bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


+10
Hunter Douglas
jasmin
Admin
Плюшен
momo
blue
Апостолът на Свободата
Emma
Надя
Rhino
14 posters

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Чет Апр 21, 2011 12:37 am

    Rhino написа:

    Тъй е, драги Блаже. Майката си е майка, независимо дали детето й е сополиво външно или вътрешно.
    Но грехът си е грях и е грешно да не се изобличава. А поменатата е ... хайде да не цитирам.
    Нали требе да сме КАВАЛИЕРИ. Very Happy
    Драги Rhino, Наполеон е казал:
    -Всички жени на този свят са курви с изключение на майките! Помислил малко и казал, да не забравяме, че и те са жени!
    За мен единственият грях на жените е че са жени!
    Кибик Блаже
    ПП. Драги Rhino, синковеце се върна от работа и МЕ гонкат от компито. Цял следобен писах курсова работа на щерката за разни видове закони.Така, чи извинявай изнасам си.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Апр 21, 2011 12:39 am

    blag009 написа:
    Rhino написа:

    Тъй е, драги Блаже. Майката си е майка, независимо дали детето й е сополиво външно или вътрешно.
    Но грехът си е грях и е грешно да не се изобличава. А поменатата е ... хайде да не цитирам.
    Нали требе да сме КАВАЛИЕРИ. Very Happy
    Драги Rhino, Наполеон е казал:
    -Всички жени на този свят са курви с изключение на майките! Помислил малко и казал, да не забравяме, че и те са жени!
    За мен единственият грях на жените е че са жени!
    Кибик Блаже
    ПП. Драги Rhino, синковеце се върна от работа и МЕ гонкат от компито. Цял следобен писах курсова работа на щерката за разни видове закони.Така, чи извинявай изнасам си.

    Хе-хе-хе, драги Блаже - това е достатъчен грях... Razz

    Хайде до-пак. Smile
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Апр 21, 2011 12:41 am

    blag009 написа:
    Rhino написа:Драги Блаже, английското господство в Индия не може да се сравни с османското владичество на Балканите.

    О да драги Rhino, англичаните, слагали на дулата на оръдията си въстаналите индийци ... абе богати хора са те. Не като османлиите, да палят и колят раята!
    Кибик Блаже

    Насилие и жестокост е имало и от двете страни. Важното е другото: английското господство е донесло културни традиции и неслучайно Индия беше единствената демократична страна в Азия доскоро, с изключение на Япония.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Апр 21, 2011 12:46 am

    blag009 написа:
    Rhino написа: После, имуществото си е имущество, независимо от политическата ситуация. Частната собственост е неприкосновена, независимо от нейния ПРОИЗХОД?!? оЩЕ ПОВЕЧЕ, ако този произход се губи във вековете.

    Тогава защо не върнеме РЕЗИДЕНЦИИТЕ на бай Тошо ... на Жени и Владко?
    Защо евреите се натискат за ДЪРЖАВА и т.н.?
    Кибик Блаже

    Защото РЕЗИДЕНЦИИТЕ бяха заграбени в името на народа. И дадени на чУвека от народа. Знаехме кой е чУвека.

    Евреите се "натискат", защото имат право, както и всеки друг народ на национална държава. Братовчедите им "симити" имат двайсетина отделни държави, ама еврейската им е трън в очите... Very Happy
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Апр 21, 2011 12:50 am

    blag009 написа:
    Rhino написа: Иначе и ИМОТИТЕ на самата английска монархия биха била незаконни, оти сегашната английска династия няма англосаксонски произход /и до преди два века английските крале по-добре са гУворили на немски, отколкото на английски, а преди десет века са си пердашели само на ФРАНЦУЗКИ

    То и Гошо Тарбата гувореше на Хитлер за немските императори.
    По същата логита и ОСМАНСКИТЕ султани нямат нищо общо с турците. Да не говориме за ВИЗАНТИЙСКИТЕ императори. Колко от тях са били гърци?
    Кибик Блаже

    Гошо Тарабата е гУворел за Карл Пети, той е ГЕРМАНСКИ император и испански крал, не е НЕМЕЦ.
    Османските султани са от рода на османските турци. Византийските императори са били повечето гърци едва след ХI век, но ВИЗАНТИЯ се е водила Източна Римска империя, не ГРЪЦКА държава. Тоест МУЛТИНАЦИОНАЛНА. Razz
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Чет Апр 21, 2011 2:58 pm

    Rhino написа: Драги Блаже, и аз съм съгласен с тази СЕНТЕНЦИЯ.
    Кой да контролира бюрократа? Ами гражданското общество, кой друг? То трябва да контролира и бюрократа, и капиталиста, и премиера дори.
    На какви въпроси е отговарял Обама, не знам. Но имай предвид, че той е много ХЛЪЗГАВ и умее да отговаря. Ако и това не умееше, едва ли го биха избрали за президент. Very Happy

