bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


+10
Hunter Douglas
jasmin
Admin
Плюшен
momo
blue
Апостолът на Свободата
Emma
Надя
Rhino
14 posters

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пет Май 29, 2009 11:12 am

    Апостолът на Свободата написа:Рино, Ригас, Таки, П.К. имат ли нормален достъп тук в Безпризорни?

    Разбира се, Апостоле. Само че колективен достъп, в лицето на Таки. Very Happy
    Аз помолих Надя да го покани и като член, но той отказа.
    Smile
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пет Май 29, 2009 11:50 am

    Целта мила Агата беше като се изгони маса народ от онзи форум да се намали до минимум мисията на административният екип за опазването на личните тайни на съфорумци

    Ей за дебели лъжи като горната идеше реч. Smile
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Апостолът на Свободата Пет Май 29, 2009 12:57 pm

    Rhino написа:
    Апостолът на Свободата написа:Rhino, Ригас, Таки, П.К. имат ли нормален достъп тук в Безпризорни?

    Разбира се, Апостоле. Само че колективен достъп, в лицето на Таки. Very Happy
    Аз помолих Надя да го покани и като член, но той отказа.
    Smile
    В такъв случай намирам, че е почтено и "РИГАС ФОРУМ" да даде достъп до форума си на теб чрез потребителското име "Българанъ", което да изразява колективния достъп на "Българанъ", и "Rhino" в "РИГАС ФОРУМ".

    Защо предлагам това да стане чрез "Българанъ", а не чрез "Rhino"?

    Защото уважавания админ на "РИГАС ФОРУМ" - "П.К." също има основно име в нета известно като "Ригас" и допълнително като "Таки".
    И във "Безпризорни ФОРУМ" на него достъпа му е осигурен чрез колективното потребителско име "Таки".

    На тези две потребителски имена: основно изразено с "Ригас" и допълнително - с "Таки", доколкото разбирам съответстват потребителски имена за админа на "Безпризорни ФОРУМ" основно изразено с "Rhino" и допълнитеилно - с "Българанъ", което е аналогично на Таки, имащо достъп в "Безпризорни ФОРУМ".

    Надявам се този мой малък анализ да впечатли админа на "РИГАС ФОРУМ", който да възстанови правото на "Българанъ" да пише в "РИГАС ФОРУМ".
    Защо е необходимо?
    Необходимо е! - за да се избегнат отговори на Таки в "РИГАС ФОРУМ",
    за изказани от Rhino мнения във "Безпризорни ФОРУМ"
    и аналогично на Rhino в "Безпризорни ФОРУМ",
    за изказани от Таки мнения в "РИГАС ФОРУМ" с копи пейст!
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пет Май 29, 2009 5:10 pm

    Престани да даваш акъл там където си гост !

    Кра/о/тко и ясно. Very Happy
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Надя Пет Май 29, 2009 6:09 pm

    След всичко, което се изрече по наш адрес, никак, ама никак не е достойно да им се кланяме.
    Ами не ги ли виждате, че всичките там са вземи единия, блъсни в другия?! Правилно ги е оценил Сиккор, затова не им даваше възможност на някои хора дори и да се доближат до форума, камо ли да си ръсят простотиите си. Там им е мястото, в клоаката, при баш майстора!Smile
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Пет Май 29, 2009 8:18 pm

    Логик написа:
    Какво е положението с нашите форумни герои? За да разъждаваме за тях в пълнота - не че това е необходимо, но за да отговорим на нечии многократно заявени щения, - трябва да ги разглеждаме в два "възможни свята". (Обърнете внимание, че при тях нещата са обратни на митичните същества.) В единия свят, "нашия", те са реални човешки личности, които имат очакваните за всички хора свойства: възраст, вероятно пол, вероятно образование и вероятно политически възгледи. Съдейки по текстовете, които произвеждат, ние определено можем да им приписваме свойства като "глупост", "сексуални предпочитания", "простащина", "комплекс за малоценност" и още редица други. Същите личности обаче ни се представят и като пришълци от един друг "възможен свят", обикновено наричан "политическо пространство". ТАМ обаче те не съществуват - в политиката просто такива субекти липсват. Как тогава да им приписваме някакви ПОЛИТИЧЕСКИ свойства като "ляв" или "десен"? На какви основания можем да направим това? На собствените им декларации? - Ако това е някакво основание, тогава ще трябва да повярваме във всички самообявили се за месии. На текстовете им, въз основа на които съдим зя техните ментални качества? - Такива също не откриваме! Нито три интернетни статийки отпреди пет години са достатъчен материал, нито членуването в някакво клубче - пак преди пет години - е политически актив, нито пък клозетните откровения са политическа платформа.
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Пет Май 29, 2009 8:18 pm

