bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


4 posters

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Чет Мар 07, 2013 9:30 pm

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Gallery.311
    Надя
    Надя


    Брой мнения : 2752
    Join date : 23.04.2009

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Надя Пет Мар 08, 2013 3:04 am

    pljushen написа:5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Gallery.311
    Само толкова ли ти дължат? Smile
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Пет Мар 08, 2013 4:01 am

    Надя написа:
    pljushen написа:5 лв.
    Само толкова ли ти дължат? Smile

    Не, бе. По толкова обещавам на Носорога да му плащам на месец, ако започне да носи на главата си ето това:

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо 2049fez
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Пет Мар 08, 2013 4:02 am

    Надя написа:
    pljushen написа:5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Gallery.311
    Само толкова ли ти дължат? Smile

    Не, той ги дължи, затова е толкова щастлив. Very Happy
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Пет Мар 08, 2013 4:08 am

    Ще се получи нещо такова:

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Jda271.png.scaled1000


    Последната промяна е направена от pljushen на Пет Мар 08, 2013 4:26 am; мнението е било променяно общо 1 път
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Пет Мар 08, 2013 4:20 am

    Rhino написа:
    Надя написа:
    pljushen написа:5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Gallery.311
    Само толкова ли ти дължат? Smile

    Не, той ги дължи, затова е толкова щастлив. Very Happy

    Тамам и аз малко да се почувствам като михлюзин Laughing Laughing Laughing

    Всъщност, аз дадох точно половината от 70-те лева: 20 лв. +10 лв. + 2х2 лв. + 90ст. Ти даде две по двайсет. Колко бакшиш оставихме не помня, защото побързах да връча папката на келнера, преди да си ревизирал сметката, понеже те знам, че не обичаш да оставяш бакшиши Laughing

    За да те успокоя, понеже се беше почувствал сериозно засегнат във финансовия си интерес и дори ходи на бара да разваляш някаква двайсетолевка, ти обещах да те черпя една бира, която имаш от мене когато пожелаеш Laughing Laughing Laughing

    Заплахата, че няма повече да се срещаме естествено не приех на сериозно Razz


    Последната промяна е направена от pljushen на Пет Мар 08, 2013 5:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Пет Мар 08, 2013 5:00 am

    pljushen написа:

    Заплахата, че няма повече да се срещаме естествено не приех на сериозно Razz

    Напротив, беше съвсем сериозно. Единственото изключение ще бъде, ако тези пет лева се сметнат като бъдещ членски внос за ХВАЦ. Like a Star @ heaven
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Пет Мар 08, 2013 5:19 am

    Rhino написа:
    pljushen написа:

    Заплахата, че няма повече да се срещаме естествено не приех на сериозно Razz

    Напротив, беше съвсем сериозно. Единственото изключение ще бъде, ако тези пет лева се сметнат като бъдещ членски внос за ХВАЦ. Like a Star @ heaven

    Ако така ще си говорим, то аз ще пусна тези пет лева като дарение в някой православен храм и отгоре на това ще запаля свещица от 20 ст., с молитва към Господа новият ни патриарх изрично да прокълне и анатемоса сектата "Хвац" Twisted Evil
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Пет Мар 08, 2013 5:39 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:

    Заплахата, че няма повече да се срещаме естествено не приех на сериозно Razz

    Напротив, беше съвсем сериозно. Единственото изключение ще бъде, ако тези пет лева се сметнат като бъдещ членски внос за ХВАЦ. Like a Star @ heaven

    Ако така ще си говорим, то аз ще пусна тези пет лева като дарение в някой православен храм и отгоре на това ще запаля свещица от 20 ст., с молитва към Господа новият ни патриарх изрично да прокълне и анатемоса сектата "Хвац" Twisted Evil

    Супер! Предлагам ти това да е Бачковският манастир. bounce
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Пет Мар 08, 2013 5:48 am

    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:Заплахата, че няма повече да се срещаме естествено не приех на сериозно Razz
    Напротив, беше съвсем сериозно. Единственото изключение ще бъде, ако тези пет лева се сметнат като бъдещ членски внос за ХВАЦ. Like a Star @ heaven
    Ако така ще си говорим, то аз ще пусна тези пет лева като дарение в някой православен храм и отгоре на това ще запаля свещица от 20 ст., с молитва към Господа новият ни патриарх изрично да прокълне и анатемоса сектата "Хвац" Twisted Evil
    Супер! Предлагам ти това да е Бачковският манастир. bounce
    Няма проблем където и да било pig

