bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


+2
Надя
Rhino
6 posters

    Какъв вид скара обичате?

    Poll

    Каква скара обичате?

    [ 1 ]
    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Vote_lcap13%Какъв вид скара обичате? - Page 2 Vote_rcap [13%] 
    [ 0 ]
    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Vote_lcap0%Какъв вид скара обичате? - Page 2 Vote_rcap [0%] 
    [ 5 ]
    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Vote_lcap63%Какъв вид скара обичате? - Page 2 Vote_rcap [63%] 
    [ 0 ]
    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Vote_lcap0%Какъв вид скара обичате? - Page 2 Vote_rcap [0%] 
    [ 1 ]
    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Vote_lcap13%Какъв вид скара обичате? - Page 2 Vote_rcap [13%] 
    [ 1 ]
    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Vote_lcap13%Какъв вид скара обичате? - Page 2 Vote_rcap [13%] 

    Общо гласове: 8
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Апостолът на Свободата Чет Май 14, 2009 4:14 am

    Stormy Sky написа:
    Emma написа:
    Stormy Sky написа:
    Rhino написа:Плюши, а какво ще кажеш за прошуто кон мелоне? Много си го обичам. Very Happy

    Шунката иска дъвкане, пъпеша - не pig

    Редно е да се сервира с пакет клечки за зъби под ръка Laughing

    Тотална липса на хармония elephant

    Просташки аперитив, върви с евтино вино Razz

    Za men plastmasovi Twisted Evil , merci, molja.

    Мaraba, dyrto Laughing

    Che nali vie gi iznasjate za cjala Evropa Laughing
    Сторми, това обръщение, отправено към ЕМА, прободе и моето сърце. Отправено към съмишленик, считам за крайно грубо. Моля те не го прави повече тук! Бих те оправдал ако е в отговор, и ако е за самозащита. Но не искам да чета такива обръщения! Ако ги изпращаш, ги изпращай на лична поща. Но тук се въздържай! Нека тук бъдем форум на приятели. Не те знам от какъв род си? Но по грубия език си мисля, че може да има нещо червено, сигурно има някой около теб който е комунист, и който те е научил на самонадеяно държане. Разбира се ми се иска да съм сгрешил в оценката, но от опит го знам, че децата на комунистите бяха страшно цинични. На времето така ни подвеждаха и който се изпуснеше, после му взимаха мярката било в даскалото, било по-късно в казармата!? И не ме питай какво се случваше с нас?
    За да сме приятели и да ходим и си пием биричката е хубаво да сме сдържани и учтиви един към друг, независимо от категоричните политически позиции, които имаме. Поне аз се старая да не се съгласявам с прокомунистическите и сталинистки лозунги на НАДЯ, но никога не бих я оскърбил.
    Даже ми се случи гадже заклета комунистка, на която не позволявах да ме омайва в прокомунистическото и комунално разбиране за устройство на света.
    Но когато си тръгнах от нея, беше станала почти демократка.
    Нали ще се разберем при общуване обноските ни да са неоскърбяващи и сдържани в оценките.
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Апостолът на Свободата Чет Май 14, 2009 11:36 am

    Не знаех, че наричаш ЕМИ маймуна. А щом тя не ти възрази грубо, сигурно си прав! Но аз реших за дезинфекция да напиша тези редове за да те предпазя от понататъшно хлъзгане предвид ставащото в предишното издание на безпризорни където с ДЖОВИНА си разменихте ужасни епитети. Не ми се искаше и тук д астане нещо такова и ти да бъдеш отлъчен от форума единствено за груб език.
    Иска ми се да те има в този форум. А ти си доста млад според думите на на ДЖОВИНА и не се губи ако до младо дърво се постави голям и дебел колец да брани от бурите младото дърво докато израстне.
    Очаквам те и на следващата ни екскурзия, ако желаеш разбира се.
    За Надя си прав. Но КОМУНИСТКА трудно може да ме хлъзне, защото съм имунизиран още от 1956 година.
    А може би съм подготвен и от преди това, защото не можех да си обясня причината за липсата на баща ми от нашия дом. Един факт, който разбрах на петата година от нашата демокрация, който факт майка ми свободно ми дешифрира за да не се огъна в изборната кампания от 18 ноември до изборите на 18 декември 1994 г.. И аз наистина не се огънах, въпреки , че се опитаха и ми смачкаха едната лека кола ПЕЖО, когато се връщах от агитация, а другата ми френски ТАЛБОТ автоматик запалиха пред частен сервиз, където бях оставил за оздравителна рехабилитация.
    А виното - червено и бяло, заедно с биричката ще изстудим някъде в студената течаща Владайска Река на сянка под Морените край Златните мостове или край морените под Конярника между х. Кумата и х. Еделвайс.
    Бъди ЗДРАВ!
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Надя Чет Май 14, 2009 5:46 pm

