bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


+3
Rhino
Emma
Стоян Христов
7 posters

    ВИЦОВЕ

    Боян Д.
    Боян Д.


    Брой мнения : 568
    Join date : 05.08.2013

    ВИЦОВЕ - Page 3 Empty Re: ВИЦОВЕ

    Писане  Боян Д. Съб Апр 04, 2015 12:32 pm

    Два вица от широкия нет:

    Каква е разликата между една рубла и един долар?
    - Точно един долар.

    Какво общо имат рублата, паундът и доларът?
    - Един паунд рубли струват един долар.

    Laughing Laughing cheers
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ВИЦОВЕ - Page 3 Empty Re: ВИЦОВЕ

    Писане  Rhino Пон Апр 06, 2015 1:48 pm

    Боян Д. написа:Два вица от широкия нет:

    Каква е разликата между една рубла и един долар?
    - Точно един долар.

    Какво общо имат рублата, паундът и доларът?
    - Един паунд рубли струват един долар.

    Laughing Laughing cheers

    bounce

    И още един:

    - Каква е разликата между долара и рублата? 
    - Ами доларът е обезпечен със злато, а рублата - с танкове.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    ВИЦОВЕ - Page 3 Empty Re: ВИЦОВЕ

    Писане  Rhino Нед Ное 27, 2016 3:07 am

    Фидел Кастро се споминал късно вечерта и към полунощ почукал на Райските врати. Свети Петър тъкмо се приготвял да си ляга, но като видял новопредставилия се, опулил очи:
    - Ти какво търсиш тука, непрокопсанико?! Я марш долу в пъклото!
    Ел команданте си отворил устата да говори за огромния си принос към прогресивното човечество. Разчитал, разбира се, че на светията още на втория час ще му писне и ще го набута вътре в Рая, за да остане на мира. Обаче през открехнатите врати зърнал голяма група от хора, дошли да го посрещнат. Като познал тия досадници и особено като знаел, че тук няма как да се отърве от тях, Кастро теглил една благословия и поел набързо към Ада. В яда си обаче забравил да си вдигне двата големи куфара, които носел. Чак като хлопнала ключалката на пъкъла, се плеснал по челото и рекъл на вратаря – дявол:
    - Карамба, забравих си багажа. Ще ме пуснеш ли да си го взема? Много ми е важно...
    - Късно е – поклатил глава рогатият охранител. – Да си мислил по-рано. А какво ти е толкова важно, да не си помъкнал някакви идеи?
    - И дума да не става – махнал с ръка Фидел. – Идеите ги оставих долу. Там, знаеш: емгарго, дефицит, поне идеите ми да предъвкват хората, ако не друго... Ама си носех два пълни куфара с качествен ром и хавански пури.
    - Туй да искаш – изплюл се презрително дяволът. – Тука тютюн и алкохол колкото щеш, даже ги ползваме за гориво...
    Фидел въздъхнал тежко. Налагало се да обясни, че бил свикнал с тези екстри, които десетилетия наред се произвеждали специално за него. Ала започнал по стар навик:
    - Тези пури и ром са ми скъп спомен, те са плод на подвига на трудовия народ, чисто социалистическо производство...
    Не щеш ли, в това време минавал самият Сатана. Като чул думите Фиделови, подскочил от радост:
    - Социалистическо производство! Откога го търся, най-големите грешници тук плачат за него. Я две дяволчета да изтичат бързо горе да ми го донесат.
    Изтичали дяволчетата, ама Раят бил вече заключен. Понеже се страхували от наказание, решили да прескочат оградата. Обаче ги забелязал дежурния ангел и зяпнал:
    - В какви динамични времена живеем! Кога сколаса да умре тоя брадатият, кога почнаха да прииждат бежанци отдолу...

    Sponsored content


    ВИЦОВЕ - Page 3 Empty Re: ВИЦОВЕ

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Нед Апр 28, 2024 1:44 am