    Може дори в църквата на гробищата, за да хване по-добре дикиш. Като затъкна пламъчето на свещта в пясъка, възнамерявам да изрека: "Трижди проклета да е сектата "Хвац", и нине и присно и вовеки веков, пу, пу, пу, Анатема, Анатема, Анатема" pig pig pig
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Пет Мар 08, 2013 12:13 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:Заплахата, че няма повече да се срещаме естествено не приех на сериозно Razz
    Напротив, беше съвсем сериозно. Единственото изключение ще бъде, ако тези пет лева се сметнат като бъдещ членски внос за ХВАЦ. Like a Star @ heaven
    Ако така ще си говорим, то аз ще пусна тези пет лева като дарение в някой православен храм и отгоре на това ще запаля свещица от 20 ст., с молитва към Господа новият ни патриарх изрично да прокълне и анатемоса сектата "Хвац" Twisted Evil
    Супер! Предлагам ти това да е Бачковският манастир. bounce
    Няма проблем където и да било pig

    Може дори в църквата на гробищата, за да хване по-добре дикиш. Като затъкна пламъчето на свещта в пясъка, възнамерявам да изрека: "Трижди проклета да е сектата "Хвац", и нине и присно и вовеки веков, пу, пу, пу, Анатема, Анатема, Анатема" pig pig pig

    Така, така. На това се казва истинска християнска любов. От Св.Синод могат направо да ти завидят за ревността. cheers
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Пет Мар 08, 2013 12:39 pm

    Rhino написа:
    pljushen написа:
    "Трижди проклета да е сектата "Хвац", и нине и присно и вовеки веков, пу, пу, пу, Анатема, Анатема, Анатема" pig pig pig
    Така, така. На това се казва истинска християнска любов. От Св.Синод могат направо да ти завидят за ревността. cheers
    А ти какво искаш? Да благославяме: мюсюлманската вяра, бахайската вяра, "Харе Кришна", вудуто, мормонската вяра, ацтекската вяра, сектата "Мун", сектата "Хвац"? alien

    Моят отговор е: АНАТЕМА СЕКТИТЕ!!! affraid

    П.П. Моля се за душите ви, дано се покаете и откажете от лъже-ученията pig

    Отивам да пия кафе.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Пет Мар 08, 2013 3:16 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:
    "Трижди проклета да е сектата "Хвац", и нине и присно и вовеки веков, пу, пу, пу, Анатема, Анатема, Анатема" pig pig pig
    Така, така. На това се казва истинска християнска любов. От Св.Синод могат направо да ти завидят за ревността. cheers
    А ти какво искаш? Да благославяме: мюсюлманската вяра, бахайската вяра, "Харе Кришна", вудуто, мормонската вяра, ацтекската вяра, сектата "Мун", сектата "Хвац"? alien

    Моят отговор е: АНАТЕМА СЕКТИТЕ!!! affraid

    П.П. Моля се за душите ви, дано се покаете и откажете от лъже-ученията pig

    Отивам да пия кафе.

    Сложи си поне три бучки захар. Very Happy За пълния разгром на левия десноцентристки уклон. farao




    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Съб Мар 09, 2013 4:26 pm

    Rhino написа:
    Отивам да пия кафе.
    Сложи си поне три бучки захар. Very Happy За пълния разгром на левия десноцентристки уклон. farao
    Аз го пия горчиво, турско monkey

    По-скоро бих си капнал в него капачка сливова за гръм да удари сектата "Хвац", дето изпи акъла на Носорозите cyclops
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Съб Мар 09, 2013 5:13 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    Отивам да пия кафе.
    Сложи си поне три бучки захар. Very Happy За пълния разгром на левия десноцентристки уклон. farao
    Аз го пия горчиво, турско monkey

    По-скоро бих си капнал в него капачка сливова за гръм да удари сектата "Хвац", дето изпи акъла на Носорозите cyclops

    Ха-ха-ха, точно турците го пият сладко. Като ти го сервират там, носят ти и чаша вода.
    Както се казва: черно като нощта, горещо като Ада и сладко като любовта.
    Smile

    Ако не ти харесва ХВАЦ, защото не кандидатстваш за работа в Св.Синод? Имаме нужда от наши хора там. pirat
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Съб Мар 09, 2013 5:31 pm

    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:
    Отивам да пия кафе.
    Сложи си поне три бучки захар. Very Happy За пълния разгром на левия десноцентристки уклон. farao
    Аз го пия горчиво, турско monkey
    Ха-ха-ха, точно турците го пият сладко. Като ти го сервират там, носят ти и чаша вода.

