bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


+10
Hunter Douglas
jasmin
Admin
Плюшен
momo
blue
Апостолът на Свободата
Emma
Надя
Rhino
14 posters

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Апостолът на Свободата
    Апостолът на Свободата


    Брой мнения : 202
    Join date : 24.04.2009
    Age : 76
    Местожителство : Sofia-Lulin, Bulgaria

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Апостолът на Свободата Пет Юни 05, 2009 12:45 am

    Rhino написа:
    Надя написа:След всичко, което се изрече по наш адрес, никак, ама никак не е достойно да им се кланяме.
    Ами не ги ли виждате, че всичките там са вземи единия, блъсни в другия?! Правилно ги е оценил Сиккор, затова не им даваше възможност на някои хора дори и да се доближат до форума, камо ли да си ръсят простотиите си. Там им е мястото, в клоаката, при баш майстора!Smile

    Тъкмо смятах да се запиша като Българанъ в ЕСФ...
    Но реших да не изоставям моите канарчета... Laughing
    Не слушай жените, особено като ги е страх да си покажат носа извън юргана.
    Регистрирай се като БЪЛГАРАНЪ, защото това е въпрос на достойнство.
    А иначе оценката на Надя е несериозна.
    Няма клоака. Има форум, който е образ и подобие на администриращия го! Ако той е цапан с фекалии, това не значи че фхорума е "ФЕКАЛИЙЕН"!
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Надя Пет Юни 05, 2009 12:56 am

    Апостолът на Свободата написа:
    Rhino написа:
    Надя написа:След всичко, което се изрече по наш адрес, никак, ама никак не е достойно да им се кланяме.
    Ами не ги ли виждате, че всичките там са вземи единия, блъсни в другия?! Правилно ги е оценил Сиккор, затова не им даваше възможност на някои хора дори и да се доближат до форума, камо ли да си ръсят простотиите си. Там им е мястото, в клоаката, при баш майстора!Smile

    Тъкмо смятах да се запиша като Българанъ в ЕСФ...
    Но реших да не изоставям моите канарчета... Laughing
    Не слушай жените, особено като ги е страх да си покажат носа извън юргана.
    Регистрирай се като БЪЛГАРАНЪ, защото това е въпрос на достойнство.
    А иначе оценката на Надя е несериозна.
    Няма клоака. Има форум, който е образ и подобие на администриращия го! Ако той е цапан с фекалии, това не значи че фхорума е "ФЕКАЛИЙЕН"!
    Що, бре Апостоле, да не би вече да се нуждаеш от подкрепление? Нали си смелчага? Оправяй се сам. Smile Ние нашия Админ си го даваме само при едно условие, ако колегата му от ЕСФ се регистрира тук като Ригас. Basketball
    blue
    blue


    Брой мнения : 104
    Join date : 26.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blue Пет Юни 05, 2009 1:46 am

    Апостолът на Свободата написа:
    Надя написа:Бих предложила на Апостола да приключва с мисията и да си се завръща тук и по-малко философстване. Както и да се мъчи да отъждестви фашизма с комунизма, просто някак не се получава, защото комунистът ако е комунист трябва да бъде преди всичко човечен и да се опитва всячески да помага на хората, а не да ги мачка. Neutral
    Здравей Надя!
    Разбирам несъгласието ти с изразеното от мен в този Ми постинг:
    http://rigas.forumotion.com/forum-f1/topic-t100-585.htm#38106 ,
    но да си призная такава е истината.
    Наистина значението на доктрината ФАШО се припокрива с доктрината за КОМУНАРСТВОТО!
    АПОСТОЛЕ, пусни ми и постингите в които доказвам, че джовина и мара са анархо-комунистки! Наде, извинявай ако те засягам, но по поведението на двете форумни примадони от кафе-шантана мога само да съдя, че напълно споделят идеята на анархо-комунистите за свободната любов! Нещо повече - в широко рекламирания си публично личен живот, те демонстрират личния си морален упадък!
    blue
    blue


    Брой мнения : 104
    Join date : 26.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blue Пет Юни 05, 2009 1:53 am

    Rhino написа:Само че в случая се наложи да се покани и преводачка, тъй като Апостолът настояваше да се обърне към народа на античен български .

    Може да се наложи да се покани и спасител от морето, ако не му е омръзнало вече да се трепе бадева... Very Happy Very Happy Very Happy
    колажът е прикрит с черно платно, както беше прикрита кенефната инсталация на Давид Черни! Very Happy
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Надя Пет Юни 05, 2009 2:02 am

    Не знам, Блу, но в моралния кодекс на комуниста пише друго:
    Честност и правдивост, скромност и нравствена чистота*, обикновен личен живот и обществена дейност.
    Взаимно уважение в семейството и грижа за възпитанието на децата
    Ако анархистите са решили, че това е глупост и че не трябва да спазват подобни препоръки, може наистина да са измислили друго, а именно че свободната любов е нещо хубаво и че трябва да се опита от всички. Аз обаче нямам нищо общо с анархистите, още по-малко с техните правила. Neutral
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пет Юни 05, 2009 4:31 am

    blue написа:
    Rhino написа:Само че в случая се наложи да се покани и преводачка, тъй като Апостолът настояваше да се обърне към народа на античен български .

