bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


+10
Hunter Douglas
jasmin
Admin
Плюшен
momo
blue
Апостолът на Свободата
Emma
Надя
Rhino
14 posters

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Нед Апр 17, 2011 2:18 am

    blag009 написа:
    ПП. На едно събрание в Красно село м/у другото "окнах":
    - И кво стана, по-ранно "Ако не е виновна сушата или кишата, пешкира опираше Гришата... сега Станишката"!!! Гледал СЪМ я ... тая част от пиеската!

    Точно наблюдение, драги Блаже. Този вирус - колективната безотговорност - се прихваща много лесно и се лекува адски трудно. Него ни натресоха комунистите и затова свикнахме да се оправдаваме - със сушата, кишата, Гришата, Станишата, и най-вече - с международното положение... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Пон Апр 18, 2011 2:42 pm

    Rhino написа:
    blag009 написа:
    ПП. На едно събрание в Красно село м/у другото "окнах":
    - И кво стана, по-ранно "Ако не е виновна сушата или кишата, пешкира опираше Гришата... сега Станишката"!!! Гледал СЪМ я ... тая част от пиеската!

    Точно наблюдение, драги Блаже. Този вирус - колективната безотговорност - се прихваща много лесно и се лекува адски трудно. Него ни натресоха комунистите и затова свикнахме да се оправдаваме - със сушата, кишата, Гришата, Станишата, и най-вече - с международното положение... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
    Мдааа, драги Rhino наистина от ТУК трябва да се започне. Народа го е казал простичко:
    -"Залудо работи, залудо не стой"!
    Великият ШОП:
    -"Закону е като врата у поле"
    "Ама това което го знае селото, го нема в делото гусин съдия" и т.н.
    Според бат Бойко, какъв ни е "материала":
    -Една скапана не ефективна, по скапана и от феодализма администрация!
    Закона, за КОНЯ и ЛЪВЪТ да са в съдът, не на полето и разни алчни орачи...пърррдон адвокати, прокурори и съдии да лапат, лапат и пак да лапат!
    За мен това е основата на основите...другото е "яяя джигит, ама оня е по гулем джигит"!
    И накрая децата т.е. образуванието. Накратко "кмето, попа и даскала"!
    Ако приемеме че народа е консервативен, а дясното е негов защитник, то не виждам къде е проблема за ... политическата класа? Погледни Щатите...най-много 8 г., Гърция вечно сменящи се ДВЕ династии.
    Колкото до лявото ... "Амче комунистите редиха, как щели да направят рая на Земята", но Езоп окаше ..."Пътя към ада, е осеян с добри намерения"!
    Именно тук е "котето" ЗАЩО левите си имат там ТВЪРДИ 20-25 % гласоподатели, а десните са разпилени!
    Но при нас драги Rhino, на моменти всичко е у лево!!!!!
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пон Апр 18, 2011 6:10 pm

    Драги Блаже, всяко прекъсване носи своите негативи. При нас имаме прекъсване в традицията на политическия живот, игнориране на икономическите закони, в културната сфера също тежки поражения. Това е раково образувание, което е пуснало своите метастази и има нужда от дълго лечение. Източните германци още си носят МАНТАЛИТЕТА въпреки обединението. Да не гУворим за светлинната разлика в Корея и колко ще им трябва да северокорейците да наваксат, как мислиш?! А у нас имахме режисиран и до голяма степен сбъркан преход, на който на всичко отгоре се и ПРЕЧЕШЕ?!?

    Затова лявото мислене действа даже у десни политици. Малцина са тези, които са скъсали с него.
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Пон Апр 18, 2011 8:15 pm

    Rhino написа:Драги Блаже, всяко прекъсване носи своите негативи. При нас имаме прекъсване в традицията на политическия живот, игнориране на икономическите закони, в културната сфера също тежки поражения. Това е раково образувание, което е пуснало своите метастази и има нужда от дълго лечение. Източните германци още си носят МАНТАЛИТЕТА въпреки обединението. Да не гУворим за светлинната разлика в Корея и колко ще им трябва да северокорейците да наваксат, как мислиш?! А у нас имахме режисиран и до голяма степен сбъркан преход, на който на всичко отгоре се и ПРЕЧЕШЕ?!?