    Трето, бях ти казал съвсем приятелски да не се занимаваш с Надя. Ти си го решаваш, но според мен най-много да те лъзне да паднеш и да си натъртиш задника.
    Точно тъй, Stormy Sky и този път позна. Smile
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Апостолът на Свободата Чет Май 14, 2009 6:24 pm

    Stormy Sky написа:
    Апостолът на Свободата написа:Но аз реших за дезинфекция да напиша тези редове за да те предпазя от понататъшно хлъзгане предвид ставащото в предишното издание на безпризорни където с ДЖОВИНА си разменихте ужасни епитети. Не ми се искаше и тук да стане нещо такова и ти да бъдеш отлъчен от форума единствено за груб език.
    Иска ми се да те има в този форум. А ти си доста млад според думите на на ДЖОВИНА и не се губи ако до младо дърво се постави голям и дебел колец да брани от бурите младото дърво докато израстне.

    Мерси за загрижеността, само че недей ги сравнява двете. Жовината е абсолютно разпасана, без грам свян и морал. Може би си забравил, как ти лепна диагноза "шизофрения"? Не се прави сега на света вода ненапита и по-добре се радвай, че я няма. В размяната на реплики с нея ако не си забелязал, влязох напълно преднамерено What a Face

    Колкото до колеца, позволявам си да отбележа, че някои хора тук имат деца на половината на моята възраст. Те вероятно имат доста по-голяма нужда от "здрав колец", доколкото познавам метеорологичната обстановка в тази шибана държава affraid
    Джови отлично ме познава и аз не си спомням да е използвала за мен думата "шизофрения", защото добре ме познава и при тежката ситуация на 5 октомври 2008 г. на 269 метра под връх Мусала/на Леденото езеро на 2702 метра н.в./, когато не се виждаше на 1 метър пътя от мъглата и острия сняг, който ни засипваше, при липса на ясно дефинирана пътека, моята здрава психика не се огъна, за разлика от нея, която изпадна в "ХИСТЕРИЯ" / едно състояние повече от шизофренно/ и аз, успях да изведа групата първо до едни бараки край хижа Мусала, да им нацепя дърва и да ги постопля, да се поосвежат и после да ги проводя безопасно до Горна Лифтена станция, която се оказа затворена поради профилактиката от една страна и от друга поради скоростта на вятъра над 120 км/час.
    После успях да убедя Директора на Въжената линия да ни осигури възможност да влезем при възможност на завет в Горна станция, а след това и да ни извозят с две кабини до Боровец, при повишен риск за сигурността на кабината.
    Така, че шизофренно болен трудно би се справил с тази ситуация. За мен е характерно, че аз съм човек със железна психика и трудно дерайлирам.
    Иначе напълно те разбирам, ти не се нуждаеш от подпори, но при често променящата се в политическо отношение обстановска в България е много важно да се знае кои в обществото са тухли и кои са пълнеж. Ти ме убеди че си от първите. Така да бъде.
    Така, че те очаквам на изборите в кабината да избереш № 11.
    Надявам се да не ми се разсърдиш, че те приканвам към избор на бюлетина № 11.
    С поздрав Апостол/а/ на Свободата!
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Апостолът на Свободата Чет Май 14, 2009 8:04 pm

    Stormy Sky написа:Няма да гласувам за Костов и Мавтин, за това можеш да си на 101% сигурен.