    E, най после си дойдохме на думата.Амче то гражданското общество е такъв локум, че ти е бедна фантазията. Лошото е, че при нас то е с привкус на болшевизъм(с най-лошите качества, без убийства) и алчност! Една отвратителна смес на корупция, демагогика и крадене както и при бай Тошо не се е крадело.
    Разсмя ме за Обама, интересно КАКВИ качества не трябва да притежава чувек за да е политик.
    Четох из нета, че на първото СИ интервю като губернатор на Калифорния, Рейгън в самото начало окнал: "Вие кво, сега да не се ловите за моите обещания по време на изборите". И докогато журналята крякала, Рейгън по търлъчки се измъкнал. Без доза цинизъм не може драги Rhino.
    Под влиянието на Рейгън, още на времето оках, че изборите на Запада са едно ШОУ, кой е по гулем борец с/у БЮРОКРАТА! Преди да встъпи ПРЕЗИДЕНТА на САЩ на поста си, всички бюрократи от федералният състав(държавен апарат, то там има щатски, градски окръжни и т.н. бюрократи) си подават оставката. Първият декрет който ПРЕЗИДЕНТА подписва е общото назначаване на персонала в държавният апарат. Вярно ли е това драги Rhino. Преди години ... е повече от 25 Laughing, едно приятелче ме каза, помислих ЗАЩО, видях желязната логика на това и НЕ СЪМ се интересувал повече по тоя въпрос.
    За това не вервам на "гражданското общество" под формата на разни НПО-та особено внесено от Западна Европа. Ще окнеш, че това са две различни неща, там ДА, тук са побългарени.
    Как мислиш, ако на времето в структурите на СДС, се водеха дебати от рода на Обама и сие, щеше ли сега СДС да се крепи с тия мижави 4-5 % ? Една от причините на напусна СДС, през декември 1996 г., беше ТОВА очакване на келепир и оооо Блаже знаеме кво шъ окнеш, за законите и равнопоставеноста с ръководството и т.н.! И сега когато се вида с някои от тях, си разменяме по една ТЪЖНА усмивка и горчилка че МОЖЕШЕ в буквалният смисъл на думата, да хванеме ръководството за топките и да не им даваме да КРАДАТ и ДЕМАГОГСТВАТ като дърти комунисти! Все пак от "моята" група в Подуене към СДС, имаше един министър при Фил.Кенеди и един посланик в Дания т.е. чиста търговийка, остъпвам ти Наде мястото МИ на зам.председател на СДС, ти ми ДАВАШ нещичкооо(това си е МОЕ лично прозрение)!
    Според мен една от причините да се срути икономически социализма е тотално безразличие към ДРУГАРИТЕ, спомняш си израза "Като ми пееш Пено ле, Пенке ле кой ли те слуша"!!!!!
    М/у другото много са ме питали ЗАЩО не се набутвам в кабалъка, винаги съм казвал "Е, няма как да ме направят ОГНЯР № 1 на Републиката, като само в ТЕЦ"София" има минимум ДВАМА по-добри от мен(това че не могат да ме надприказват, не намалява техният професионализъм)"! Аха и най-важното мнението на съпругата до мен. Имам си железен принцип за "Жабето и гьола"!
    От теб драги Rhino, ще поискам(стига да не прозвоче нахално) по обстойно разяснение на:
    Rhino написа:... То(гражданското общество) трябва да контролира и бюрократа, и капиталиста, и премиера дори.
    За което ти благодаря предварително.
    Кибик Блаже
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Чет Апр 21, 2011 3:20 pm

    Rhino написа:

    Насилие и жестокост е имало и от двете страни. Важното е другото: английското господство е донесло културни традиции и неслучайно Индия беше единствената демократична страна в Азия доскоро, с изключение на Япония.
    Нещо не ти разбирам логиката драги Rhino? Простичко казано, НЯКОЙ влиза със сила в моя дом и АЗЪ-БЛАЖЕ нямам право на елементарна съпротива, ЗАЩО щяла да бъде жестока????
    Колкото от културна гредна точка, МОЖЕ да се говори, че Англия е ОГРАБИЛА материално и духовно Индия, не виждам "културните традиции" освен един пладнишки имперски обир!
    Та четох някъде из нета следните реплики м/у Ал.Македонски и един пират:
    -Те уважаеми пирате, ЗАЩО нападаш и обираш моите кораби и пристанища?
    -Амче, ЗАЩОТО имам ДВА кораба, ако имах като ВАС стотици, щях да съм император не пират!
    Когато драги Rhino, ме питат, ЗАЩО България е била ПЕТ века под турско робство, винаги питам:
    -А колко време ТРЯБВА, да се цивилизоват одрите от АНАДОЛА?
    Кибик Блаже


    Последната промяна е направена от blag009 на Чет Апр 21, 2011 6:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Апр 21, 2011 5:23 pm

    blag009 написа:
    Rhino написа:

    Насилие и жестокост е имало и от двете страни. Важното е другото: английското господство е донесло културни традиции и неслучайно Индия беше единствената демократична страна в Азия доскоро, с изключение на Япония.
    Нещо не ти разбирам логиката драги Rhino? Простичко казано, НЯКОЙ влиза със сила в моя дом и АЗЪ-БЛАЖЕ нямам право на елементарна съпротива, ЗАЩО щяла да бъде жестока????
    Колкото от културна гредна точка, МОЖЕ да се говори, че Англия е ОГРАБИЛА материално и духовно Индия, не виждам "културните традиции" одвен един пладнишки имперски обир!
    Та четох някъде из нета следните реплики м/у Ал.Македонски и един пират:
    -Те уважаеми пирате, ЗАЩО нападаш и обираш моите кораби и пристанища?
    -Амче, ЗАЩОТО имам ДВА кораба, ако имах като ВАС стотици, щях да съм император не пират!
    Когато драги Rhino, ме питат, ЗАЩО България е била ПЕТ века под турско робство, винаги питам:
    -А колко време ТРЯБВА, да се цивилизоват одрите от АНАДОЛА?
    Кибик Блаже

    Драги Блаже, твоят дом си е твоя крепост, както казват англичаните.
    Нооооо, в тези времена в международните отношения е ВАЖАЛО правото на силния. И българите не са живяли вечно на Балканите: дошли са, покорили са местните племена и са образували държава. Същото е и с Индия. Имало е местни хора, после са дошли индоарийците /гУвори се, че тяхната култура е била по-ниска от завоюваните племена/, после са дошли мюсюлманите, после англичаните и пр. За грабежа е същото: правото е било на по-силния, такива са били нравите?!?