    Затова лявото мислене действа даже у десни политици. Малцина са тези, които са скъсали с него
    .
    Драги Rhino, именно Източните германци показаха немощноста на болшевишката БЮРОКРАЦИЯ - "едностранно и нивелиращо във всички посоки".
    И тук смятам, че е основната грешка КОЙТО ни се набива постоянно в репата..."Да се срамувам, че съм живял в това време и НИЩО не съм направил"... дрън днрън!
    Дори когато КАНЦЛЕР Меркел, почне да се срамува, че е била ком.сек. във ВУЗ-а който е учила, че шефа на ЩАЗИ и неин роднина и т.н., ВЪПРЕКИ всичко АЗЪ-БЛАЖЕ няма да се ... срамувам!
    Може би да си прав, че е до манталитета, НООО къде са десните тогава, по какво да ги познаеме?
    Ако е до риторика и икономични хватки в икономиката, май май ... левите са десни??? Огняр съм, но като гледкам, дори и Виденов какви ги надроби с инфлацията...чист капиталист !
    Уви, всите десни политици, които бяха на власт у НАС, не скъсаха с у левото!?
    Управията според мен е , "кмета, попо и даскало", ако трябва и с болшивишки ЗАКОНИ да им се върне социалното положение!
    Кмета-изпълнителната власт + прокуратурата
    Попа-духовната власт + правосъдието
    Даскала- възпитание на НАЙ-МИЛОТО децата
    Кибик Блаже


    Последната промяна е направена от blag009 на Пон Апр 18, 2011 9:46 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пон Апр 18, 2011 8:44 pm



    Управията според мен е , "кмета, попо и даскало", ако трябва и с болшивишки ЗАКОНИ да им се върне социалното положение!

    Драги Блаже, аз нямам нищо против - ще съм в управляващата ТРОЙНА коалиция.
    Cool
    Е, малко ще ми е терсене в компанията на червен кмет и поп-ченге, ама с всичко се свиква... Laughing Laughing Laughing
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Пон Апр 18, 2011 9:59 pm

    Rhino написа:

    Управията според мен е , "кмета, попо и даскало", ако трябва и с болшивишки ЗАКОНИ да им се върне социалното положение!

    Драги Блаже, аз нямам нищо против - ще съм в управляващата ТРОЙНА коалиция.
    Cool
    Е, малко ще ми е терсене в компанията на червен кмет и поп-ченге, ама с всичко се свиква... Laughing Laughing Laughing
    Е, кво предлагаш драги Rhino ... това е материала окаше бат Бойко?
    Но колко ченгета познаваш лично? На няколко пъти съм окал:
    -Кой се притеснява от чингетата ... максимум 1000-1500 сем. умножи по 4 и получаваш към 60 000 души?!ЕЕЕЕ, кво правиме?
    Но едно въпросче за протокола...
    Чел съм из нета , че слез освобождението, едно 40 % са били против освобождението ЗАРАДИ пазарите???
    Чел съм из нета, че един дипломат влезнал в кабинето на премиеро и мУ ОКА:
    -Кво прави тая картина на ОВЧАРИНО. Премиеро окнал: "Лекооо близо 30-40 % от данъка иде от него"!
    Скапанато на сегашното положение, че тия проценти идват от БЮРОКРАТА?
    Та зорЪт е как ДА ГО накараме поне ТРИ часа да си гледа работата!!!
    По ранно ни плашеха с гнилият капитализЪм, сега с ЧЕНГЕТАТА !!!!!
    Стига бе хораааа, от психологична гледна точка м/у ченге и мутра разликата е, че ченгето БАЧКА за "закона"!!!
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Вто Апр 19, 2011 4:05 am

    Драги Блаже, ПУДРЕД:

    Предлагам да минат още 10-15 години, докато споменът за комунизма остане само по филмите, а новото поколение напълно се избави от него. Новият материал може да не бъде по-качествен, но ще бъде с друго предназначение.

    Колкото ченгета съм познавал, съм се старал да се държа далече от тях. Ченгето си личи отдалеч, понякога дори се подушва.

    След Освобождението България е била разпокъсана, но голяма част от турските земи и имоти са останали в български ръце. За това рядко се пише, не са само пазарите.