    Може да се наложи да се покани и спасител от морето, ако не му е омръзнало вече да се трепе бадева... Very Happy Very Happy Very Happy
    колажът е прикрит с черно платно, както беше прикрита кенефната инсталация на Давид Черни! Very Happy

    ха-ха-ха...черна дупка you mean... Very Happy Very Happy Very Happy

    Пардон, сега видях черния воал.
    Красота - напомня ми Малевич. Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Съб Юни 06, 2009 1:36 am

    Преди последните президентски избори, ние с Петьо Камасутрата се бяхме хванали на нещо като бас: дали Беронов ще вземе повече или по-малко от ... 17% ! ! Спечелих аз, разбира се, и си запазих цял и невредим швенгела. Но не се гордея с тази победа, след като реалният резултат се оказа по-малко от 10% , т.е. ние сме играли една твърде елементарна игра.

    Ако днес сме сериозни, трябва да се обзаложим за Синята Коалиция на ниво 7%. Има ли желаещи ?


    Very Happy Very Happy Very Happy

    Пак ли швенгела ще заложиш?
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Съб Юни 06, 2009 1:48 am

    Това звучи доста по-Ентелегентно ... да ме прощава бащата на българската Анелия ...

    Каквото, толкова.
    Важното да хване дикиш...не може винаги хем дълъг, хем зелен. Very Happy
    blue
    blue


    Брой мнения : 104
    Join date : 26.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blue Съб Юни 06, 2009 6:29 pm

    Rhino написа:
    blue написа:
    Rhino написа:Само че в случая се наложи да се покани и преводачка, тъй като Апостолът настояваше да се обърне към народа на античен български .

    Може да се наложи да се покани и спасител от морето, ако не му е омръзнало вече да се трепе бадева... Very Happy Very Happy Very Happy
    колажът е прикрит с черно платно, както беше прикрита кенефната инсталация на Давид Черни! Very Happy

    ха-ха-ха...черна дупка you mean... Very Happy Very Happy Very Happy

    Пардон, сега видях черния воал.
    Красота - напомня ми Малевич. Very Happy
    Остави ги да скърбят! Neutral Чудя се, дали някой не им намекна, че преди избори Не е удачно да се плюе по членове и симпазитанти на Синята Коалиция?
    Апостола се опита да ме помирява с тия двете, в резултат на което го изтрих и баннах от скайпа си.
    На снимката, преди да бъде закрита с черния воал, ясно си личи приятелската прегръдка между джовина и апостола!
    Аз от себе си и убежденията си НЕ отстъпвам!
    blue
    blue


    Брой мнения : 104
    Join date : 26.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blue Съб Юни 06, 2009 6:36 pm

    Пояснение до Апостола -
    Апостоле, с кого точно ще ме ме "помиряваш"? С ония, които в последните си форумни изяви нарушиха българските и европейските закони, нарушиха Конституцията на България, нарушиха основните ни права?
    Не съм ги забравила!
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Надя Съб Юни 06, 2009 6:50 pm

    Блу, хубаво е да намериш сили да прощаваш. Ти си млада още, животът е пред теб, не се е случило кой знае какво между Вас, вярвай ми, всичко след време се забравя, пък и в края на краищата нека всеки сам избира как да си живее живота, виж не така стои въпросът, ако някой ти отнеме голямата любов, тогава трудно се прощава. Но мисля си и че и в такива случаи човек трябва да се успокоява, защото както е казал народът -всяко зло за добро. Smile
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Съб Юни 06, 2009 10:40 pm

    Надя написа:Блу, хубаво е да намериш сили да прощаваш. Ти си млада още, животът е пред теб, не се е случило кой знае какво между Вас, вярвай ми, всичко след време се забравя, пък и в края на краищата нека всеки сам избира как да си живее живота, виж не така стои въпросът, ако някой ти отнеме голямата любов, тогава трудно се прощава. Но мисля си и че и в такива случаи човек трябва да се успокоява, защото както е казал народът -всяко зло за добро. Smile

    Стига бе Наде. Как може някой да вземе Любовта на друг ? No Ми нали тоя дето " го вземат" е искал да бъде взет и също си е направил своя избор! Idea
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Надя Нед Юни 07, 2009 12:00 am