    За Александър Македонски и пирата: още Августин Блажени го е казал: "Разликата между управляващите и шайката разбойници е единствено справедливостта".
    За ордите от Анадола: те дълго време са се въртяли около Цариград, докато накрая византийските управници при една поредна крамола решили да ги използват за уреждане на конфликти. Поканили ги, а пък на османците им харесало... Та така.
    За цивилизацията: има цивилизация на Ататюрк - с известна доза насилие, тя може да даде бързи или не толкова бързи, но и временни резултати; има цивилизация бавна и постепенна, но постоянна - тя се наслагва с поколенията, докато стане навик. Истинските цивилизации са се изграждали с векове.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Чет Апр 21, 2011 5:41 pm

    blag009 написа:
    Rhino написа: Драги Блаже, и аз съм съгласен с тази СЕНТЕНЦИЯ.
    Кой да контролира бюрократа? Ами гражданското общество, кой друг? То трябва да контролира и бюрократа, и капиталиста, и премиера дори.
    На какви въпроси е отговарял Обама, не знам. Но имай предвид, че той е много ХЛЪЗГАВ и умее да отговаря. Ако и това не умееше, едва ли го биха избрали за президент. Very Happy

    E, най после си дойдохме на думата.Амче то гражданското общество е такъв локум, че ти е бедна фантазията. Лошото е, че при нас то е с привкус на болшевизъм(с най-лошите качества, без убийства) и алчност! Една отвратителна смес на корупция, демагогика и крадене както и при бай Тошо не се е крадело.
    Разсмя ме за Обама, интересно КАКВИ качества не трябва да притежава чувек за да е политик.
    Четох из нета, че на първото СИ интервю като губернатор на Калифорния, Рейгън в самото начало окнал: "Вие кво, сега да не се ловите за моите обещания по време на изборите". И докогато журналята крякала, Рейгън по търлъчки се измъкнал. Без доза цинизъм не може драги Rhino.
    Под влиянието на Рейгън, още на времето оках, че изборите на Запада са едно ШОУ, кой е по гулем борец с/у БЮРОКРАТА! Преди да встъпи ПРЕЗИДЕНТА на САЩ на поста си, всички бюрократи от федералният състав(държавен апарат, то там има щатски, градски окръжни и т.н. бюрократи) си подават оставката. Първият декрет който ПРЕЗИДЕНТА подписва е общото назначаване на персонала в държавният апарат. Вярно ли е това драги Rhino. Преди години ... е повече от 25 Laughing, едно приятелче ме каза, помислих ЗАЩО, видях желязната логика на това и НЕ СЪМ се интересувал повече по тоя въпрос.
    За това не вервам на "гражданското общество" под формата на разни НПО-та особено внесено от Западна Европа. Ще окнеш, че това са две различни неща, там ДА, тук са побългарени.
    Как мислиш, ако на времето в структурите на СДС, се водеха дебати от рода на Обама и сие, щеше ли сега СДС да се крепи с тия мижави 4-5 % ? Една от причините на напусна СДС, през декември 1996 г., беше ТОВА очакване на келепир и оооо Блаже знаеме кво шъ окнеш, за законите и равнопоставеноста с ръководството и т.н.! И сега когато се вида с някои от тях, си разменяме по една ТЪЖНА усмивка и горчилка че МОЖЕШЕ в буквалният смисъл на думата, да хванеме ръководството за топките и да не им даваме да КРАДАТ и ДЕМАГОГСТВАТ като дърти комунисти! Все пак от "моята" група в Подуене към СДС, имаше един министър при Фил.Кенеди и един посланик в Дания т.е. чиста търговийка, остъпвам ти Наде мястото МИ на зам.председател на СДС, ти ми ДАВАШ нещичкооо(това си е МОЕ лично прозрение)!
    Според мен една от причините да се срути икономически социализма е тотално безразличие към ДРУГАРИТЕ, спомняш си израза "Като ми пееш Пено ле, Пенке ле кой ли те слуша"!!!!!
    М/у другото много са ме питали ЗАЩО не се набутвам в кабалъка, винаги съм казвал "Е, няма как да ме направят ОГНЯР № 1 на Републиката, като само в ТЕЦ"София" има минимум ДВАМА по-добри от мен(това че не могат да ме надприказват, не намалява техният професионализъм)"! Аха и най-важното мнението на съпругата до мен. Имам си железен принцип за "Жабето и гьола"!
    Кибик Блаже

    Ами локум е гражданското общество, защото у нас няма традиции. То е както икономиката ни: най-бързо в нея се намърдват престъпниците, защото имат най-голям опит с нея. Very Happy

    Какви качества трябва да притежава чУвек да не е политик? Ами ако не можеш да разбираш хората, не ставаш за политик, ако ще да си най-умният и способен на света. Ето даваш пример с Рейгън. Когато го избрали за губернатор, всички окали: "Какво ще прави този некадърен артист?!?". Но Рейгън е бил много комуникативен, той не толкова произнасял предварително написани речи, колкото изслушвал хората и знаел какво искат те. Затова когато станал губернатор, първата година се принудил да вдигне данъците, поради тежкото наследство, което му оставили демократите. Сигурно си чел за негова пресконференция от този период. Но после ги съкратил, а на хората върнали НАДВЗЕТОТО. Когато станал президент, рязко намалил бюрократичния апарат и прочее.

    СДС се провали по много причини, ако имаме време, ще ги обсъдим подробно. Ще ти отговоря и на другото питане, но сега трябва да излизам по спешност. Smile
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Чет Апр 21, 2011 7:05 pm

    Rhino написа:
    Защото РЕЗИДЕНЦИИТЕ бяха заграбени в името на народа. И дадени на чУвека от народа. Знаехме кой е чУвека.
    Анджък де, опрахме до първият милион!