    Земеделска и трудова България стана България на лумпенизираните полуграждани и бюрократи. Това донесе комунизмът у нас. Никакъв зор не може да накара такъв бюрократ да работи, ако не се въведе стимул и конкуренция. Но тук наследството е особено тежко.

    Ченгетата са навсякъде. Вземи Бойко Борисов и Алексей Петров. И двамата са вариант ченге-мутра-ченге прим. Въпросът е дали дебилното ченге-мутра е по-добро от престъпното ченге-мутра, след като първото е безсилно пред второто?

    ----

    Ти каза, че си имал някакви окания с Бойко и Цецо. Какво ти е мнението за тях - сега, две години по-късно?
    Black seed
    Black seed


    Брой мнения : 19
    Join date : 15.05.2009

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Black seed Вто Апр 19, 2011 5:00 pm

    marapepelia6ka
    VIP


    Регистриран на: 20 Окт 2008
    Мнения: 5792
    Местожителство: Варна





    Пуснато на: 19/04/2011 11:45 am Заглавие:






    --------------------------------------------------------------------------------




    Момичета, нужадя се от помощ. В събота ще правя градинско парти на вилата. Та да ви питам, кво да облека, кво да готвя, къв цвят да са покривката и салфетките, на скарата или на барбекюто да пека месата и най-вече може ли в този ден да се яде козунак.

    сори ма не издържах като видях темата на коя дата да ми е сватбата


    cheers lol!
    avatar
    Hunter Douglas


    Брой мнения : 108
    Join date : 18.12.2010

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Hunter Douglas Вто Апр 19, 2011 5:06 pm

    на коя дата да ми е сватбата Shocked

    Кой ли се е подлъгал да я вземе тая гювендия?!

    За печенето - лесно: месата (си) да ги пече на солариум, че да си придаде по-търговски вид.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Сря Апр 20, 2011 1:36 am

    Аз се чудих къде се загуби наша Сладуркова, а тя си била на точното място:

    Гейо ма, прави разлика между вечеря (любовна) и алкохолно осиране.

    Razz Very Happy Laughing
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Сря Апр 20, 2011 7:32 pm

    Драги Rhino, во истина някой прави :
    Rhino написа:
    алкохолно осиране. Razz Very Happy Laughing
    Е, това си е на съвеста на уважаваният от теб Hunter Douglas.
    Hunter Douglas написа:...Кой ли се е подлъгал да я вземе тая гювендия?!

    Ако нямаш нищо против, да си продължиме раздумката.

    Rhino написа: Предлагам да минат още 10-15 години, докато споменът за комунизма остане само по филмите, а новото поколение напълно се избави от него. Новият материал може да не бъде по-качествен, но ще бъде с друго предназначение.
    Още през зимата на 1990 г. , когато за пръв път се разигра тая карта, на висок глас изказах моята МЕЧТА:
    -Моите внуци да РАЗУЧАВАТ досиетата!За пример, може да се поучиме от Германия. Няма качествени и не качествени поколения...щом е оцелял все има някакви качества, били те и на подлеца!
    Rhino написа: След Освобождението България е била разпокъсана, но голяма част от турските земи и имоти са останали в български ръце. За това рядко се пише, не са само пазарите.
    Все пак ми е интересно, ТИЯ имоти и земи от АНАДОЛА ли са я докарали ТУК ?
    Все едно Англия да СИ иска земите и имотите ... примерно в Индия?
    Не говориш сериозно драги Rhino?
    Rhino написа:Земеделска и трудова България стана България на лумпенизираните полуграждани и бюрократи. Това донесе комунизмът у нас. Никакъв зор не може да накара такъв бюрократ да работи, ако не се въведе стимул и конкуренция. Но тук наследството е особено тежко.
    Изхода е ВЪЗМЕЗНОСТ и на бюрократа и на мутрата ... другото е шикалка.
    Но пак опираме до въпроса, КОЙ да е надзридателя над надзридателите т.е. БЮРОКРАТА?
    Сабале чух по телевизията, че Обама имал среща със своиии ... съпартийци. Едва ли ТИЯ хора, са отишли на срещата за да окат "Обама ти си велик и т.н."! Сигурен СЪМ, че са му задавали НЕУДОБНИ въпроси и ТОЙ е отговарял!
    Оставам си на мнението ... опростено де(не съм филисьоффф), че лево и десно ОКА(на запада) "ЯЯЯ по гулем пич, ЯЯЯ борец против БЮРОКРАТА"! И понеже левото е по-близко до болшевизма, и е СКАПАНО като "стопанин" като бюрократа, така че те се ПОДУШВАТ! Нали знаеш сентецията "Десните трупат пари в хазната, идват левите и ГИ раздават, после пак десните ИДВАТ да понатрупат и т.н."!
    Rhino написа:Ченгетата са навсякъде. Вземи Бойко Борисов и Алексей Петров. И двамата са вариант ченге-мутра-ченге прим. Въпросът е дали дебилното ченге-мутра е по-добро от престъпното ченге-мутра, след като първото е безсилно пред второто?
    Нали не мислиш сериозно да сравняваш двамата?
    Покажи ми ПОНЕ един политик от последните 20 г., извървял пътя от "нищото" ,минал през КМЕТСТВОТО и станал премиер в България?
    Смятам, че на Запада ТОВА е пътя на всеки политик?!
    Rhino написа: Ти каза, че си имал някакви окания с Бойко и Цецо. Какво ти е мнението за тях - сега, две години по-късно?
    По-подробно мога да ти отговоря след 1 май !
    Но защо казваш ДВЕ години по късно, да разбирам ли, че ми искаш мнението за ПРЕМИЕРА г-н Борисов и ВИЦЕПРЕМИЕРА г-н Цветанов ?
    Ако искаш, мога да ти пусна ЕДНОСТРАННАТА ми кореспонденция с двамката?
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Сря Апр 20, 2011 8:00 pm

