подвежда участниците в него.
    Нарича мен и уважавани хора във форума комунисти, когато в моето семейство от столетия не е имало хора да изховядвата комунистическите идеи.
    Мои близки са учавствали заедно с д-р Иван Дочев в създаване на други полезни за българия структури.
    Апостола на Свободата няма фирма "съюз на писателите". Това може да се провери във фирменото отделение на Софийски Градски Съд.
    Апостола на Свободата не е замесен с никакви цитирани лица за строителство на джамии!
    Админ, поради преминаване на всякакви граници на морал в поведението, за изнасяне на лъжливи данни във форума, в който много хора ме познават от десетилетия и виртуално и физически, Ви моля да отстраните от форума лицето с ник Стоян Христов рекламен агент на партия АТАКА, който има вероятно поставена задача с единствена цел да се разрушава вярата на хората в единението на синята коалиция.
    Подписал Апостола на Свободата
    ___________________________________________________________
    П.П. Предложението правя тук, понеже тук в тази тема той си служи с неистини, лъжи и неоснователно заблуждава форума. Ако е необходимо мога да отворя със същото съдържание отделна тема.
    Стоян Христов
    Стоян Христов


    Брой мнения : 117
    Join date : 23.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Стоян Христов Съб Май 02, 2009 2:34 am

    Моля админа да изгони лицето Ташков!(апостола)Същият си служи с гнусни епитети,заплахи за физическа саморазправа,и най долни подмятания(кафяви петна и др.от сорта).
    Пощата ми в ЛС също е задръстена от заплахите на това психично болно човекоподобно същество.


    Последната промяна е направена от Стоян Христов на Съб Май 02, 2009 2:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Стоян Христов
    Стоян Христов


    Брой мнения : 117
    Join date : 23.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Стоян Христов Съб Май 02, 2009 2:46 am

    Ето какво получи Борис Ташков във форума на ДСБ:

    http://democrati.org/f/index.php



    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 11625063281370200247

    Справка тук:
    http://democrati.org/f/memberlist.php?mode=viewprofile&u=13
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Emma Нед Май 03, 2009 4:24 pm

    marri_ana написа:
    Emma написа:
    marri_ana написа:
    Emma написа:
    marri_ana написа:Ами ,че чела не дочела имаш мнение.

    Едното пречи ли на другото ? Very Happy
    В случая пречи на мен Razz

    Като ти пречи, напусни!
    Никoй бе те кара да седиш на сила тук. alien

    Very Happy Чак сега ли го прочете Laughing

    Когато тогава...теб какво те смущава ? Rolling Eyes
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Emma Нед Май 03, 2009 9:06 pm

    http://de.news.yahoo.com/2/20090503/ten-frau-von-italiens-regierungschef-ber-4ffd8ef.html Surprised
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Emma Нед Май 03, 2009 9:15 pm

    Administrator написа:Извинявам се на Стоян Христов,че го изгоних от форума. Решението ми бе взето под натиска на някои тоталитарно настроени форумци от медияпоол. Моля още веднъж да бъда извинен,и разбран.

    Освен, че си извинен , си и разбран.
    Cега можеш вече да не се повтаряш до безкрайност. Twisted Evil
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Emma Нед Май 03, 2009 9:32 pm

    Administrator написа:
    Emma написа:
    Administrator написа:Извинявам се на Стоян Христов,че го изгоних от форума. Решението ми бе взето под натиска на някои тоталитарно настроени форумци от медияпоол. Моля още веднъж да бъда извинен,и разбран.

    Освен, че си извинен , си и разбран.
    Cега можеш вече да не се повтаряш до безкрайност. Twisted Evil

    Благодаря,ти си направо цвете сред бетонирани глави.Как оцеляваш?

    Merci! sunny

    Тайна. Surprised
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Emma Нед Май 03, 2009 9:33 pm

    http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=998159 Smile
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Rhino Пон Май 04, 2009 11:33 am

    Emma написа:http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=998159 Smile

    http://www.slava.bg/news/9452.html
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Emma Пон Май 04, 2009 2:36 pm

    Rhino написа:
    Emma написа:http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=998159 Smile

    http://www.slava.bg/news/9452.html

    Smile Мерси, ама така и не знам кои са дамите...
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Rhino Сря Май 13, 2009 2:00 pm

    Туй го открих в нета и ми хареса...