    Rhino написа:Евреите се "натискат", защото имат право, както и всеки друг народ на национална държава. Братовчедите им "симити" имат двайсетина отделни държави,
    Амче, така и предполагах, братчедите двадесетина държавици, Моше да духа таратора.
    М/у другото да си говориме за ГУЛЕМАТА роля на евреите по света е ... не нужно. Кой ока осана, кой разпни ГО, съгласи се че са най-коментираната раса.Две хилади години баз държава и да оцелееш е ... унакално. Има само една раса КОЯТО е по-уникална от нея ... циганската?! Те и държава ... не са си имали, но са СИ запазили "образа".
    Кво ли ШЪ надробат след две иляди години братята роми, които са мангали от цигански произход! Laughing
    Rhino написа:ама еврейската им е трън в очите... Very Happy
    Трън в очите...едва ли!!! Винаги мое, едно да прежалиш, виж в дътооо, ШЪ ти повервам!
    Кибик Блаже
    avatar
    Hunter Douglas


    Брой мнения : 108
    Join date : 18.12.2010

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Hunter Douglas Пет Апр 22, 2011 3:57 am

    Блаже бе, сега като са ТВОИТЕ ора на влас, оти не ОКНЕШ на бате Бойко да ти даде да водиш едно телевизионно предаване, да гувориш пред камера? Кеф ти за ЕВРЕИ, кеф ти за СИМИТИ! Ще си БЕТЕР Юлиан Вучков, ако не си пруфесор.

    Искренно ти го хортувам и ти стискам палци да те огрее ОТ СЪРЦЕ.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пет Апр 22, 2011 1:10 pm

    blag009 написа:
    От теб драги Rhino, ще поискам(стига да не прозвоче нахално) по обстойно разяснение на:
    Rhino написа:... То(гражданското общество) трябва да контролира и бюрократа, и капиталиста, и премиера дори.
    За което ти благодаря предварително.
    Кибик Блаже

    Ами, драги Блаже, има много начини. Например, създаване на граждански комитети, както в случая "Белене" - от общественици и хора, запознати с реалната обстановка. Ако такъв комитет може да събере пет или десет хиляди подписа за каузата, да има правото да бъде изслушан от парламента или да сезира Конституционния съд. Референдумите не са много добро решение за специализирани въпроси, но по общонационални също могат да имат приложение. Друга идея е да се създаде комитет по тесни специалисти, които задължително да консултират Министерския съвет, подобно на Икономическо-социалния съвет към ЕС. Това са все предложения, които могат да се обсъдят и да получат развитие. Но не и т.нар. НПО, които само харчат пари за съмнителни и безсмислени неща.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пет Апр 22, 2011 1:12 pm

    blag009 написа:
    Rhino написа:
    Защото РЕЗИДЕНЦИИТЕ бяха заграбени в името на народа. И дадени на чУвека от народа. Знаехме кой е чУвека.
    Анджък де, опрахме до първият милион!
    Кибик Блаже

    Тук от милиони нямаше нужда, идваш и си взимаш квото ти трябва - всекиму според потребностите, ха-ха-ха-ха.... Twisted Evil
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пет Апр 22, 2011 1:18 pm

    blag009 написа:
    Rhino написа:

    ама еврейската им е трън в очите... Very Happy
    Трън в очите...едва ли!!! Винаги мое, едно да прежалиш, виж в дътооо, ШЪ ти повервам!
    Кибик Блаже

    Ако не им беше трън, нямаше да искат да унищожат Израел. А ако се попиташ, какво действително им пречи? Евреите по света са различни, при всичкото общо, което имат - някои са асимилирани, други не, някои са много богати, други съвсем не са, допреки век евреите не са имали политически права в много страни и не са могли да заемат длъжности - в Русия, например. Затова са решили да си основат държава, още повече, че в Ерусалим и околностите тогава те са били повече от арабското население. Какво лошо има? Лошото е, че голяма част от арабите изпитват сляпа, животинска омраза към евреите. Трябва да си живял сред араби, за да почувстваш тази омраза. Не можеш да разбереш за нея от НЕТА?!?
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Пет Апр 22, 2011 2:49 pm

    Hunter Douglas написа:Блаже бе, сега като са ТВОИТЕ ора на влас, оти не ОКНЕШ на бате Бойко да ти даде да водиш едно телевизионно предаване, да гувориш пред камера? Кеф ти за ЕВРЕИ, кеф ти за СИМИТИ! Ще си БЕТЕР Юлиан Вучков, ако не си пруфесор.

    Искренно ти го хортувам и ти стискам палци да те огрее ОТ СЪРЦЕ.
    О, драги Hunter Douglas, както ока пруфесьор(така се ока чадо) Вучков, четааа, четааа и не вервам на ушите си!!!
    То убаво, нооо не съм сигурен точно, но имаше нещо от родо "БНТ е длъжна да осигури теливизионно време на Премиера и Президенто по всяко време".
    Верно Премиеро е моя чиляк и ЯЯЯ все още верен негов ФЕН, но има една ТЪНКОСТ...
    Народо си го е окнал "Когато АТОВЕТЕ се ритат, магаретата стоят настрани"!
    Ти окаш теле.преданаве което предполага дискусия, нема таково животно в конституцията за Премиеро...по точно има, нооооо трябва да стане БЛАЖЕ ПРЕЗИДЕНТ ... ти драги Hunter Douglas, влизаш ли в МОЯ кандидат ПРЕЗИДЕНСКИ ЩАБ????? Нещем да съм ПРЕМИЕР, той за тияяя по тикааа!!!!
    Ще права телепредаване, е иииии то ШЪ е монолог...Законя не дава на КОНЯ да ока! Шапиш приятелю Hunter Douglas?
    Колкото до евреите и братчедите имам въпросчета които СА ми все още неясни, нооо от досегашната практика, както и УТОЧНЕНИЕТО на уважаваният от мен Rhino за вица за заекващото еврейче, което се явило за конкурс в еврейската телевизия и ГО скъсали, горкотооо ридаело и викалооо тия са антисемити!!! Сам виждаш нема управия, ЗА евреин или арабин квото окнеш ВСЕ СИ АНТИСИМИТ!!!
    Гледкам драги Hunter Douglas, си открехнат на темата антиСИМИТИЗЪМ, та колко видове са ТЕ?Хехехеее...
    Кибик Блаже
    avatar
    Hunter Douglas