    А що се касае до "Джови" (жовина), не се опитвай да омаловажиш обидите, която тя нееднократно ти отправяше. Тя е парцал и следва да бъде разглеждана като такъв.
    Разбрах, че сте се познавали и сте се виждали. Но тя ако е трезвена е готина. но това рядко и се случва. Иначе се чудеше как из под вола теле да изкара само и само да ме уязви и обиди. Нищо Сторми. Аз няма да те мъча тебе за тези избори, защото ние сме безпризорни и всеки си е избрал камбанарията, чиято камбана иска да го буди сутрин. Засега моят камбанен звук ти не ще го припознаеш, но аз съм длъжен да работя за каузата, защото отлично разбирам от това каква икономика е нужна на България. Защото тази, която я градихме до 1989 година на мен не ми се искаше да градим и бях много пъти санкциониран, заради несъгласие с този тип политика. Аз не исках да градим икономика по първо направление в рубли и това ме закопаваше.
    Но не падах ни телом, ни духом. Изконсумирвах си санкциите и лелеяният ден в който Тодор Живков си отиде от челото на държавата отвори в небето над мен дългоочаквания син прозорец към същото това синьо небе.
    И за това синьо небе няма партия на която най-добре То да приляга. Единствено достойните за него са тези от Синята коалиция като СДС, ДСБ, БЗНС,БСДП;
    А останалитте като:
    - ДП/за съжаление този младеж АлПрам я води в погрешна посока/,
    - ССД и още някои, които през последните години се осъзнаха като:
    - Новото Време,
    - БНД, а тази на ВМРО водена от ченге, което няма нищо общо с Вардарска и Тракийска Македония и я повлече към дъното за пореден път, .

    Аз спирам тук за д апродължа поне след първата седмица с повече артефакти.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Rhino Чет Май 14, 2009 9:28 pm

    Stormy Sky написа:Няма да гласувам за Костов и Мавтин, за това можеш да си на 101% сигурен.

    А що се касае до "Джови" (жовина), не се опитвай да омаловажиш обидите, която тя нееднократно ти отправяше. Тя е парцал и следва да бъде разглеждана като такъв.

    Друже, не ме принуждавай да те санкционирам.
    Джовина не е член на форума /поне не официално/, но аз смятам, че грубите обиди трябва да се избягват дори срещу доскорошни членове на форум "Безпризорни".


    Последната промяна е направена от Rhino на Чет Май 14, 2009 9:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Rhino Чет Май 14, 2009 9:34 pm

    И тъй като разводнихме темата достатъчно, предлагам една рецепта за шишчета /този вид скара набира почти квалифицирано мнозинство/. Рецептата е много подходяща за дъртаци като мене, защото рискът да останем съвсем без зъби при дъвченето е достатъчно голям. Very Happy

    Режат се парчета от бута на локумчета - кило и половина. Накисват се за 12 часа в 100 г оцет и 300 г прясно мляко да омекнат. Натриват се с чер пипер и се опаковат с парче чушка от едната страна и две люспички лук от другата. Пекат се на шиш, докато опаковката изгори. После се солят на вкус.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Rhino Чет Май 14, 2009 10:10 pm

    Stormy Sky написа:
    Rhino написа:
    Stormy Sky написа:Няма да гласувам за Костов и Мавтин, за това можеш да си на 101% сигурен.

    А що се касае до "Джови" (жовина), не се опитвай да омаловажиш обидите, която тя нееднократно ти отправяше. Тя е парцал и следва да бъде разглеждана като такъв.

    Друже, не ме принуждавай да те санкционирам.
    Джовина не е член на форума /поне не официално/, но аз смятам, че грубите обиди трябва да се избягват дори срещу доскорошни членове на форум "Безпризорни".