    blag009 написа:Драги Rhino, во истина някой прави :
    Rhino написа:
    алкохолно осиране. Razz Very Happy Laughing
    Е, това си е на съвеста на уважаваният от теб Hunter Douglas.
    Hunter Douglas написа:...Кой ли се е подлъгал да я вземе тая гювендия?!


    Драги Блаже, в случая аз споделям мнението на Хънтър Дъглас. Смятам, че г-жа Сладуркова, ака/иначе/ Марапепеляшка напълно отговаря на определението му, познавайки я и реално, и виртуално от достатъчно време.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Сря Апр 20, 2011 8:05 pm

    blag009 написа:Ако нямаш нищо против, да си продължиме раздумката.

    Rhino написа: Предлагам да минат още 10-15 години, докато споменът за комунизма остане само по филмите, а новото поколение напълно се избави от него. Новият материал може да не бъде по-качествен, но ще бъде с друго предназначение.
    Още през зимата на 1990 г. , когато за пръв път се разигра тая карта, на висок глас изказах моята МЕЧТА:
    -Моите внуци да РАЗУЧАВАТ досиетата!За пример, може да се поучиме от Германия. Няма качествени и не качествени поколения...щом е оцелял все има някакви качества, били те и на подлеца!

    Нямам нищо против, разбира се.

    Драги Блаже, способността за оцеляване не винаги е най-добрата човешка черта. Ако се обърнем към природата, най-способни за оцеляване са ХЛЕБАРКИТЕ, тях ще ги има и след ядрения апокалипсис. Те ли са най-качествените създания?!?
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Сря Апр 20, 2011 8:19 pm

    blag009 написа:
    Rhino написа: След Освобождението България е била разпокъсана, но голяма част от турските земи и имоти са останали в български ръце. За това рядко се пише, не са само пазарите.
    Все пак ми е интересно, ТИЯ имоти и земи от АНАДОЛА ли са я докарали ТУК ?
    Все едно Англия да СИ иска земите и имотите ... примерно в Индия?
    Не говориш сериозно драги Rhino?