    Брой мнения : 108
    Join date : 18.12.2010

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Hunter Douglas Пет Апр 22, 2011 4:01 pm

    Виде ли, драги Блаже, че не съм лош чувек като ОНИА къде ме бъркаше с тях в началото. Мога да ти окна, че и аз теб те УВАЖАВАМ, понеже си мъж с характер и не цепиш никому БАСМА. Ноооо - за президент няма да ти стана гарант, оти не уважавам БОЙКО БОРИСОВ, къде си му ВРЪЛ подръжник, понеже едно реди, друго твори - симит същи! За мене БОЙКО БОРИСОВ си плете неговата кошничка, а такива като теб, Блаже ИЗПОЛЗУВА за бутофория и мизансен, шапиш? Нямаш шанс за президент, ако ББ окне да се кандидатира, а на мен ми се струва, че а не е рекъл, а не е ОКНАЛ. Ти, ако си близък с него, си дръж телевизията. Айде, жив и здрав, че и при нас днес е Разпети Петък, макар да му окаме другояче.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Пет Апр 22, 2011 9:45 pm

    Колкото до евреите и братчедите имам въпросчета които СА ми все още неясни, нооо от досегашната практика, както и УТОЧНЕНИЕТО на уважаваният от мен Rhino за вица за заекващото еврейче, което се явило за конкурс в еврейската телевизия и ГО скъсали, горкотооо ридаело и викалооо тия са антисемити!!!

    Драги Блаже, има различни видове антисемитизъм. Има расов антисемитизм /този на Хитлер, например/, етнически антисемитизъм /какъвто е арабският: това че са братовчеди с евреите по кръвна линия, не е от особено значение/, битов антисемитизъм /особено разпространен в Европа/, културен антисемитизъм /главно сред интелектуалците/ и пр. Има дори особена форма на антисемитизъм, която е особено характерна за хора от еврейски произход: антисемитизъм на неосъзнатата вина /Хомски и подобните му/.
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Съб Апр 23, 2011 6:46 am

    Hunter Douglas написа:Виде ли, драги Блаже, че не съм лош чувек като ОНИА къде ме бъркаше с тях в началото. Мога да ти окна, че и аз теб те УВАЖАВАМ, понеже си мъж с характер и не цепиш никому БАСМА.
    Благодаря за комплиментите драги Hunter Douglas! Не съм толкова смел, чисто и просто допускам толеранст в границите на чувешкото, по натам ... нещата ми стават безразлични иии "точим манарчето", предимно в словесен вид. Льошото за опоненто е, когато ГО отрежа тотално.Тигава започват майтапите и бъзикнята!
    Hunter Douglas написа: Ноооо - за президент няма да ти стана гарант, оти не уважавам БОЙКО БОРИСОВ, къде си му ВРЪЛ подръжник, понеже едно реди, друго твори - симит същи! За мене БОЙКО БОРИСОВ си плете неговата кошничка, а такива като теб, Блаже ИЗПОЛЗУВА за бутофория и мизансен, шапиш?
    Хехеее, жалко пропускаш ЕДИН от 20 % президенски квоти?!?! Избягвам да съм ВРЪЛ подръжник, предпочитам да съм фен...оти свободата е ГУЛЕМА и не обръзваща!
    Иначе всеки си плете кошницата с такива като мен, теб и милионните други. Рекох да ми помогнеш...нечеш...жалко, БЯХ те нарочил да си ВТОРАТА Елена Тодорова(ами ако повтора мандато хехеее пей сърце)...здраве да е!
    За протокола, защо се дръпаш...мислиш ли че бат Бойко, МЕН ШЪ предпочете, пред тия там БАТАЛЬОНИ послушковци? Явно требва да ти пусна "Поканата..."...Блажева
    До г-н Министър Председател
    На Република България
    Г-н Бойко Методиев Борисов


    ПОКАНА
    За „Бисквитките на Блаже”
    От Благовест Горанов Илиев-Гражданин на Европа и Република България
    Гр.София-общ.Красно Село

    Г-н Премиер,
    На 17.02.2010 г. исках да депозирам в централата на ГЕРБ- „ПОКАНА”(тя е прикрепена тук) за среща с Вас.Идеята е, по подобието на традиция в САЩ, за неформална среща на група хора с политици.
    След половинчасово неприятно висене(все пак съм инвалид), секретарката отказа да заведе „ПОКАНАТА” според приетия начин с вх.номер и уверение, че в най-скоро време ще ми бъде отгаворено(майтапи драги)!
    Почуствах се като в блато, което ЩЕ те погълне и няма да остане ... нищо!
    Г-н Борисов, като на редови член на ПП”ГЕРБ” и Гражданин на Европа и на Република България, Вие дължите ЕДНА неформална среща с мен и членовете на Районната огранизация на Красно Село, защото липсва връзката м/у нас и ръководството на Областно и Централно ниво.
    Над три години активно участваме в изграждането на районната огранизация и изборните кампании на партията.
    Вашето желание за ”официилните ложи” и НЕнамеса в реденото на различни листи за евро,кметски и нар.преставители сме ГО изпълнили.
    Но отук натък, за да има една ЩО годе нормално функционираща система на местно партийно ниво е необходимо, една елементарна комуникация, която произтича от Устава на партия. Нейното ФОРМАЛНО изпълнение води до безумна бюрокрация и бумащина, ”интриги” и ”комплоти”, които тя си измисля.
    Затова Ви каня, г-н Борисов на „Бисквитките на Блаже”, И не районният председател на ГЕРБ, а Блажко да води срещата и да Ви задаваме неудобни въпроси, които имаме, и с които НЕ смеят да Ви запознаят Вашето обкръжение.
    Запомнете едно от мен, г-н Борисов оттук натък, или ще има равнопоставеност м/у нас редовите членове на партията и Вашето обкръжение, или ще бъдете поредният герой в пиеската „Готиният ВОЖД и скапаното обкръжение” !
    Най-страшното нещо за един политик е БЕЗРАЗЛИЧИЕТО на хората, които са вярвали и са го поткрепяли, че най-после тая БЮРОКРАЦИЯ ще бъде поставена в що-годе нормални релси. Защото хората искат не революции … а когато „Цара дава, и ПЪДАРЯТ да дава”! Не заплатите на хората да са равни с Вашите, а правата и сигурността!
    Бъдете здрав.