    Rolling Eyes
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пет Май 29, 2009 11:35 pm

    Надя написа:След всичко, което се изрече по наш адрес, никак, ама никак не е достойно да им се кланяме.
    Ами не ги ли виждате, че всичките там са вземи единия, блъсни в другия?! Правилно ги е оценил Сиккор, затова не им даваше възможност на някои хора дори и да се доближат до форума, камо ли да си ръсят простотиите си. Там им е мястото, в клоаката, при баш майстора!Smile

    Тъкмо смятах да се запиша като Българанъ в ЕСФ...
    Но реших да не изоставям моите канарчета... Laughing
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Съб Май 30, 2009 12:19 am

    Rolling Eyes
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Съб Май 30, 2009 12:06 pm

    Emma написа:
    Логик написа:
    Какво е положението с нашите форумни герои? За да разъждаваме за тях в пълнота - не че това е необходимо, но за да отговорим на нечии многократно заявени щения, - трябва да ги разглеждаме в два "възможни свята". (Обърнете внимание, че при тях нещата са обратни на митичните същества.) В единия свят, "нашия", те са реални човешки личности, които имат очакваните за всички хора свойства: възраст, вероятно пол, вероятно образование и вероятно политически възгледи. Съдейки по текстовете, които произвеждат, ние определено можем да им приписваме свойства като "глупост", "сексуални предпочитания", "простащина", "комплекс за малоценност" и още редица други. Същите личности обаче ни се представят и като пришълци от един друг "възможен свят", обикновено наричан "политическо пространство". ТАМ обаче те не съществуват - в политиката просто такива субекти липсват. Как тогава да им приписваме някакви ПОЛИТИЧЕСКИ свойства като "ляв" или "десен"? На какви основания можем да направим това? На собствените им декларации? - Ако това е някакво основание, тогава ще трябва да повярваме във всички самообявили се за месии. На текстовете им, въз основа на които съдим зя техните ментални качества? - Такива също не откриваме! Нито три интернетни статийки отпреди пет години са достатъчен материал, нито членуването в някакво клубче - пак преди пет години - е политически актив, нито пък клозетните откровения са политическа платформа.

    clown clown clown
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Нед Май 31, 2009 4:44 pm

    Колко сте несправедлива! Що каламбур от мен е видял тоз форум, що чудо! И сега ми идва един, малко варнински ми звучи:
    Небеса - Нъ-йебе-са.


    С каквито се събереш, такъва започваш да ги плямпаш.

    Парафраза с логически извод.
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Нед Май 31, 2009 10:59 pm

    Rhino написа:Колко сте несправедлива! Що каламбур от мен е видял тоз форум, що чудо! И сега ми идва един, малко варнински ми звучи:
    Небеса - Нъ-йебе-са.


    С каквито се събереш, такъва започваш да ги плямпаш.

    Парафраза с логически извод.

    Уф, бе! Crying or Very sad
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Нед Май 31, 2009 11:49 pm

    Уф, не уф - това е положението...

    Какви ги говориш за Беролина - че била "Синя"...Синя е, колкото аз и тя сме балерини... Laughing Laughing
    Ами нали Tull разказа случая за "познанството си" с Беролина и за това, че я беше посетил в Берлин, в квартирата й, където е портрета на Че Гевара и всичките тъпотии...и че си е комунистка отвсякъде...ама ти, за да има с кого да се бориш...твърдиш "Беролина е синя, та синя" .


    Абе, Риъл, ти не разбираш ли от художествена измислица? Няма нужда да се мъчиш с моите скомни опити - прочети малко класика поне... Very Happy Very Happy Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пон Юни 01, 2009 3:00 am

    Сега на въпроса. Не се чувствам канарче, и ти благодаря за джентълменския отговор и експеримент с помощта на ЕмПи.
    Ще говоря с Рино, че само той има право на регистрация с този ник, но от друг е-майл адрес. Благодаря ти!


    Апостоле, благодаря ти за съдействието.
    Мисля, че съм се изказал по въпроса за евентуалното си членство в ЕСФ достатъчно ясно. Аз практически се оттеглих от участие там, въпреки че анкетата между форумните членове ме възстанови, защото не се чувствах достатъчно защитен както срещу произвола на тамошния админ, така и срещу просташките нападките на част от тамошните форумци. Въпреки това, бях повторно и окончателно баннат. Няма да пиша там под друг ник, освен ако горните обидни препятствия не бъдат премахнати. Smile
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Апостолът на Свободата Пон Юни 01, 2009 3:55 am

    Rhino написа:Сега на въпроса. Не се чувствам канарче, и ти благодаря за джентълменския отговор и експеримент с помощта на ЕмПи.
    Ще говоря с Рино, че само той има право на регистрация с този ник, но от друг е-майл адрес. Благодаря ти!