    Драги Блаже, английското господство в Индия не може да се сравни с османското владичество на Балканите. После, имуществото си е имущество, независимо от политическата ситуация. Частната собственост е неприкосновена, независимо от нейния ПРОИЗХОД?!? оЩЕ ПОВЕЧЕ, ако този произход се губи във вековете. Иначе и ИМОТИТЕ на самата английска монархия биха била незаконни, оти сегашната английска династия няма англосаксонски произход /и до преди два века английските крале по-добре са гУворили на немски, отколкото на английски, а преди десет века са си пердашели само на ФРАНЦУЗКИ/.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Сря Апр 20, 2011 8:24 pm

    blag009 написа:
    Rhino написа:Земеделска и трудова България стана България на лумпенизираните полуграждани и бюрократи. Това донесе комунизмът у нас. Никакъв зор не може да накара такъв бюрократ да работи, ако не се въведе стимул и конкуренция. Но тук наследството е особено тежко.
    Изхода е ВЪЗМЕЗНОСТ и на бюрократа и на мутрата ... другото е шикалка.
    Но пак опираме до въпроса, КОЙ да е надзридателя над надзридателите т.е. БЮРОКРАТА?
    Сабале чух по телевизията, че Обама имал среща със своиии ... съпартийци. Едва ли ТИЯ хора, са отишли на срещата за да окат "Обама ти си велик и т.н."! Сигурен СЪМ, че са му задавали НЕУДОБНИ въпроси и ТОЙ е отговарял!
    Оставам си на мнението ... опростено де(не съм филисьоффф), че лево и десно ОКА(на запада) "ЯЯЯ по гулем пич, ЯЯЯ борец против БЮРОКРАТА"! И понеже левото е по-близко до болшевизма, и е СКАПАНО като "стопанин" като бюрократа, така че те се ПОДУШВАТ! Нали знаеш сентецията "Десните трупат пари в хазната, идват левите и ГИ раздават, после пак десните ИДВАТ да понатрупат и т.н."!

    Драги Блаже, и аз съм съгласен с тази СЕНТЕНЦИЯ.
    Кой да контролира бюрократа? Ами гражданското общество, кой друг? То трябва да контролира и бюрократа, и капиталиста, и премиера дори.
    На какви въпроси е отговарял Обама, не знам. Но имай предвид, че той е много ХЛЪЗГАВ и умее да отговаря. Ако и това не умееше, едва ли го биха избрали за президент. Very Happy

    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Сря Апр 20, 2011 8:33 pm

    blag009 написа:
    Rhino написа:Ченгетата са навсякъде. Вземи Бойко Борисов и Алексей Петров. И двамата са вариант ченге-мутра-ченге прим. Въпросът е дали дебилното ченге-мутра е по-добро от престъпното ченге-мутра, след като първото е безсилно пред второто?
    Нали не мислиш сериозно да сравняваш двамата?
    Покажи ми ПОНЕ един политик от последните 20 г., извървял пътя от "нищото" ,минал през КМЕТСТВОТО и станал премиер в България?
    Смятам, че на Запада ТОВА е пътя на всеки политик?!
    Кибик Блаже

    Да, защо да не ги сравня? Кой беше Алексей Петров преди десети? Ченге от специалните служби. Кой беше Бойко? Пожарникар. Кой щеше да знае за тях, ако нямаше ПРОМЕНИ? Единият тръгна по пътя на мутрите, другия - на охранителния бизнес, свързан с мутрите /даже е ортак в мутренски фирми/. Единият действаше под прикритие, другият покриваше важни персони - бай Тошо, царя, ВИП персони. Какви пари са имали двамата преди десети? Сега единият разполага с милиони, другият също не е от бедните. Кой щеше да познава Бойко Борисов, ако не го беше направил царят генерал и главсек на МВР? Оттогава почна Бойко да се появява всеки ден по телевизиите и народът го запомни. Питаш кой друг от нищото е минал през кметството и е станал премиер? Ами Софиянски, например. Вярно, за него не гласуваха като премиер, но го избраха за трети мандат кмет без подкрепата на СДС. Защо? Защото също не слизаше от екрана на телевизорите /тук не сравнявам качествата на ББ и СС/.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Сря Апр 20, 2011 8:35 pm

    blag009 написа:
    Rhino написа: Ти каза, че си имал някакви окания с Бойко и Цецо. Какво ти е мнението за тях - сега, две години по-късно?
    По-подробно мога да ти отговоря след 1 май !
    Но защо казваш ДВЕ години по късно, да разбирам ли, че ми искаш мнението за ПРЕМИЕРА г-н Борисов и ВИЦЕПРЕМИЕРА г-н Цветанов ?
    Ако искаш, мога да ти пусна ЕДНОСТРАННАТА ми кореспонденция с двамката?
    Кибик Блаже