    Гр.София с подпис:......................
    22.02.2010 г. /Благовест Илиев-/

    Мога да те уверя драги Hunter Douglas, че ПОКАНАТА е написана по стандартният начин, горе в десно до еди кой си,, после по средата ПОКАНАТА и т.н. Видях на прегледа че е сбито у лево..."цървено компи" с лев сектански уклон! Smile Преди тая ПОКАНА" имам към 7-8 писания до ЦЦ, ЛИ(Лъчезар Иванов/бях написал Иван, грешка за която се извинявам/, който безславно залезна от тъпотия).
    Те са бая обширни и едва ли ШЪ те заинтересуват.

    Hunter Douglas написа:Нямаш шанс за президент, ако ББ окне да се кандидатира, а на мен ми се струва, че а не е рекъл, а не е ОКНАЛ. Ти, ако си близък с него, си дръж телевизията.
    Ееее, бъркаш нямам ШАНС, ако чакам ГЕРБ да ме номерира! Кой ли не се пробвал? Дори бат Бойко ока, че "на куц крак" е спечелил последните избори? А защо Блаже с "кютото краче" да не бие КУЦОТООО!!! Laughing ХАХААА ... майтап бе УЙЛИ, но едно герберче(малко шефче) ми окна нещо от рода "Като искаш Блаже, направи си пратия и бий" и му окнах по-горното ... горкия взе да мига на парцали.М/у другото моите хора ми признават, че съм м/у най-добрите агитатори "от врата на врата". Споделих с тях, че ПЪРВО прочетох и разучавах всички вицове за бат Бойко, както и оплювките по весниците, телевизията, клипчета, карикатури и т.н. И се стремях на всеки негативен акцент, под формата на майтап, поговорка и т.н. да намеря контрата. Беше бая интересно , сега имам нещо като платформа, но ще я използвам към 1 май., ШЪ вида кво ШЪ стане.Основата е изкаването на ББ по ПАНОРАМА, и приказките МУ за Белене и 20017 г. Интерсно е ... ШЪ видааа.
    Hunter Douglas написа:Айде, жив и здрав, че и при нас днес е Разпети Петък, макар да му окаме другояче.
    Драги Hunter Douglas, ако ми прошепнеш на ушенцето как се ока прозника, ШЪ съм ти признателен! Мързиме да хода в"гуглето" да вида кой е!
    Кибик Блаже
    ПП.Отговор до сега не съм получил, НО имам входящ НОМЕР от канцеларията(тежкарско звучи а) на ПРАМИЕРО.Хехеее, сега си седа тихично, кротичко на брега на реката и гледкам кво се носи по нея?


    Последната промяна е направена от blag009 на Съб Апр 23, 2011 4:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Съб Апр 23, 2011 7:20 am

    Rhino написа:Колкото до евреите и братчедите имам въпросчета които СА ми все още неясни, нооо от досегашната практика, както и УТОЧНЕНИЕТО на уважаваният от мен Rhino за вица за заекващото еврейче, което се явило за конкурс в еврейската телевизия и ГО скъсали, горкотооо ридаело и викалооо тия са антисемити!!!

    Драги Блаже, има различни видове антисемитизъм. Има расов антисемитизм /този на Хитлер, например/, етнически антисемитизъм /какъвто е арабският: това че са братовчеди с евреите по кръвна линия, не е от особено значение/, битов антисемитизъм /особено разпространен в Европа/, културен антисемитизъм /главно сред интелектуалците/ и пр. Има дори особена форма на антисемитизъм, която е особено характерна за хора от еврейски произход: антисемитизъм на неосъзнатата вина /Хомски и подобните му/.
    Напълно съм съгласен с теб драги Rhino.
    Само с последното се затруднявам "характерна за хора от еврейски произход: антисемитизъм на неосъзнатата вина /Хомски и подобните му/"
    В първият момент помислих, че говориш за Ортодоксалните евреи, които не приемат сегашната Държава Израел, но след като намеси Хомски, защо ли ми мяза на Чомски? Лелеееее, я агънце пред тия вълци. Но защо ли се чуда, че Чомски е най-оплюваният евреин от ... евреите. Бил комунист и какво ли не ... мъка си е.
    Имам познати евреи и вервай ми, МНОГООО внимателно споменава Чомски! Преди години си имах леки неприятности с гусин Касчиев(по начина на бурното МУ реагиране, лелеее просто за момент чувека се взриви, на следващият ден се извиних, в първият момент не ми прие извинението,но му окнах да ми каже КОЛКО души познава като мен, при неволна грешка да се извинят), откъде да знам че е евреин. Винаги съм смятал, че са се изнесли в Израел, а тук са останали големците. Зер не познавам евреин метач? Едно на ръка, че тоя и оня ме одекаха че съм антисемит?! Направо смешки.
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Съб Апр 23, 2011 12:33 pm