    Emma написа:
    Надя написа:Блу, хубаво е да намериш сили да прощаваш. Ти си млада още, животът е пред теб, не се е случило кой знае какво между Вас, вярвай ми, всичко след време се забравя, пък и в края на краищата нека всеки сам избира как да си живее живота, виж не така стои въпросът, ако някой ти отнеме голямата любов, тогава трудно се прощава. Но мисля си и че и в такива случаи човек трябва да се успокоява, защото както е казал народът -всяко зло за добро. Smile

    Стига бе Наде. Как може някой да вземе Любовта на друг ? No Ми нали тоя дето " го вземат" е искал да бъде взет и също си е направил своя избор! Idea
    Ами тогава ще кажеш " Майната му!" и имаш оправданието да търсиш своето щастие, а не светът около теб да ти е крив. Smile
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Нед Юни 07, 2009 12:50 am

    Надя написа:
    Emma написа:
    Надя написа:Блу, хубаво е да намериш сили да прощаваш. Ти си млада още, животът е пред теб, не се е случило кой знае какво между Вас, вярвай ми, всичко след време се забравя, пък и в края на краищата нека всеки сам избира как да си живее живота, виж не така стои въпросът, ако някой ти отнеме голямата любов, тогава трудно се прощава. Но мисля си и че и в такива случаи човек трябва да се успокоява, защото както е казал народът -всяко зло за добро. Smile

    Стига бе Наде. Как може някой да вземе Любовта на друг ? No Ми нали тоя дето " го вземат" е искал да бъде взет и също си е направил своя избор! Idea
    Ами тогава ще кажеш " Майната му!" и имаш оправданието да търсиш своето щастие, а не светът около теб да ти е крив. Smile

    Теоритично е така, светът не трябва да е крив никому, за това че някой е направил друг избор. Но когато става въпрос за чувства нещата са по-сложни. Ако си изоставения ти трябва време болката да утихне и да отмине и едва тогава идва време за нова любов. Дотогава човек си минава през различните етапи на преживяването й.
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Надя Нед Юни 07, 2009 1:10 am

    Emma написа:
    Надя написа:
    Emma написа:
    Надя написа:Блу, хубаво е да намериш сили да прощаваш. Ти си млада още, животът е пред теб, не се е случило кой знае какво между Вас, вярвай ми, всичко след време се забравя, пък и в края на краищата нека всеки сам избира как да си живее живота, виж не така стои въпросът, ако някой ти отнеме голямата любов, тогава трудно се прощава. Но мисля си и че и в такива случаи човек трябва да се успокоява, защото както е казал народът -всяко зло за добро. Smile

    Стига бе Наде. Как може някой да вземе Любовта на друг ? No Ми нали тоя дето " го вземат" е искал да бъде взет и също си е направил своя избор! Idea
    Ами тогава ще кажеш " Майната му!" и имаш оправданието да търсиш своето щастие, а не светът около теб да ти е крив. Smile

    Теоритично е така, светът не трябва да е крив никому, за това че някой е направил друг избор. Но когато става въпрос за чувства нещата са по-сложни. Ако си изоставения ти трябва време болката да утихне и да отмине и едва тогава идва време за нова любов. Дотогава човек си минава през различните етапи на преживяването й.
    Нямам опит в това отношение, но ми се струва, че ако някой се подиграе с чувствата ми, нито за миг няма да съжалявам за него, ще му дам пътя, дори ще му пожелая щастие. Neutral
    Emma
    Emma


    Брой мнения : 4274
    Join date : 23.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Emma Нед Юни 07, 2009 1:44 am

    Надя написа:
    Emma написа:
    Надя написа:
    Emma написа:
    Надя написа:Блу, хубаво е да намериш сили да прощаваш. Ти си млада още, животът е пред теб, не се е случило кой знае какво между Вас, вярвай ми, всичко след време се забравя, пък и в края на краищата нека всеки сам избира как да си живее живота, виж не така стои въпросът, ако някой ти отнеме голямата любов, тогава трудно се прощава. Но мисля си и че и в такива случаи човек трябва да се успокоява, защото както е казал народът -всяко зло за добро. Smile

    Стига бе Наде. Как може някой да вземе Любовта на друг ? No Ми нали тоя дето " го вземат" е искал да бъде взет и също си е направил своя избор! Idea
    Ами тогава ще кажеш " Майната му!" и имаш оправданието да търсиш своето щастие, а не светът около теб да ти е крив. Smile

    Теоритично е така, светът не трябва да е крив никому, за това че някой е направил друг избор. Но когато става въпрос за чувства нещата са по-сложни. Ако си изоставения ти трябва време болката да утихне и да отмине и едва тогава идва време за нова любов. Дотогава човек си минава през различните етапи на преживяването й.
    Нямам опит в това отношение, но ми се струва, че ако някой се подиграе с чувствата ми, нито за миг няма да съжалявам за него, ще му дам пътя, дори ще му пожелая щастие. Neutral

    Едното не отрича другото.
    Oсвен в случайте когато не е имало любов .
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Нед Юни 07, 2009 4:02 am

    Блу, тегли им една майна, не заслужават повече.