    Знаеш какво ще стане ако ме санкционираш - ще останеш без мен.
    Не те съветвам да бързаш със заплахите What a Face

    Това не е заплаха, просто приятелски съвет.
    Обидите обикновено водят до ответна реакция и омагьосан кръг.
    Like a Star @ heaven
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Rhino Чет Май 14, 2009 10:19 pm

    Stormy Sky написа:
    Rhino написа:И тъй като разводнихме темата достатъчно, предлагам една рецепта за шишчета /този вид скара набира почти квалифицирано мнозинство/. Рецептата е много подходяща за дъртаци като мене, защото рискът да останем съвсем без зъби при дъвченето е достатъчно голям. Very Happy

    Режат се парчета от бута на локумчета - кило и половина. Накисват се за 12 часа в 100 г оцет и 300 г прясно мляко да омекнат. Натриват се с чер пипер и се опаковат с парче чушка от едната страна и две люспички лук от другата. Пекат се на шиш, докато опаковката изгори. После се солят на вкус.

    На няколко пъти се сблъсквам с описания на мариноване на месо в прясно мляко. Допускам, че е добра идея, но поради една или друга причина не съм го правил. Оцетът е добра идея също, но трябва да се внимава с него. Аз от малък съм зверски лаком на оцет и буквално накисвах краставиците с копър в него, след което дълго ги топях, а накрая го изпивах. Гастритът ме научи да го ползвам съвсем пестеливо, още повече, че нашият оцет се прави от синтетична оцетна киселина, карамел и вода, като тогава когато на шишето има нарисувана ябълка, му добавят и ябълкова есенция за лимонади и сапун.

    В този ред на мисли с оцета трябва да се внимава. Киселината при мариноването овкусява месото но не го кара непременно да омекне. Пълна чашка хубава ракия обаче гарантирано ще накара месото да омекне. С чушка или без, шишовете стават, когато има хубава жар и добре почистена от сгурията скара.

    Доколкото знам, оцетът се използва за отпускане на жилите. Аз не съм голям фен на оцета /истински или не/ и използвам лимонов сок винаги, когато може, за заместител - особено при салати.

    Млякото обаче омекотява месото. Не знам дали знаеш, обаче Тората изрично забранява месо да се вари в мляко, дори 10-тата заповед в първоначалния вариант май е била в този смисъл. За киснене изобщо нищо не се казва. pig
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Rhino Чет Май 14, 2009 10:47 pm

    Stormy Sky написа:
    Rhino написа:Доколкото знам, оцетът се използва за отпускане на жилите. Аз не съм голям фен на оцета /истински или не/ и използвам лимонов сок винаги, когато може, за заместител - особено при салати.

    Млякото обаче омекотява месото. Не знам дали знаеш, обаче Тората изрично забранява месо да се вари в мляко, дори 10-тата заповед в първоначалния вариант май е била в този смисъл. За киснене изобщо нищо не се казва. pig

    Оцетът със сигурност не отпуска жилите. Жилите се стопяват, когато парчето месо се пече или задушава цяло на тих огън elephant

    А в Тората пише (цитирам по памет): "не вари теле в майчиното му мляко" Laughing

    Не теле, а яре! Laughing Laughing Laughing
    Изобщо месото и млякото трябвало да се консумират отделно в еврейската религия.

    Оцетът отпуска жилите, това е доказано. Все пак съм лекарско чадо. Smile
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Апостолът на Свободата Чет Май 14, 2009 10:51 pm

    Stormy Sky написа:
    Rhino написа:
    Stormy Sky написа:
    Rhino написа:
    Stormy Sky написа:Няма да гласувам за Костов и Мавтин, за това можеш да си на 101% сигурен.

    А що се касае до "Джови" (жовина), не се опитвай да омаловажиш обидите, която тя нееднократно ти отправяше. Тя е парцал и следва да бъде разглеждана като такъв.

    Друже, не ме принуждавай да те санкционирам.
    Джовина не е член на форума /поне не официално/, но аз смятам, че грубите обиди трябва да се избягват дори срещу доскорошни членове на форум "Безпризорни".