    Драги Блаже, точно за Чомски става дума, аз си му викам Хомски или Хомский още от времето, кУгато го учехме по лингвистика... Laughing Да не се забравя, че е руски евреин. Руските евреи, драги ми Блаже, са гУлема работа, добили са навик за оцеляване почти като тоя на хлебарките Laughing , оти и до ден днешен не е лесна работа да си евреин в Русия. Въобще на евреите е присъща вродената интелигентност, затова трудно ще видиш евреин-метач, но толкоз е лесно за това да бъде обвинена световната конспирация... Smile

    Нямам предвид ортодоксалните евреи, разбира се - те са по-скоро против ционизма, нямат общо с антисемитизма. Под "антисемитизъм на неосъзнатата вина" имам предвид старозаветното чувство на вина, което е вменявано на евреите през много векове и е станало тяхна втора природа. В съвременния атеистически свят, където можеш да имаш всичко, стига да го плащаш Laughing , това чувство на евреите няма къде да се дене и постоянно го избива в едно или друго. Такова е чувството на левичаря Хомский, на когото му се нрави изглежда елементарната схема на САЩ като световен репресивен полицай над бедните борци за независимост и арабите като невинна жертва на ционистките агресори. Такива като него нямат край. Това чувство обаче не е характерно само за левичарите, то може да придобие и други форми на неудовлетвореност.

    Хайде до-пак, че булката ме чака да вапцаме яйцата. Very Happy
    avatar
    Hunter Douglas


    Брой мнения : 108
    Join date : 18.12.2010

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Hunter Douglas Съб Апр 23, 2011 2:11 pm

    blag009 написа:Драги Hunter Douglas, ако ми прошепнеш на ушенцето как се ока прозника, ШЪ съм ти признателен!
    Хехе драги ми Блаже, да ти прушепна оти да ти не прушепна, ама да знаеш че си гулем тарика кво окаха старите вуйници у казармата!
    Празнико се ока Karfreitag само не казвай на Боко ТИКВАТА оти с Меркел са млого гъстиииииии!!!
    Кибик Hunter Douglas
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Съб Апр 23, 2011 3:58 pm

    Hunter Douglas написа:
    blag009 написа:Драги Hunter Douglas, ако ми прошепнеш на ушенцето как се ока прозника, ШЪ съм ти признателен!
    Хехе драги ми Блаже, да ти прушепна оти да ти не прушепна, ама да знаеш че си гулем тарика кво окаха старите вуйници у казармата!
    Празнико се ока Karfreitag само не казвай на Боко ТИКВАТА оти с Меркел са млого гъстиииииии!!!
    Кибик Hunter Douglas
    Не знам драги Hunter Douglas, как ШЪ се относеш към една моя молба, но ми е неприятно това ... БОКО ТИКВАТА и други обидни епитети по него, та бих те помолил да му акаш бат Бойко? Вторачи се в думата "бат", в съвременото МУ звучение има такива отенъци...както окаш бъди тарика Smile! Хъммм на една сбирка, след протоколните халби на някои ЧЛЕНОВЕ, взех думата и започнах да окам за БАТ БОЙКО!!! Един до мен се възмути, че това си е живо батман, и взех да му обяснявам, че това е стара прабългарска, кеф ти панславянска дума и т.н. В интерес на истината, говоря за Красно село, доколкото познавам хората, тук-там има хора с по-ниско от моето образувание.Е, генерали си немаме и по добре. Че както слушах клюката за един в Младост какви ги е окал по кмета ... наистина да съм ГО схрускал на закуска.
    Може да попиташ Лъчко Умното, как тихичко е беснеел след мое исказване, дори веднъж се опита ИЗОБЩО да не ми даде думата, но къдетиии ...Токагава МУ казах, че кое кучее е лаело по мен, все си е тръгвало с подвита опашка...което м/у впрочем и стана. Сега като писах за Умното се сетих, че съм допуснал техническа грешка, не Иван Иванов, а за Лъчезар Иванов става думата(шъ я поправа).
    Каваш празника е Karfreitag-разпети петък в немско ??? Колкото до Меркел, толкова ми е удобна да я давам за пример, дори когато я сравнявам с бат Бойко. Не съм я слушал в дебати, или доколкото съм чел за тях, се е представяла посредствено, ЯВНО е олицетворание на съвършеният бюрократ-политик! То знаеш,че на немеца се вменява първо ред и после квото дойде ... с каса бира bounce !!!
    Кибик Блаже
    ПП.Това Кибик си е много удобно, особено в нета!
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Съб Апр 23, 2011 4:55 pm

    Rhino написа:Драги Блаже, точно за Чомски става дума, аз си му викам Хомски или Хомский още от времето, кУгато го учехме по лингвистика... Laughing Да не се забравя, че е руски евреин. Руските евреи, драги ми Блаже, са гУлема работа, добили са навик за оцеляване почти като тоя на хлебарките Laughing , оти и до ден днешен не е лесна работа да си евреин в Русия. Въобще на евреите е присъща вродената интелигентност, затова трудно ще видиш евреин-метач, но толкоз е лесно за това да бъде обвинена световната конспирация... Smile
    Е, драги Rhino дай го малко, без митове за горките евреи! Винаги окам "Моше и Блаже, все от държавата ШЪ го отнесе"!Верно, че Моше ще предпочете да легне гладен, от колкото уморен, до когато при Блаже е обратно, но тава са отенъци на пейсажо"!
    Казваш руски евреи и откъде се взеха от Палестина, на сухо през Черно море ли са минали или това са хазарите? "Евреин в Русия", амче да видиме от 1917 г. до 1990 г. примерно , КОЛКО евреи са били във власта на болшевиките и КПСС ? Хей така за протоколо "При Симеончо, колко министри имаше евреи(тая на културата ми скри шапката) ? Според теб, правена ли е там ДНК-а епикризи да се докаже сходството м/у ешканази и сафарди!
    Ако се възхищавам нещо на евреите, това е тяхната сплотеност, дали е на Северният или Южният полюс, готов е да ПОМОГНЕ на събратята си. Смятам, че това е настройвало народите през вековете против евреите, но пък те така и са оцелявали.