    Да, точно за тях ти искам мнението. Ще съм ти благодарен, ако ме запознаеш с кореспонденцията, когато сметнеш за добре. Smile
    avatar
    Hunter Douglas


    Брой мнения : 108
    Join date : 18.12.2010

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Hunter Douglas Сря Апр 20, 2011 8:54 pm

    blag009 написа:Драги Rhino, во истина някой прави :
    Rhino написа:
    алкохолно осиране. Razz Very Happy Laughing
    Е, това си е на съвеста на уважаваният от теб Hunter Douglas.
    Hunter Douglas написа:...Кой ли се е подлъгал да я вземе тая гювендия?!

    Ако нямаш нищо против, да си продължиме раздумката.
    Блаже, мани ги тия курви недо--ани, ами окни нещо за форума на агент Скато - защо изведнъж всички изхвръкнахте изпод родната стряха? Гледам, КомарКо се върти като муха без глава, да не се надява да го вземе на аренда?
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Чет Апр 21, 2011 12:10 am

    Rhino написа:
    Драги Блаже, в случая аз споделям мнението на Хънтър Дъглас. Смятам, че г-жа Сладуркова, ака/иначе/ Марапепеляшка напълно отговаря на определението му, познавайки я и реално, и виртуално от достатъчно време.
    Не съм съгласен с теб драги Rhino. Бъди практичен и не влизай в излишни разправии с НАД 50 % от народонаселението земско!
    Бъди кавалер, умен, тактичен и практичен, ако щеш и егоист!
    Много рядко, се заяждам с дами.
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Апр 21, 2011 12:11 am

    blag009 написа:
    Rhino написа:
    Драги Блаже, в случая аз споделям мнението на Хънтър Дъглас. Смятам, че г-жа Сладуркова, ака/иначе/ Марапепеляшка напълно отговаря на определението му, познавайки я и реално, и виртуално от достатъчно време.
    Не съм съгласен с теб драги Rhino. Бъди практичен и не влизай в излишни разправии с НАД 50 % от народонаселението земско!
    Бъди кавалер, умен, тактичен и практичен, ако щеш и егоист!
    Много рядко, се заяждам с дами.
    Кибик Блаже

    Драги Блаже, с дами и аз избягвам да се заяждам. Laughing
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Чет Апр 21, 2011 12:18 am

    Rhino написа:

    Нямам нищо против, разбира се.

    Драги Блаже, способността за оцеляване не винаги е най-добрата човешка черта. Ако се обърнем към природата, най-способни за оцеляване са ХЛЕБАРКИТЕ, тях ще ги има и след ядрения апокалипсис. Те ли са най-качествените създания?!?

    Грешен пример драги Rhino, както и да ГО погледнеш! С какво хората са по добри от хлебарките?
    Всяко божие създание е създадено с някаква цел. Ако приемеме, че человека е върхът на божието дело, ЯВНО с хлебарките има нещо да ни ... каже!
    Тази твар, която е тровена(баси подлоста человеческа), горена с огън и радиация и пак оцелява.Не ти ли навява мисълта, че само праведният минал през мъките на хлебарката е ДОСТОЕН да е до БОЖИЕТО коляно и т.н. Crying or Very sad
    Кибик Блаже
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Чет Апр 21, 2011 12:22 am

    Rhino написа:
    blag009 написа:
    Rhino написа:
    Драги Блаже, в случая аз споделям мнението на Хънтър Дъглас. Смятам, че г-жа Сладуркова, ака/иначе/ Марапепеляшка напълно отговаря на определението му, познавайки я и реално, и виртуално от достатъчно време.
    Не съм съгласен с теб драги Rhino. Бъди практичен и не влизай в излишни разправии с НАД 50 % от народонаселението земско!
    Бъди кавалер, умен, тактичен и практичен, ако щеш и егоист!
    Много рядко, се заяждам с дами.
    Кибик Блаже

    Драги Блаже, с дами и аз избягвам да се заяждам. Laughing
    По грубичко казано драги Rhino:
    -Цигането е сополиво, но майка МУ го целува!
    Пример, даден ми от един наистина народен учител!
    Пъди практичен поне!
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Апр 21, 2011 12:25 am

    blag009 написа:
    Rhino написа:

    Нямам нищо против, разбира се.