    Знаеш какво ще стане ако ме санкционираш - ще останеш без мен.
    Не те съветвам да бързаш със заплахите What a Face

    Това не е заплаха, просто приятелски съвет.
    Обидите обикновено водят до ответна реакция и омагьосан кръг.
    Like a Star @ heaven

    Декларирам си позицията съвсем целенасочено, за да не се зароди заблудата какво ще произтече, ако някой се върне ни лук ял ни лук мирисал. Знам че си карал Телето да пише бележки от твое име на въпросната кална дамичка. Не знам дали забелязваш, че се чувствам комфортно тук, подкрепям те, но не бих желал този комфорт постепенно да деградира по силата на компромиси с трети лица, на които нищо не дължа.

    Когато ме убедиш, че не съществуват мои снимки, направени против изричното ми желание, тогава ще се съглася, че не съм в правото си да обидя този или онзи What a Face

    От тук нататък, считам въпроса за приключен.

    ПП Ако някой не му харесва конституцията, да не се жалва в съда.

    Некви възражения? What a Face
    Сторми Sky, виждам, че си рязък. Правиш се и малко нанахален, твърде рязък си, но аз искрено желая админа, който е страшно толерантен като човек ако го познаваш, да не те отстрани и ще се застъпвам за теб. Но не харесвам циничния ти език. Поради това те моля този циничен или по-скоро уличен език е там за стадиона, ако си левскар или цесекар. Но ако си славист няма да ти стои добре. Все пак повечето тук сме отраснали в отбран среда всрлред особено интелегентни хора в тази страна.
    Говориш за снимки. Кой ти е правил снимки проттив волята. И ти като Надя на девица ли ще се правиш?
    Нали като отиддем на екскурзия ще си направим снимки с наше съгласие. Какво му е лошото. Бил си на среща с д-р Галя Даковска и тя вероятно ти е правила снимка подразбирам? Защото само тя ходи с фотоапарат. И на мен тя ми прави снимки на 16 януари чрез един брадатко Любо Вучков от Младост. Деклариран като член на ДСБ, а пя лебедовата песен на ДСБ пред Народното Събрание с тези които се опитаха да правят протест срещу тройната коалиция , а бяха срещу всички партиии.
    Пак ти казвам постарай се да бъдеш приятел а не се прави, че си враг всред безпризорните на всички.


    Последната промяна е направена от Апостолът на Свободата на Чет Май 14, 2009 10:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Rhino Чет Май 14, 2009 10:51 pm

    Знам че си карал Телето да пише бележки от твое име на въпросната кална дамичка.

    Това не отговаря изобщо на истината. affraid
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Rhino Чет Май 14, 2009 11:55 pm

    Къде изчезна Emma? Smile
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Апостолът на Свободата Пет Май 15, 2009 12:29 am

    Stormy Sky написа:
    Апостолът на Свободата написа:Нали като отиддем на екскурзия ще си направим снимки с наше съгласие. Какво му е лошото.

    Да, аз съм приятел и носорогът на четири очи може да ти обясни каква точно ми е интимната мотивация да подържам толкова тесни връзки с него Laughing Laughing Laughing

    Колкото до снимките - от сега ти казвам, че мога да съдействам единствено зад обектива. Бих се снимал единствено с аксесоари, които значително затрудняват разпознаването на лицето. Слава богу, това е нещо, което и тийнейджърите вече разбират What a Face
    Става Сторми. Ти ще ни снимаш, но при това положение за предпочитане е единствено с нашите си фотоапарати.
    Надявам се няма да възразиш?
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Апостолът на Свободата Пет Май 15, 2009 12:31 am

    Rhino написа:Къде изчезна Emma? Smile
    След диалога със Сторми относно възрастта, като че ли тя се позасегна малко. Трябва да сме по внимателни с дамите, за да не си останем само мъжки форум.
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Апостолът на Свободата Пет Май 15, 2009 2:42 am

    Stormy Sky написа:
    Апостолът на Свободата написа:Става Сторми. Ти ще ни снимаш, но при това положение за предпочитане е единствено с нашите си фотоапарати.
    Надявам се няма да възразиш?