    Както се казва: черно като нощта, горещо като Ада и сладко като любовта. Smile
    Знам, че го пият сладко, но знам също така от българската литература за това, че турците обичали да им викат "дели". Ако титулуваш турчина Мехмед "Дели Мехмед", (цитирам по памет), той ще подскочи от радост и ще те черпи цигара тютюн, две горчиви кафета, един шербет и три мастики pig

    Така че, горчивото турско кафе съществува и има историческа легитимност. И аз го предпочитам. А отделно пия шербет - правя много хубав шербет с полурафинирана тръстикова захар, лимонова кора и сока от половин лимон tongue
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Нед Мар 10, 2013 8:08 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:
    Отивам да пия кафе.
    Сложи си поне три бучки захар. Very Happy За пълния разгром на левия десноцентристки уклон. farao
    Аз го пия горчиво, турско monkey
    Ха-ха-ха, точно турците го пият сладко. Като ти го сервират там, носят ти и чаша вода.

    Както се казва: черно като нощта, горещо като Ада и сладко като любовта. Smile
    Знам, че го пият сладко, но знам също така от българската литература за това, че турците обичали да им викат "дели". Ако титулуваш турчина Мехмед "Дели Мехмед", (цитирам по памет), той ще подскочи от радост и ще те черпи цигара тютюн, две горчиви кафета, един шербет и три мастики pig

    Така че, горчивото турско кафе съществува и има историческа легитимност. И аз го предпочитам. А отделно пия шербет - правя много хубав шербет с полурафинирана тръстикова захар, лимонова кора и сока от половин лимон tongue

    Горчиво кафе, като знам от леля ми, която е от Делиормана, се сервира само на пияни братушки. Smile
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Нед Мар 10, 2013 8:40 am

    Rhino написа:Горчиво кафе, като знам от леля ми, която е от Делиормана, се сервира само на пияни братушки. Smile

    Нещо ми се лигавиш в момента Suspect

    Това би ли го повторил пред директорката?
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Нед Мар 10, 2013 12:31 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:Горчиво кафе, като знам от леля ми, която е от Делиормана, се сервира само на пияни братушки. Smile

    Нещо ми се лигавиш в момента Suspect

    Това би ли го повторил пред директорката?

    Пак си объркал историческите епохи. Белене вече го закриха - и в пряк, и в преносен смисъл. cat
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Пон Мар 11, 2013 6:57 am

    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:Горчиво кафе се сервира само на пияни братушки. Smile
    Нещо ми се лигавиш в момента Suspect
    Пак си объркал историческите епохи. Белене вече го закриха - и в пряк, и в преносен смисъл. cat
    Може би ти пък забвавяш, че заквиха и СИВ, та газ и ток вече са на бовсови цени.* scratch

    Сега като го няма двугавя Бвежнев, Мавтин Димитвов, дето "закви" Белене, може да си санива панелката в Младост 1 със стивопов от BASF за 10 хиляди лева, и с остатъка от заплатата си до квая на депутатския си мандат да си купи от пазавчето до спивката на метвото кило боб и фуния, да й туви агвегат и да пъвди във нея, за да си топли детето на локално павно
    rabbit
    ____________________
    *Заради което народът протестира, а Плевнелиев си мисли, че исканията са за въвеждане на Третия либерализационен пакет.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Пон Мар 11, 2013 3:47 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:
    Rhino написа:Горчиво кафе се сервира само на пияни братушки. Smile
    Нещо ми се лигавиш в момента Suspect
    Пак си объркал историческите епохи. Белене вече го закриха - и в пряк, и в преносен смисъл. cat
    Може би ти пък забвавяш, че заквиха и СИВ, та газ и ток вече са на бовсови цени.* scratch

    Сега като го няма двугавя Бвежнев, Мавтин Димитвов, дето "закви" Белене, може да си санива панелката в Младост 1 със стивопов от BASF за 10 хиляди лева, и с остатъка от заплатата си до квая на депутатския си мандат да си купи от пазавчето до спивката на метвото кило боб и фуния, да й туви агвегат и да пъвди във нея, за да си топли детето на локално павно
    rabbit
    ____________________
    *Заради което народът протестира, а Плевнелиев си мисли, че исканията са за въвеждане на Третия либерализационен пакет.