    Драги Блаже, способността за оцеляване не винаги е най-добрата човешка черта. Ако се обърнем към природата, най-способни за оцеляване са ХЛЕБАРКИТЕ, тях ще ги има и след ядрения апокалипсис. Те ли са най-качествените създания?!?

    Грешен пример драги Rhino, както и да ГО погледнеш! С какво хората са по добри от хлебарките?
    Всяко божие създание е създадено с някаква цел. Ако приемеме, че человека е върхът на божието дело, ЯВНО с хлебарките има нещо да ни ... каже!
    Тази твар, която е тровена(баси подлоста человеческа), горена с огън и радиация и пак оцелява.Не ти ли навява мисълта, че само праведният минал през мъките на хлебарката е ДОСТОЕН да е до БОЖИЕТО коляно и т.н. Crying or Very sad
    Кибик Блаже

    Драги Блаже, хората са създадени по образ и подобие Божие. А ти питаш - с какво са по-добри от хлебарките? Вярно е, че често пъти стават много по-лоши... Very Happy

    Човек не трябва да бъде хлебарка, тоест да оцелява на всяка цена?!? Напротив, БОГ иска от нас любов, разбиране, милосърдие, толерантност към другите, а не мъки. Мъките не са за всички, а само за избраните. Но те трябва да се понасят с жертвоготовност, а не като хлебарките - ти я тровиш, тя бяга; ти я тепаш, тя не мре...
    Хлебарката също е създание Божие, но никъде не е казано, че трябва да го каним на нашата ТРАПЕЗА?!? Smile
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Апр 21, 2011 12:28 am

    blag009 написа:
    Rhino написа:
    blag009 написа:
    Rhino написа:
    Драги Блаже, в случая аз споделям мнението на Хънтър Дъглас. Смятам, че г-жа Сладуркова, ака/иначе/ Марапепеляшка напълно отговаря на определението му, познавайки я и реално, и виртуално от достатъчно време.
    Не съм съгласен с теб драги Rhino. Бъди практичен и не влизай в излишни разправии с НАД 50 % от народонаселението земско!
    Бъди кавалер, умен, тактичен и практичен, ако щеш и егоист!
    Много рядко, се заяждам с дами.
    Кибик Блаже

    Драги Блаже, с дами и аз избягвам да се заяждам. Laughing
    По грубичко казано драги Rhino:
    -Цигането е сополиво, но майка МУ го целува!
    Пример, даден ми от един наистина народен учител!
    Пъди практичен поне!
    Кибик Блаже

    Тъй е, драги Блаже. Майката си е майка, независимо дали детето й е сополиво външно или вътрешно.
    Но грехът си е грях и е грешно да не се изобличава. А поменатата е ... хайде да не цитирам.
    Нали требе да сме КАВАЛИЕРИ. Very Happy
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Чет Апр 21, 2011 12:32 am

    Rhino написа:Драги Блаже, английското господство в Индия не може да се сравни с османското владичество на Балканите.

    О да драги Rhino, англичаните, слагали на дулата на оръдията си въстаналите индийци ... абе богати хора са те. Не като османлиите, да палят и колят раята!

    Rhino написа: После, имуществото си е имущество, независимо от политическата ситуация. Частната собственост е неприкосновена, независимо от нейния ПРОИЗХОД?!? оЩЕ ПОВЕЧЕ, ако този произход се губи във вековете.

    Тогава защо не върнеме РЕЗИДЕНЦИИТЕ на бай Тошо ... на Жени и Владко?
    Защо евреите се натискат за ДЪРЖАВА и т.н.?

    Rhino написа: Иначе и ИМОТИТЕ на самата английска монархия биха била незаконни, оти сегашната английска династия няма англосаксонски произход /и до преди два века английските крале по-добре са гУворили на немски, отколкото на английски, а преди десет века са си пердашели само на ФРАНЦУЗКИ

    То и Гошо Тарбата гувореше на Хитлер за немските императори.
    По същата логита и ОСМАНСКИТЕ султани нямат нищо общо с турците. Да не говориме за ВИЗАНТИЙСКИТЕ императори. Колко от тях са били гърци?
    Кибик Блаже

    Sponsored content


    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 21 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Вто Май 21, 2024 2:42 am