    Rhino написа:Нямам предвид ортодоксалните евреи, разбира се - те са по-скоро против ционизма, нямат общо с антисемитизма.
    Мдааа тънка разлика, но защо ли това ми прилича на статийката на Ленин "Ливичерството(ционизма), детската болест на комунизма"?
    Rhino написа: Под "антисемитизъм на неосъзнатата вина" имам предвид старозаветното чувство на вина, което е вменявано на евреите през много векове и е станало тяхна втора природа. В съвременния атеистически свят, където можеш да имаш всичко, стига да го плащаш Laughing , това чувство на евреите няма къде да се дене и постоянно го избива в едно или друго. Такова е чувството на левичаря Хомский, на когото му се нрави изглежда елементарната схема на САЩ като световен репресивен полицай над бедните борци за независимост и арабите като невинна жертва на ционистките агресори. Такива като него нямат край. Това чувство обаче не е характерно само за левичарите, то може да придобие и други форми на неудовлетвореност.
    Хайде до-пак, че булката ме чака да вапцаме яйцата. Very Happy
    Драги Rhino, благодаря ти все пак и от теб ще науча нещо НОВО "антисемитизъм на неосъзнатата вина", веднъш срешнах тоя термин, но се изхихиках леко и едно, "да бе да неосъзната вина ...Шъ пада бая ровене из нета!
    За сега чао, синковеца се домъкна и ... ШЪ вида кога, мозе !.
    Кибик Блаже
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Rhino Нед Апр 24, 2011 2:27 pm

    blag009 написа:
    Rhino написа:Драги Блаже, точно за Чомски става дума, аз си му викам Хомски или Хомский още от времето, кУгато го учехме по лингвистика... Laughing Да не се забравя, че е руски евреин. Руските евреи, драги ми Блаже, са гУлема работа, добили са навик за оцеляване почти като тоя на хлебарките Laughing , оти и до ден днешен не е лесна работа да си евреин в Русия. Въобще на евреите е присъща вродената интелигентност, затова трудно ще видиш евреин-метач, но толкоз е лесно за това да бъде обвинена световната конспирация... Smile
    Е, драги Rhino дай го малко, без митове за горките евреи! Винаги окам "Моше и Блаже, все от държавата ШЪ го отнесе"!Верно, че Моше ще предпочете да легне гладен, от колкото уморен, до когато при Блаже е обратно, но тава са отенъци на пейсажо"!
    Казваш руски евреи и откъде се взеха от Палестина, на сухо през Черно море ли са минали или това са хазарите? "Евреин в Русия", амче да видиме от 1917 г. до 1990 г. примерно , КОЛКО евреи са били във власта на болшевиките и КПСС ? Хей така за протоколо "При Симеончо, колко министри имаше евреи(тая на културата ми скри шапката) ? Според теб, правена ли е там ДНК-а епикризи да се докаже сходството м/у ешканази и сафарди!
    Ако се възхищавам нещо на евреите, това е тяхната сплотеност, дали е на Северният или Южният полюс, готов е да ПОМОГНЕ на събратята си. Смятам, че това е настройвало народите през вековете против евреите, но пък те така и са оцелявали.
    Кибик Блаже

    Драги Блаже, без митове не може, чУвек няма да е чУвек, ако не създава митове. Както знаеш, евреите са разпръснати по целия свят, такава им е съдбата. И в древния свят са били разпръснати по гУлемите градове, евреите са градски чеда - търсят места, където да могат да въртят търговия. Затова са се появили и в Русия, и в Полша, въпреки че тези места са отдалечени от Палестина. Дали евреите-ашкенази са потомци на хазарите - тУва нека кажат историците, но то е много спорна теза. И тя си има поддръжници като Бенджамин Фридмън, също антисемит на неосъзнатата вина, само че от десния спектър. Преди болшевишкия преврат е имало много евреи-социалисти, сред меншевиките даже са били повече, затова Сталин е предлагал, уж на шега, да се направи един ПОГРОМ. Това не трябва да те учудва, евреите винаги са участвали пряко или косвено в политиката, тя е свързана с търговията. Колко министри е имало при Симеон, не съм ги броил, откъде да знам баба му на кого дали е била еврейка. Едва ли евреите са виновни за краха на НДСВ?!?

    Не знам какво биха донесли едни ДНК-тестове. Може ли точно ние, българите, които сме смесица от толкова племена и народи, да искаме ДНК за расова чистота. Или пък американците, англичаните, руснаците, германците и пр. Smile
    blag009
    blag009


    Брой мнения : 272
    Join date : 31.07.2010
    Age : 74
    Местожителство : София

    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  blag009 Сря Апр 27, 2011 7:25 pm

    Драги Rhino, държа да ми отговориш на въпроса:
    -Как функционира една дясна партия на Запада. Имат ли си нашето чудо, експертни комисии и КАКВА е тяхната роля при определяне политиката на партията ИМ!
    Питам те, защото си бил по света и си гледал туй-онуй!
    Кибик Блаже

    Sponsored content


    Дискусии - с и без кавички - от други форуми - Page 22 Empty Re: Дискусии - с и без кавички - от други форуми

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Съб Май 11, 2024 12:10 am