    Не съм забравил, както не съм забравил, че и при СИВ и другаря Живков имахме режим на тока. Бих си на четири-пет годинки, така че няма как да го помниш.Сега при лошите западни монополисти тока ми го спират веднъж на десет години за по няколко минути. А като има либерализация на пазара, и цената ще спадне, а нивото на услугата ще се качи още повече.
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty урок по политическа икономия

    Писане  pljushen Пон Мар 11, 2013 5:44 pm

    Rhino написа:Не съм забравил, както не съм забравил, че и при СИВ и другаря Живков имахме режим на тока.
    Имаше режим, верно е, но при Тато не си плащал 300 лв. сметка при заплата на старши учител от 450. Тогава това съотношение би изглеждало като 80:120 Laughing

    Rhino написа:А като има либерализация на пазара, и цената ще спадне, а нивото на услугата ще се качи още повече.
    Либерализацията на ЕРП-тата ще направи Носорозите диви и щастливи. Първо, цените няма да паднат, а ще се качат, защото либерализацията предполага дружествата да направят инвестиции, за да се устроят на пазара rabbit

    Освен това, тех през ум няма да им мине да се конкурират, а ще се картелират, за да печелят повече. На практика, за едно средностатистическо домакинство от Носорози това ще означава, че всеки път като сменяват дружеството, новото ЕРП ще им вдига сметката за ток със средно 10 лв. месечно на годишна база, и така докато направят пълен кръг на всички ЕРП-та, които се "конкурират" на местния пазар pig


    Laughing Laughing Laughing
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Вто Мар 12, 2013 3:01 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:Не съм забравил, както не съм забравил, че и при СИВ и другаря Живков имахме режим на тока.
    Имаше режим, верно е, но при Тато не си плащал 300 лв. сметка при заплата на старши учител от 450. Тогава това съотношение би изглеждало като 80:120 Laughing


    Така е: плащаха се три лева, а заплатите бяха двеста и петдесет. Обаче заради тези изкуствено поддържани цени се трупаха задължения и растеше външният дълг. Да не говорим за необявените фалити и пр.
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Вто Мар 12, 2013 3:04 pm

    pljushen написа:Либерализацията на ЕРП-тата ще направи Носорозите диви и щастливи. Първо, цените няма да паднат, а ще се качат, защото либерализацията предполага дружествата да направят инвестиции, за да се устроят на пазара rabbit

    Освен това, тех през ум няма да им мине да се конкурират, а ще се картелират, за да печелят повече. На практика, за едно средностатистическо домакинство от Носорози това ще означава, че всеки път като сменяват дружеството, новото ЕРП ще им вдига сметката за ток със средно 10 лв. месечно на годишна база, и така докато направят пълен кръг на всички ЕРП-та, които се "конкурират" на местния пазар pig


    Laughing Laughing Laughing

    Цените първоначално могат и да скочат, но после ще започнат да падат надолу. Всяка конкуренция води до това - виж например кабелните и мобилните оператори. В САЩ един обикновен лаптоп струва двеста долара, тук е хиляда - при несравними доходи на населението. Ако има монополи и картели, които си разпределят пазара, това е отделна работа, но при подкупни държавни чиновници какво друго да се очаква. Затова е необходим гражданският контрол.
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Вто Мар 12, 2013 5:37 pm

    Rhino написа:Цените първоначално могат и да скочат, но после ще започнат да падат надолу. Всяка конкуренция води до това - виж например кабелните и мобилните оператори. В САЩ един обикновен лаптоп струва двеста долара, тук е хиляда - при несравними доходи на населението. Ако има монополи и картели, които си разпределят пазара, това е отделна работа, но при подкупни държавни чиновници какво друго да се очаква. Затова е необходим гражданският контрол.
    Хем гражданите сити, хем Плевела цял? clown

    Rhino написа:Всяка конкуренция води до това - виж например кабелните и мобилните оператори. В САЩ един обикновен лаптоп струва двеста долара, тук е хиляда - при несравними доходи на населението.
    Нямам намерение да губя цяла година да ти обяснявам за регулаторния натиск на ЕК върху мобилните оператори, или за търговските предимства, които евтиният щатски долар осигурява на азиатско-тихоокеанския пазар clown

    Sponsored content


    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 10, 2024 8:51 pm