    Не съм заложна къща, но мисля, че може да стане Laughing

    Гледам, двете жалки проститутки са побеснели оттатък. Понеже съм с макарон и не мога да набера кода, мога да им препоръчам да се регистрират, дано им ремонтира чорбаджията реотана Laughing

    Мерси на татенцето Пиночет за линка Laughing
    В какъв смисъл не си заложна къща? Най-малкото искам да ти залагам цифрова техника. Ти пожела да си фотото и аз не възразявам. Прати ми инфо на лично съобщение. Напиши з акого иде реч и ще те подпомогна.
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Апостолът на Свободата Вто Май 19, 2009 1:55 pm

    Stormy Sky написа:
    Апостолът на Свободата написа:Ти пожела да си фотото и аз не възразявам. Прати ми инфо на лично съобщение. Напиши з акого иде реч и ще те подпомогна.

    Г-н Апостоле, за момента не виждам необходимост да засекретиме разискванията Laughing
    Нямах достъп до БЕЗПРИЗОРНИ до снощи!
    Но се съгласявам. Ти ще речеш, кога да излезеш от анонимност! Дано не е физическа причината? Защото аз бях със счупен крак, но нямах скрупули и гледах да съм там, дори и да не съм си най-отпред.
    Но бях винаги с дух около ДЖОВИНА!
    Посля ТЯ такова КОМПРО...ЧЕ взе че с черноморска ФЕЯ на мене спретна, че на тебе СВЯТ би ТИ се завил!?!
    Но ето, като гледам снимки тука, ... там, ... сам си се чудя, и се мая, тъй защо в приятели накрая се извая моя край и почнах да чета за всичко в рима тук и там, за да разбера, че ГЛОБУСА е кръгъл, че най-добре е да съм вънка,
    за да не вадя, с голите си ръце, кестени на други ... от жаравата в ПЕЩА!
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Надя Вто Май 19, 2009 5:42 pm

    Рино, сега правих шишчета на скара по твоята рецепта, дето се киснат 12 часа в мляко и оцет. Страхотна работа. 2 часа не можем да се отделим от масата. И с бира вървят. Smile
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Rhino Вто Май 19, 2009 5:52 pm

    Надя написа:Рино, сега правих шишчета на скара по твоята рецепта, дето се киснат 12 часа в мляко и оцет. Страхотна работа. 2 часа не можем да се отделим от масата. И с бира вървят. Smile

    cheers

    Супер! Радвам се много.
    Гарнитура каква слагате?
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Надя Вто Май 19, 2009 5:56 pm

    Rhino написа:
    Надя написа:Рино, сега правих шишчета на скара по твоята рецепта, дето се киснат 12 часа в мляко и оцет. Страхотна работа. 2 часа не можем да се отделим от масата. И с бира вървят. Smile

    cheers

    Супер! Радвам се много.
    Гарнитура каква слагате?
    Въобще не опряхме до гранитура, защото преди това бяхме на шопска салата и ракия. Само месо. Smile
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Апостолът на Свободата Вто Май 19, 2009 5:58 pm

    Надя написа:Рино, сега правих шишчета на скара по твоята рецепта, дето се киснат 12 часа в мляко и оцет. Страхотна работа. 2 часа не можем да се отделим от масата. И с бира вървят. Smile
    Значи можем да се възползваме от твоето умение. Предлагам на манастир "7-те Престола, отстоящ на 9 км. от ж.п.гара Пролет в Искарското ДЕФИЛЕ. Крайно време е де се престрасиш! Аз ще те браня от думи хорски, ако виждат у теб скрити, или укрити дефекти!
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Надя Вто Май 19, 2009 6:03 pm

    Апостолът на Свободата написа:
    Надя написа:Рино, сега правих шишчета на скара по твоята рецепта, дето се киснат 12 часа в мляко и оцет. Страхотна работа. 2 часа не можем да се отделим от масата. И с бира вървят. Smile
    Значи можем да се възползваме от твоето умение. Предлагам на манастир "7-те Престола, отстоящ на 9 км. от ж.п.гара Пролет в Искарското ДЕФИЛЕ. Крайно време е де се престрасиш! Аз ще те браня от думи хорски, ако виждат у теб скрити, или укрити дефекти!
    Най-големият ми дефект е, че съм дивак и много много не обичам срещите с хора. А иначе доверие ти имам. Smile
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Апостолът на Свободата Вто Май 19, 2009 6:06 pm