    Апостоле, благодаря ти за съдействието.
    Мисля, че съм се изказал по въпроса за евентуалното си членство в ЕСФ достатъчно ясно. Аз практически се оттеглих от участие там, въпреки че анкетата между форумните членове ме възстанови, защото не се чувствах достатъчно защитен както срещу произвола на тамошния админ, така и срещу просташките нападките на част от тамошните форумци. Въпреки това, бях повторно и окончателно баннат. Няма да пиша там под друг ник, освен ако горните обидни препятствия не бъдат премахнати. Smile
    "Горните обидни препятствия", допускам от от отговора до мен на админ ЕСФ, са "премахнати" от админ на ЕСФ. Регистрирай Българанъ с друг е-майл. И ако има изкуствение и нарочни оскърбления, аз ще сезирам админ на ЕСФ.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пон Юни 01, 2009 4:28 am

    Апостоле, имаш поща. Smile
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Джовина към Апостола

    Писане  Надя Сря Юни 03, 2009 5:44 pm

    Ти от кога започна да зиеш* бира с пачаври и развратници като мене? Тук ми отговори, естествено
    Признат грях, не бил грях.
    зиеш* да се чете като пиешSmile
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Сря Юни 03, 2009 5:57 pm

    Надя написа:
    Ти от кога започна да зиеш* бира с пачаври и развратници като мене? Тук ми отговори, естествено
    Признат грях, не бил грях.
    зиеш* да се чете като пиешSmile

    Апостоле, оти си губиш ценното време... Very Happy

    Я да видим бай Таки какво иска:
    Линкче, ембедче?

    Ето "линкче с коментар":

    http://forum.mediapool.bg/viewtopic.php?t=4431&postdays=0&postorder=asc&start=180

    Това е болестно състоятие на съзнанието...
    Такава фантазия не може да бъде нормална!
    Ще ми говори за Пазолини. Намерил какво от Пазолини.

    Нещастник!
    _________________
    The best way out is always through
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Надя Сря Юни 03, 2009 6:04 pm

    Аз като ти казвах, че Апостола е несериозен човек, ти не ми вярваш. Той е толкова Апостол, колкото Реалистка е реалист. И така и вака. Smile
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Сря Юни 03, 2009 9:01 pm

    Надя написа:Аз като ти казвах, че Апостола е несериозен човек, ти не ми вярваш. Той е толкова Апостол, колкото Реалистка е реалист. И така и вака. Smile

    Апостола търси в хората главно положителното.
    За Реалистка не искам да се изказвам, щото е дама.
    Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Сря Юни 03, 2009 9:14 pm

    Само че в случая се наложи да се покани и преводачка, тъй като Апостолът настояваше да се обърне към народа на античен български .

    Може да се наложи да се покани и спасител от морето, ако не му е омръзнало вече да се трепе бадева... Very Happy Very Happy Very Happy
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Сря Юни 03, 2009 11:45 pm

    Rhino написа:Само че в случая се наложи да се покани и преводачка, тъй като Апостолът настояваше да се обърне към народа на античен български .

    Може да се наложи да се покани и спасител от морето, ако не му е омръзнало вече да се трепе бадева... Very Happy Very Happy Very Happy

    Кой това? Surprised
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Юни 04, 2009 1:25 am

    Emma написа:
    Rhino написа:Само че в случая се наложи да се покани и преводачка, тъй като Апостолът настояваше да се обърне към народа на античен български .

    Може да се наложи да се покани и спасител от морето, ако не му е омръзнало вече да се трепе бадева... Very Happy Very Happy Very Happy

    Кой това? Surprised

    Карай, няма значение...
    Ако хвърли пояса, ще си проличи кой е. Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Юни 04, 2009 3:07 pm

    Таки написа:
    колко много той /Rhino/ и подобните му са допринесли за свиването на електората на класическата десница.


    mara pepelia6ka написа:
    Преди дни подминах тази реплика на Таки, макар че бях съвсем солидарна с нея.

    Razz
    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Апостолът на Свободата Пет Юни 05, 2009 12:39 am

    Надя написа:Аз като ти казвах, че Апостола е несериозен човек, ти не ми вярваш. Той е толкова Апостол, колкото Реалистка е реалист. И така и вака. Smile
    И това ти изявление Надя, разбирам, че е извлечен от писанията ми извод пред скоби, така ли?

    Sponsored content


    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 2 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пон Май 20, 2024 10:20 pm