    ...

    Ти явно си изперкал старчок,или много пияна форумна скица.Я ми кажи, кое по точно е подсъдно?
    Аз пък много приятелски те предупреждавам да се държиш малко по прилично.


    Нашият Тянка в свободния Razz форум, където се санкционират само "колективни обиди"... Very Happy Very Happy Very Happy
    blue
    blue


    Брой мнения : 104
    Join date : 26.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blue Нед Юни 07, 2009 10:33 pm

    Г-жа Мара даже лично пожела успех на Костича

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Img4571c
    blue
    blue


    Брой мнения : 104
    Join date : 26.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blue Нед Юни 07, 2009 10:42 pm

    hahahahA Very Happy Very Happy Very Happy
    Това горното да го коментирам ли? Имам предвид неприличния вид на "госпожа Мара"? Моля ви, кажете на тия жени джовина и мара, ако ги познавате, да се обличат по-прилично! За 20-50 лева могат да си купят летни дрехи по последна мода - туники, потничета, панталони, рокли....До тука за 36 лева съм си купила- две туники и три потничета! И петте са по последна мода - просто на етикета пише
    Designed in France, Made in Bulgaria
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пон Юни 08, 2009 2:49 pm

    Тепърва ще видиш 'обръщения' , ако продължаваш с тъмносинята си арогантност.

    Апостоле, ей ся ща баннат за "колективна обида", оти тамо са баш чувствителни за колективната вина... Very Happy Very Happy Very Happy
    blue
    blue


    Брой мнения : 104
    Join date : 26.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blue Пон Юни 08, 2009 6:31 pm

    marapepelia6ka Today at 10:12
    Apostola na Svobodata написа:
    Защо е този език? Мисля не е редно да се отнасяш с презрение към тези които имат да ги наречем "сини идеи". Но това са идеите на възхода! Тези идеи направиха възможен и определен просперитет на гръцкото общество, което определено не спада към арийското общество, към което според мен принадлежат и тези, чиито корени са далече назад във времето и можем да ги намерим в критската иили в микенската цивилизация!


    Апостоле ще ме прощаваш, но защо квалификациите да са позволени само за вас. Ти наричш Джови "политическо недоразумение". Оная чиста боркиня не спря да пръска (притеснявам се в тези жеги да не се дехидратира), презрение и злпба в директна форма непрекъснато са насочвани към голяма част от пишещите тук. Вие да не би да сте нещо привилегировани? И как очакваш да накарате хората да отидат и да гласуват с вашият арогантно-поучителен тон

    http://rigas.forumotion.com/forum-f4/topic-t201-540.htm
    blue
    blue


    Брой мнения : 104
    Join date : 26.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blue Пон Юни 08, 2009 6:35 pm

    blueskies написа:

    Мисля че е редно Мара да обясни на всички ехидното си лицемерие. Предполагам, за всички вече е ясно, че Мара Не е дясна!



    blueskies написа:

    Мара и Джовина не е зле в крайна сметка да пояснят чии идеи подкрепят! Извън сензационната показност, която демонстрират пред всички, като публикуват снимки в нета.

    jovina Today at 11:21
    Г-н Админе, таз гуспоица упълномощена ли е да върви подире ни и непрестанно да ни иска разни обяснения, размахвайки червен пръст? Не че ми пречи нещо, напротив - забавна е даже, но някакси не съм свикнала да давам обяснения, еле па на сульо и пульо

    http://rigas.forumotion.com/forum-f1/topic-t153-225.htm#39362
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пон Юни 08, 2009 6:43 pm

    Блу, там са си добре госпожите, не ги закачай.
    Намерили са си мястото. Smile
    blue
    blue


    Брой мнения : 104
    Join date : 26.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blue Пон Юни 08, 2009 6:43 pm

    marapepelia6ka Yesterday at 22:13

    Това ми звучи като-"да се радваме, че не сме съвсем зад борда"
    Е сега аз няма какво да коментирам.
    blue
    blue


    Брой мнения : 104
    Join date : 26.04.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blue Пон Юни 08, 2009 6:45 pm

    Rhino написа:Блу, там са си добре госпожите, не ги закачай.
    Намерили са си мястото. Smile
    плюят индиректно по Синята Коалиция! но всъщност си прав - колкото повече пишат, толкова повече разкриват истинските си лица!

    Sponsored content


    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 3 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пон Май 20, 2024 10:40 pm