    Надя написа:
    Апостолът на Свободата написа:
    Надя написа:Рино, сега правих шишчета на скара по твоята рецепта, дето се киснат 12 часа в мляко и оцет. Страхотна работа. 2 часа не можем да се отделим от масата. И с бира вървят. Smile
    Значи можем да се възползваме от твоето умение. Предлагам на манастир "7-те Престола, отстоящ на 9 км. от ж.п.гара Пролет в Искарското ДЕФИЛЕ. Крайно време е де се престрасиш! Аз ще те браня от думи хорски, ако виждат у теб скрити, или укрити дефекти!
    Най-големият ми дефект е, че съм дивак и много много не обичам срещите с хора. А иначе доверие ти имам. Smile
    Затова ограждам в червено, тоест премахвам от текста четири знака/думи, съюзи, срички/ оградени в червено в твоето изявление "Най-големият ми дефект е, че съм дивак и много, много не обичам срещите с хора. А иначе доверие ти имам". Става ли! Стягай дисагите и дай да направим срещата на века на горе отбелязания от мен манастир. Ще се обадя на презвитера ВЕСЕЛИНА и ще уредя стаите. Аз ще ти поема цената от 15 лв. Като начало двамата, но може, админа с щерка му, жена му и готината му 39 годишна като момиченце пред матура балдъза. Нали ти свърши учебната година? Приемаш ли?
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Rhino Вто Май 19, 2009 10:28 pm

    Надя написа:
    Rhino написа:
    Надя написа:Рино, сега правих шишчета на скара по твоята рецепта, дето се киснат 12 часа в мляко и оцет. Страхотна работа. 2 часа не можем да се отделим от масата. И с бира вървят. Smile

    cheers

    Супер! Радвам се много.
    Гарнитура каква слагате?
    Въобще не опряхме до гранитура, защото преди това бяхме на шопска салата и ракия. Само месо. Smile

    Обичаш ли гъски? Smile
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Апостолът на Свободата Сря Май 20, 2009 1:28 am

    Rhino написа:
    Надя написа:
    Rhino написа:
    Надя написа:Рино, сега правих шишчета на скара по твоята рецепта, дето се киснат 12 часа в мляко и оцет. Страхотна работа. 2 часа не можем да се отделим от масата. И с бира вървят. Smile

    cheers

    Супер! Радвам се много.
    Гарнитура каква слагате?
    Въобще не опряхме до гранитура, защото преди това бяхме на шопска салата и ракия. Само месо. Smile

    Обичаш ли гъски? Smile
    Чудя се да плача или да се смея! Надето приема безплатни рецепти от Рино и нищо не дава в обратна посока? Ути Бъчваров за да каже една колко пари смъква от реклама, а тук ей виж, че Надя само седи на тъч линията, на гьоме. Изкопчи една рецепта, веднатга я изпробва и е до тук ... !

    И колко е куражлия Надето?
    Но опре ли ножа до кокъла дава веднага заден ход!
    Цели 9 часа чакам отговора й и безпризорните ще ни вдигнат червен картон, че на клюката вдъхвмаме напразни надежди.
    А пък аз да си призная, имам ли голов пас веднага целя вратата и окато футболист едн овреме си признавам, че при мен нямаше празно. Нито Яшин, нита Беара, нито Грошич, Нито Жилмар, нито Данчо Юосифов , нито Жора Найденов, нито Боби Михайлов или пък Иванков биха ме спрели.
    Имах деян за три мача.
    Но ... една ... тройка по пеене ме изпрати на тъч линията.
    Наште в къщи ми казаха, че съм си развалил успеха и съм ... до тука с футбола!
    А то тройката беше, защото не гледах в устата учителката ни по пеене!
    И изведнъж тя ме рехпресира, а в неделя я видях на прощъпулника на Синята Коалиция в НДК и си рекох пак ще избегне критиката?!
    Ама айде да не търся под вола теле, че може да ударя на камъче!

    Sponsored content


    Какъв вид скара обичате? - Page 2 Empty Re: Какъв вид скара обичате?

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Вто Май 21, 2024 2:25 am