bezprizorni



Join the forum, it's quick and easy

bezprizorni

bezprizorni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bezprizorni

форум за посветени


4 posters

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо - Page 15 Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Сря Май 01, 2013 4:08 pm

    Rhino написа:
    pljushen написа:Защо тогава, по тази логика, тежкото детство на "антихриста" да е негатив? Twisted Evil
    Защото боят не е извършен с любов и загриженост. Друго си е, когато те бие собственият ти баща (било и виртуален). Laughing

    Добре де, а кой тогава е бил "антихриста" в тежкото му детство? Пастрока му? Децата на улицата? Кацарят, комуто е крал кокошките? clown

    Впрочем, аз бях останал с впечатление, че бай Илия те е бил не с любов и загриженост, а защото е сприхав, а ти си му лазил по нервите. Човекът цял ден поправял обувки, и ха да си пийне, а ти го врънкаш за хляб clown
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо - Page 15 Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Сря Май 01, 2013 4:17 pm

    Rhino написа:Защото боят не е извършен с любов и загриженост. Друго си е, когато те бие собственият ти баща (било и виртуален). Laughing
    Е добре де, ти щом го изповядваш, защо не прилагаш този принцип и в реалния живот? Suspect

    Така напримерно, аз не бях останал с впечатление, че ти биеш Телето си. Ако наистина го беше бил "с любов и загриженост", защо не го снима както е посинено и не качи снимките, да се порадваме и ние? clown

    elephant elephant elephant
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо - Page 15 Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Чет Май 02, 2013 1:49 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:
    pljushen написа:Защо тогава, по тази логика, тежкото детство на "антихриста" да е негатив? Twisted Evil
    Защото боят не е извършен с любов и загриженост. Друго си е, когато те бие собственият ти баща (било и виртуален). Laughing

    Добре де, а кой тогава е бил "антихриста" в тежкото му детство? Пастрока му? Децата на улицата? Кацарят, комуто е крал кокошките? clown

    Впрочем, аз бях останал с впечатление, че бай Илия те е бил не с любов и загриженост, а защото е сприхав, а ти си му лазил по нервите. Човекът цял ден поправял обувки, и ха да си пийне, а ти го врънкаш за хляб clown

    "Антихристът" е било макаренковското сиропиталище.
    Like a Star @ heaven

    Имало е защо да ме бие бай-Илия. Заплатата и за ракия не му стига, а аз, не стига че съм се пръкнал преждевременно, ами още му и мрънкам. Twisted Evil
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо - Page 15 Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Чет Май 02, 2013 1:50 am

    pljushen написа:
    Rhino написа:Защото боят не е извършен с любов и загриженост. Друго си е, когато те бие собственият ти баща (било и виртуален). Laughing
    Е добре де, ти щом го изповядваш, защо не прилагаш този принцип и в реалния живот? Suspect

    Така напримерно, аз не бях останал с впечатление, че ти биеш Телето си. Ако наистина го беше бил "с любов и загриженост", защо не го снима както е посинено и не качи снимките, да се порадваме и ние? clown

    elephant elephant elephant

    Ние тук обсъждаме бай Илия, какво общо има реалното?! alien

    Впрочем, ако говорим сериозно, боят не трябва съвсем да се пренебрегва като възпитателно средство, макар и в редки случаи. Но това е отделна тема. Smile
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо - Page 15 Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Чет Май 02, 2013 4:47 am

    Rhino написа:Ние тук обсъждаме бай Илия, какво общо има реалното?! alien

    И ще ПРОДЪЛЖАВАМЕ да го обсъждаме! Темата е много интересна! clown

    Rhino написа:Впрочем, ако говорим сериозно, боят не трябва съвсем да се пренебрегва като възпитателно средство, макар и в редки случаи. Но това е отделна тема. Smile

    Несъмнено. Правеше впечатление, поне навремето, че Телето все пак има някакво домашно възпитание, макар и доста либерално. Но наистина, това е отделна тема pig
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо - Page 15 Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Чет Май 02, 2013 5:19 am

    Rhino написа:Имало е защо да ме бие бай-Илия. Заплатата и за ракия не му стига, а аз, не стига че съм се пръкнал преждевременно, ами още му и мрънкам. Twisted Evil

    Каква заплата те гони, бре! Петдесет и осма година, баща ти е бил обущар на свободна практика в Слатина! И понеже бил добър обущар, като закърпил обувките на цялата махала, в крайна сметка, клиентите му намалели. А пък обичал и винце и го пиел вместо вода (нямали сте течаща вода) - по кило - кило и половина на ден. Бил стоик, ядял съвсем малко, повече на гладно пиел.

    Годините тогава бяха по-бедни. Не се купувал хляб всеки ден. Не се готвело по-често от веднъж в седмицата, и то главно фасул, леща, картофи, зеле. От тогава, та до ден днешен го имаш тоя гастрит. А бай Илия бил язваджия и язвата не му давала мира. Сутрин я спиртосвал с 50-100 грама ракия, преди да отвори обущарницата и до обед не ядял нищо. Понякога и не обядвал, и се дразнел, че майка ти (която е неизвестна) ти дава да ядеш. Смятал, че когато се сготви в сряда, трябва да остане ядене до неделя. А сте имали само две тенджери, и то малки. Когато вечер си врънкал за хляб, защото те боли корем от джанките, те биел с каиша, защото смятал, че те трябва да се оставят да узреят, за да се свари от тях ракия. И за други, по-дребни неща те биел...
    pljushen
    pljushen


    Брой мнения : 903
    Join date : 13.11.2011

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо - Page 15 Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  pljushen Чет Май 02, 2013 5:34 am

    Rhino написа:"Антихристът" е било макаренковското сиропиталище.
    Like a Star @ heaven

    Макаренко, впрочем, наистина е бил голям педагог, въпреки че се базикат study

    Както Царево преди се казваше Мичурин, така, според мен, и Балчик трябваше да го преименуват на Макаренко.

    elephant elephant elephant
    Rhino
    Rhino


    Брой мнения : 6497
    Join date : 23.04.2009
    Местожителство : everywhere

    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо - Page 15 Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Rhino Чет Май 02, 2013 11:27 pm

    pljushen написа:
    Rhino написа:"Антихристът" е било макаренковското сиропиталище.
    Like a Star @ heaven

    Макаренко, впрочем, наистина е бил голям педагог, въпреки че се базикат study

    Както Царево преди се казваше Мичурин, така, според мен, и Балчик трябваше да го преименуват на Макаренко.

    elephant elephant elephant

    А Поморие - на Молотово. Laughing

    Sponsored content


    5 ЛЕВА - носорозите знаят защо - Page 15 Empty Re: 5 ЛЕВА - носорозите знаят защо

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 10, 2024 7:27 am