    Внимавай, какво си пожелаваш
    автор: margi


    Имаше един филм ,забравих как се казваше, но главната героиня се беше уморила да търси мъжа на живота си , тогава се яви нейния ангел хранител и й каза:
    -Избирай!Каквото кажеш, това ще имаш!
    Беше и писнало да бъде с невзрачни и безлични мъже и тя си избра, не кой да е, а поредния секс символ на Холивуд.Красив като Аполон, той от пръв поглед се влюби в красивата й душа и те се ожениха....И заживяха доволни и щастливи , живяха така няколко месеца...После той се влюби в друга, ами да, тя не си беше пожелала той да й бъде верен.
    Дадоха й втори шанс.
    -Избирай!Каквото кажеш , това ще имаш!
    Не мислила дълго и казала:
    -Искам да бъде красив , богат и верен!
    Не минало много време и тя срещнала принца на своите мечти.Разбира се, оженили се, заживели доволни и щастливи.Той бил красив и верен, а богатството му растяло с веки ден.....И един ден го вкарали в затвора...Тя не била казала -честен....
    Е, за да си е всичко, както в класиката дали и й трети шанс.
    - Избирай!Каквото кажеш ,това ще имаш!
    Този път мислила дълго, не спала няколко нощи и казала:
    -Искам да бъде красив, богат, верен, честен и да ме обича!
    Още същата вечер тя срещнал мъжа на своите мечти.В погледа му, дълбок като кладенец, се четяла огромна любов.Добротата му, честността му ,предели нямали.И богатството му богатство и душата му душа.....И заживели те доволни и щастливи ....и един ден, той проиграл всичко на хазарт и сломен, сложил край на живота си, защото бил честен и достоен мъж...
    Сега като си помисля ,Бог е изпълнявал всичките ми желания ,но и аз като тази героиня ,от този филм ,май не ги обмислях добре, а после него винях.
    Сега знам,че нищо не знам.Дали съм помъдряла ? Или съм оглупяла?Още малко време ми остана, за още няколко желания. Все пак ще се пробвам, знам ли...
    Самодива
    Самодива


    Брой мнения : 38
    Join date : 08.05.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Самодива Сря Май 13, 2009 2:29 pm

    Rhino написа:Туй го открих в нета и ми хареса...

    Внимавай, какво си пожелаваш
    автор: margi
    и на мен ми хареса
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Rhino Пон Май 18, 2009 3:07 pm

    Блондинки ще спасяват републиканците в САЩ

    http://www.dnevnik.bg/sviat/2009/05/17/720549_blondinki_shte_spasiavat_republikancite_v_sasht/
    marri_ana
    marri_ana


    Брой мнения : 265
    Join date : 25.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  marri_ana Пон Май 18, 2009 5:31 pm

    И какво стана сега? Поредното сдъвкване направено нарочно! Верно блондинка съм,не така ги разбирам аз тези работи...Сини ,зелени,пембени - май престанахме да сме хора и това е жалкото.Предпочитаме да вадим на показ ризи,гащи,фотки...вместо да разменим някоя дума Crying or Very sad Ето за това не ми се пише и ми е все тая дали някой ще ми побликува снимка.Не съм забелязала по улиците да бягат от мен Very Happy ,а голи Razz нямам....Тъй ,че Емма и Сторми няма защо да се притесняват и ядосват - снимките са хубави ,а и ние сме големи хора и никой не може да ни причини повече от това което сами си правим.Всичко друго е "лай лай кучка "и "чудо за три дни",тъй ,че върнете се.!
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Надя Пон Май 18, 2009 5:35 pm

    marri_ana написа:И какво стана сега? Поредното сдъвкване направено нарочно! Верно блондинка съм,не така ги разбирам аз тези работи...Сини ,зелени,пембени - май престанахме да сме хора и това е жалкото.Предпочитаме да вадим на показ ризи,гащи,фотки...вместо да разменим някоя дума Crying or Very sad Ето за това не ми се пише и ми е все тая дали някой ще ми побликува снимка.Не съм забелязала по улиците да бягат от мен Very Happy ,а голи Razz нямам....Тъй ,че Емма и Сторми няма защо да се притесняват и ядосват - снимките са хубави ,а и ние сме големи хора и никой не може да ни причини повече от това което сами си правим.Всичко друго е "лай лай кучка "и "чудо за три дни",тъй ,че върнете се.!
    Браво, Марианче, винаги съм те харесвала. Smile
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Rhino Пон Май 18, 2009 5:42 pm

    Да живеят блондинките!
    /И някои не дотам такива... Very Happy Very Happy Very Happy /
    cheers

    Sponsored content


    ;) Доброволно и всеотдайно блондинство - Page 2 Empty Re: ;) Доброволно и всеотдайно блондинство

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 10, 2024 10:49 am